novi_beograd

Sa kucnim ljubimcem na odmor

314 poruka u ovoj temi

Pretpostavljam da svi vlasnici pasa biraju manje posećene plaže, ili bar krajnje delove većih, posećenih i uređenih plaža. Moj utisak je takav, naročito kada su u pitanju veći psi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi našu kucu još nismo vodili, ali tek godinu dana je imamo, ima vremena, ove godine još ne planiram da je vodim.

Čini mi se da sa baš na temi Tasos, pre možda 2 godina gledala nečije slike sa psom, krem pudlica , bilo su super slike, ne znam čije su :)

Inače ove godine na Lefkadi smo videli jednu preslatku kucu na Milos plaži. Milos plaža je stvarno manje posećena nego ostale, stvarno su ležali na kraju (ako idete čamcem) ili na počeku (ako ste došli peške). Bili su bukvalno par metara iznad nas i kuca je bila divna, Yorksihire Terrier, njoj su iskopali rupu u pesku i ona je tu mirno ležala u hladovini :) Inače kuca je iz Češke, upoznali smo se sa ljudima :)

U Leptokariji sam takodje na plaži prošle godine vidjala psa, niko nije pravio problem, bar ja nisam primetila da je neko pravio problem.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
http://www.putovanja...urvuru-sa-psom/ Evo ovako je izgledalo kupanje,pa sada procenite,ko je uzivao??? Skrolujte, dole,pri dnu stranice.... Izmenjeno (MAJANS21)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakav ulaz u vodu :klap: :klap: :klap: Vidi se da je Mafi uživao :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakav ulaz u vodu klap.gifklap.gifklap.gif Vidi se da je Mafi uživao osmeh1.gif

Mafi je deeeeevojcica cudnog imena.Svi,u porodici smo na M pa je i kuca morala imati iste inicijale MKtongue.gif

Izmenjeno (MAJANS21)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oh ... pardon, vidi se da je Mafi uživala :klap: :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da napisem kako smo mi prosli sa kucom na Sitoniji: ulazili sa njim u sve male i velike supermarkete (uz prethodnu dozvolu prodavacica), bio je u kolicima sve vreme. Jedino nam u Lidl-u nisu dozvolili. Kad smo isli u Jumbo i onu drugu decju robnu kucu, takodje je sve vreme bio u kolicima.

U svim restoranima je bio sa nama, vezan kod naseg stola. Nismo mu dozvoljavali da seta, to zaista ne bi bilo u redu. Sto se plaza tice bio je sa nama na 7-8 plaza i samo su nam na jednoj od njih (koja je imala Plavu zastavicu) rekli da ga zbog Plave zastave ne pustamo da ulazi u vodu. I nismo.

Na kraju ipak nismo radili test krvi i prosli smo na granici bez problema. Doduse malo smo zamajavali carinika tako da nije ni primetio psa u kolima. Sve u svemu odlicno smo prosli sa njim i ovog leta ga vodimo ponovo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam svima na odgovorima, u nekim agencijama su mi rekli da ono što znaju ,a tiče se manjih pasa je da nije nikakav problem, da ih čak i većina vlasnika apartmana dozvoljava, naravno na upit, pojedine agencije ( perla, elnos ) su mi čak rekli da u gotovo svim njihovim objektima može da se vodi manji pas :))))) Još samo da se tačno odlučimo za mesto :)))))

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obavezno napišite iskustva kad se vratite, koje mesto, koja agencija, na koje ste plaže išli sa psom. Znači će puno nama koji ćemo ići sa psom u budućnosti. :)

Naravno okačite i koju sliku posle odmora :)

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, mogu da " javim " ( na neki način) svima koji su imali sličnu dilemu , ili je imaju još uvek, da sam upravo rezervisala presladak hotel- app na Sitoniji, Gerakini, gde su voljni da prime naše male kućne ljubimce, naravno ide na upit, ( to smo već obavili) . Ukoliko ima zainteresovanih možete da pogledate na http://maistralibeach.com/2010/ i uverićete se i sami kako lepo izgleda:)))) Nadam se da ćemo upravo to i zateći tamo :)... Ocene su sasvim ok preko booking.com , tako da se nadam da nećemo " omašiti. Vlasnik je bio izuzetno predusretljiv i odgovorio mi mailom na sva pitanja koja sam mu postavljala u protekla tri dana :) , čak mi je i sačuvao studio do danas iako nije bio plaćen. Rezervaciju sam izvršila preko njihovog sajta , platila master karticom iznos od 30% ... U blizini postoji i veterinar za svaki slučaj, hotel je na samoj plaži, prelep vrt, u cenu iznajmljivanja studia ili app je uračunat i doručak :)))) Ukoliko je već neko bio tamo, nek napiše svoja iskustva :))))))

