salsita

Kako da se spakujete...

190 poruka u ovoj temi

Tako se trenutno osećam, al me polako prolazi. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Leprsava, i ja sam to konstatovala.

Bojim se da ga nisu dirali moderatori, a Billy?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mhmphmph!!!

Pusti sada to, pozaključavaće nam sve teme pa ćemo se dopisivati samo na "Ponuda dana"! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idi bre Billy :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Znala sam ja da si bio prinuđen na plastičnu operaciju :hahaha: :hahaha: :hahaha: .

Nego Billy, da ne spamujem baš skroz, jel pakuješ i pare i kartice?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To ide u poseban kofer! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koferče aa? Kao onaj naš političar-lepo, bogami!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu da verujem da ti je prazan kofer :razmislja: još vas dve na 15 dana :nesvest: .

Potrpaj literaturu i nešto toplo, što bi rekle babe da se nađe.

Kuku, sto nesto toplo? Idem u Tunis, pri samoj pomisli na vrucinu meni je muka,a jos tamo, jadna ja...,ne podnosim vrucinu, ali deca.....

stvari rolaj i u kesu pa zavezi :)

Jos jedna dobra ideja! Hvala!

Ma povedi još nekog, evo mene na primer! :)

Ako se odnosi ovo na moje pitanje, odgovor je ok. Samo da te pitam: Da li i tebe da urolam da bih te spakovala? :)

Mhmphmph!!!

Pusti sada to, pozaključavaće nam sve teme pa ćemo se dopisivati samo na "Ponuda dana"! :)

e bas me nasmeja! Ocigledno da si ti vec davno "spakovan"

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blago vama sa pakovanjem, ja svoje stvari uglavnm pakujem sama, kad putujem iz Srbije dam mami da mi spakuje jer ona to sve lepo slozi. Moj muz sve guzva i ugurava sa strane, a jos samo i peglu treba da nosim. On svoje stvari spakuje sam, jer ja ne znam sta bi on nosio, a sta ne, a ja svoje i sinove odvajam, pa slazem, naravno davim i na kraju on pocne i nase da brlja. A ja sam ove godine poklone smanjila, ne mogu, prosle godine sam imala jedno koferce sa poklonima, sad ne mogu, kupila sam samo za decu i to najblizu i neku koja su se rodila u medjuvremenu pa idemo da ih vidimo. I sad vec znam da necu sve spakovati i da cu stvari za more da ostavim muzu da on ponese, a on jadan mislio da ce da ponese samo kofer, kao rucni nece da nosi ne treba mu, bojim se da u kofer nece moci sve da stane. A pasose i pare i to uvek on nosi, kad idemo zajedno jer ja ne pazim bas na stvari, to mi je najgori deo putovanja kad idem sama, svakih 3minuta proveravam gde su mi karte, pasosi... Jednom sam na aerodromu u Istanbulu stala na informacije da nesto pitam i ostavila pasos i karte, sreca video covek pa me zvao da se vratim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Seagull darling,

ja sam ti se tako prošle godine smrzla na aerodromu i u avionu :grudva: . Samo ti ponesi kad već imaš mesta :happy: .

Citza,

kad već muž ide za tobom, neka nosi većinu stvari. Gde ćeš ti sa sve bebom, kad već ne moraš.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hmmmm pakovanje...pretprosle godine smo bili sa tada dvogodisnjim detetom 21 dan u grckoj,ha vozac autobusa nas je pitao jel se selimo :hahaha:,a imali smo samo dva velika kofera,jednu vecu sportsku torbu,kolica za dete i rucni frizider!!!Nase stvari spakovasmo u jedan,a detetove u drugi kofer,i naravno da mi bar polovina tih stvari nije bila potrebna!!!!Ne smem ni da pominjem sta smo sve nosili kada je imala godinu dana,eee sada je situcija drugacija...mada se poneki put zanesem pa krenem sa raznoraznim konbinacijama,ali mi muz pripreti da nece sve to da tegli i bla bla :dosada:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Citza,

kad već muž ide za tobom, neka nosi većinu stvari. Gde ćeš ti sa sve bebom, kad već ne moraš.

Ma sa njim cemo se naci tek kad krenemo za Spaniju, a treba mesec dana da provedemo u Srbiji pre toga. One gume za plivanje i peskire za plazu cu njemu da ostavim, ali ne mogu bas puno da mu ostavim jer nama opet treba gomila za tih mesec dana. Prosle godine smo isto bili u Srbiji u avgustu, a zadesilo se nedelju dana neko lose vreme, sve debele stvari je mali iznosio, sto sam ponela, a ja nosila neke dzempere stare, koji su mi ostali u Srbiji jer nisam nista ni ponela sebi. Sva sreca u Srbiji cu krevetac da pozajmim od tetke opet, a u ostalim smestajima ima, inace bih i to nosila, jer njemu malo treba da se navikne da spava sa mamom, ali odvikavanje traje znatno duze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je za letovanje uvek vise nego dovoljan srednji troli. Kad idem u Beograd, moram da ponesem pastu, maslinovo ulje i spumante. Kad se vracam, moram da nosim tegle sa slatkom i pekmezom (iako mi je spajz vec prepun), , kore, sir i da strepim da mi ih ne oduzmu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svasta nosim ko da nema ko nas da se kupi :zid: za malu moram kolica a veca zapela trotinet, pa samo peskiri za plazu su mi jedan kofer sa svom kozmetikom,muz kupio ove godine ni manje ni vise ROSTILJ :dosada: a gde je garderoba,obuca...kazem ja kakva 6 kofera dodacemo jos jedinicu ispred dok ne krenemo :azdaja:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja nikad ne nosim ono sto znam da cu moci da kupim tamo i sto nije skupo, tipa samponi, sapuni, kreme za suncanje i slicno. Nosim one skuplje kreme za koje mi se ne daju pare ponovo, i za dete jer ne bih da menjam u slucaju da nema. Ali nisam nosila kasice i pelene, nego kozmetiku. A sad u toku odmora ako nema bas taj sampon koji ja koristim kupicu drugi, nece mi opasti kosa za toliko. Sve sto mi zauzima mesto a potrosno je i mogu da kupim ponovo ja ostavim kuci. Sebi ni garerobe puno ne nosim, ali uvek ponesem bar 5-6 pari obuce jer ne mogu da se odlucim. A za sina nosim puno garderobe jer je mali i prlja se puno pa mora cesto da se presvlaci, ali to je sve malo. Sad se mislim da ponesemo samo jedan peskir za plazu, da se obrisemo, a da tamo kupim onu prostirku jednu one se i onako raspadnu posle 15 dana, pa cu da je bacim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napunila lamkofer tako sto sam naduvala pojas i misice za kupanje :yesss:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868226
    Ukupno poruka