salsita

Kako da se spakujete...

190 poruka u ovoj temi

E tu si u pravu :) kad zene pakuju sve stane!!! Pa kad krenem da vadim a oni svi u cudu gde mi sve stade..srecom nemam problema sa carinom PU PU vide deca .ja natovarena a i da otvore kofere nema sanse da ja to sve ponovo spakujem ..ja ti garderobu u onu vrecu pa izbacim vazduh usisivacem :hahaha: tako da ako imaju usisivac mogu da im otvorim u protivnom nek mi nabave jos jedan kofer :nesvest:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gori sam od nekih zena, navuko se na forum pa samo pisem! :hahaha:

Sa nama je autobusom za Grcku putovala zena sa troje dece. Sin je koliko se secam 4. razred, cerka 6. a beba 7 meseci! Od stvari su imali tri kofera, kolica, krevetac na rasklapanje i ranceve, tasne, kese...Ja sam joj rekao da je zena zmaj! Ja sam mog sina smirivao, u skladu sa trendom i napretkom tehnologije, sa pozajmljenim malim DVD plejerom. To mi je bila najsigurnija opcija! Samo pustis crtani i to Tomas obavezno i miran si :dance:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mitiću,

rekoh ti ja, nećeš ti moći bez nas :hahaha:

A reci mi molim te, jel te pakuje žena ili se pakuješ sam?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva crna zena, ja pakujem sve!!! Ona samo donese do kreveta npr. sta treba a onda nastupam ja. A kad krenem da zvocam, jel si ponela... glava je zaboli! :hahaha:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znala sam ja da si ti logistika, a žena mozak operacije. Nemoj pogrešno da me shvatiš-takav je slučaj i kod mene :ples:

Ja danima pripremam spisak, perem stvari, nabavljam eventualno lekove, kreme i hranu, dok ti moj muž dođe u momentu kad je sve spremno složeno na krevetima sa pitanjem: A, jesi ubacila moje nazuvice?

AAAAA :besan: tad mi dođe da se utepam :azdaja:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj dodje kada treba kofere da prebaci u auto ..prvi podigne i kaze "ZENOOO sta imas ovde ???? :shokiran: dozvoljena tezina kofera 32 kg kod mene je uvek 31.8 tih 200 gr ostavim u slucaju da vaga ne valja :hahaha: i pored svega zaboravim uvek nesto JAKO bitno..prosle godine sam muzu zaboravila da spakujem sorc za kupanje ama ni kupace gace a odosmo na letovanje :hladjenje:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam odvojim šta mi treba, otkud žena zna šta ja hoću da nosim. Redovno mi se desi da ponesem sto pari čarapa, i tek kada se raspakujemo shvatim koliko sam ih poneo. Ajd ako se ide na zimovanje al ni sam ne znam šta će mi tolike čarape na letovanju.

A što se tiče samog pakovanja, što bi moja žena stavila u tri kofera meni stane u jedan tako da sam ja zadužen za pakovanje. Ona dodaje a ja slažem kao Lego kockice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ti ne pričam da me prvih sat vremena vožnje stalno tripuje sa pitanjima tipa:

Jesi proverila pasoše?, A međunarodnu? Jesu tu cd-i? Imaš sitno za naplatnu?

Jesi ponela punjače, pa sad....za mobilni, fotoaparat, lap-top? Dok ne prođemo Bubanj potok, ja sam pod stresom.

Sa aerodromom je druga priča.

Bixi,

pa on je našao mene, a ne ja njega :kamera:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja putujem sa devojcicom od 5,5 god. u petak na 15 dana i spakovala sam se. Da li mi verujete ( ja licno jos ne mogu da verujem) da sam spakovala nase stvari u onaj najveci kofer, ali je problem sto je 60% prazan. Sada pokusavam da ga napunim drugim stvarima tipa:kozmetika,kreme za suncanje,gume za plivanje......Problem mi je kada ispravim kofer stvari se pretumbaju i dzabe su onda opeglane. Manji kofer nemam!

POMOC: Sta da radim da mi se ne pomeraju stvari u tom koferu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

naduvaj gume, drugo mi nista pametno ne pada na pamet :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

odlicna ideja! HVALA!

Ima li neko jos neki predlog?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu da verujem da ti je prazan kofer :razmislja: još vas dve na 15 dana :nesvest: .

Potrpaj literaturu i nešto toplo, što bi rekle babe da se nađe.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

stvari rolaj i u kesu pa zavezi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma povedi još nekog, evo mene na primer! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili jako si mi čudan sa ovim novim avaNtarom, kao da to nisi ti ... ne mogu da se naviknem (izvinite za off, ali jace je od mene)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868226
    Ukupno poruka