Izmenjeno (slatkiš)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fino izgleda, koja je cena ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fino izgleda, koja je cena ?

od 26.06. do 06.07. dakle 10 noćenja, 11 dana supruga i mene košta 440 eura , opremljen studio, klima,tv,sve što vidiš na njihovom sajtu i doručak , švedski sto. U julu im je dnevno 50e po dvokrevetnom studiju, a u junu je jeftinije,te ti odmah izbaci koliko dana imaš po jednoj ili drugoj ceni i naravno ukupno. Ukoliko se otkaže 21 dan pre puta, vraćaju ceo iznos depozita, a ukoliko se otkaže nakon toga odbijaju 50%.Za psa ne naplaćuju ništa.

Izmenjeno (slatkiš)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U principu, jako mnogo vlasnika će vam dozvoliti da povedete psa u smeštaj. Za plaže već ne znam mnogo ali predpostavljam da ne bi trebalo biti problema, jer svakog dana vidim najmanje po jednog psa kako se veselo raduje kupanju u moru.

Naravno najpre upit vlasniku, a može se dogoditi da vam na upit da li dozvoljavaju ljubimce u sobi, odgovore:

"Poštovani, još nikada nisam imao problema sa kucama u smeštaju.

Nikad nisu ukrali pepeljaru ili peškir, nisu razlupali vrata od tuš-kabine, ne treskaju vratima kad izlaze ili ulaze u sobu, ne puštaju glasno TV, nisam morao da ih pijane izbacujem iz restorana i nikada nisu pobegli a da nisu platili. Još ako vaš pas može garantovati za Vas, rado ću Vas ugostiti..."

Nemam psa, nažalost, neuslovno stanovanje na 401-vom spratu, ali se uvek obradujem kad vidim sreću pasa svake vrste kad se dočepaju morske obale. Ne razlikuju se od male dece :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U principu, jako mnogo vlasnika će vam dozvoliti da povedete psa u smeštaj. Za plaže već ne znam mnogo ali predpostavljam da ne bi trebalo biti problema, jer svakog dana vidim najmanje po jednog psa kako se veselo raduje kupanju u moru.

Naravno najpre upit vlasniku, a može se dogoditi da vam na upit da li dozvoljavaju ljubimce u sobi, odgovore:

"Poštovani, još nikada nisam imao problema sa kucama u smeštaju.

Nikad nisu ukrali pepeljaru ili peškir, nisu razlupali vrata od tuš-kabine, ne treskaju vratima kad izlaze ili ulaze u sobu, ne puštaju glasno TV, nisam morao da ih pijane izbacujem iz restorana i nikada nisu pobegli a da nisu platili. Još ako vaš pas može garantovati za Vas, rado ću Vas ugostiti..."

Nemam psa, nažalost, neuslovno stanovanje na 401-vom spratu, ali se uvek obradujem kad vidim sreću pasa svake vrste kad se dočepaju morske obale. Ne razlikuju se od male dece :)

:))) Da, mogu da garantujem da neće " maknuti" pepeljaru, i sve ostalo gore navedeno, posebno ono što se tiče obale, obožava da se kupa, bar je tako bilo prošle godine u Italiji :))) , ono što ga plaši su talasi , mada i to simpatično prevazidje kad ukapira da smo mi u vodi, a on sam na obali :)))) Što se tiče psa na plaži, to sam naravno pitala, rekoše mi da nije nikakav problem, ponekad se nadje neko da prokometariše ukoliko mu smeta :( , mada od toliko plaža na Sitoniji , verujem da ćemo ovu najmanje i koristiti :))) u svakom slučaju nema ništa lepše od toga kad vidite koliko je taj mali bezobraznik srećan i šta je sve u stanju da radi u vodi i na plaži :)))) , ko to nije video ne može ni da pretpostavi koliko su ta mala slatka bića srećna kad nas imaju, baš kao i mi njh . U svakom slučaju , nadam se da je odabir ovog mesta ono što očekujem :) , a to nije puno: čisto, lepo, mirno i na lokaciji koja mi dozvoljava da obilazim ono što me interesuje , da moj pas uživa baš kao i mi, da ne moram da se štrecam zbog gužve i vijanja kuce po plaži itd...Uostalom, ovo bi trebala da nam bude " samo " baza :))))

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka