salsita

Kako da se spakujete...

190 poruka u ovoj temi

Dragane :plez:

Naravno, bez visece kuhinje nigde... Imam onu rasklopivu, pa je obavezno okacim na ulazna vrata. Odmah cim dodjem :P :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je sve stalo u kofer :ohmy::huh: Ne kapiram...jeste u pitanju bezbroj haljinica, ali nisu sve tako tanane i lagane, nosim dosta retro krpica od pravog pamuka (onog sto je tezi ali besprekorno udoban), plus sandalice i baletanke u mnozini (poprilicnoj), patike, 4 para farmerki, dosta majica, dva velika peskira, par dzemperica dugih rukava (za svaki slucaj, je l'), nekoliko tasni, ne znam sta jos sve...hm... Mislim da cu i kozmetiku ubaciti u onaj odvojeni deo kofera, samo cu sve lepo uviti u neke kese, opet za svaki slucaj, a laptop u odvojenu torbu i lepo gore u bus sa mnom.

Fotoaparat ne nosim, jer mi je mob dovoljan, ponecu jos jedan telefon za grcku karticu.

Nakit ne nosim jer ne volim, problem manje.

Sta jos? Sta jossssssss?

Da! Najvaznije mi je da ne zaboravim flastere! Ovo sada pisem kao podsetnik samoj sebi! Kupi glupe flastere! :azdaja: To mi je najkorisniji rekvizit, jer sam ekstremno trapava :rolleyes::D

Mislila sam da ce pakovanje biti komplikovanije, ali nije. Bravo ja!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

auuuu ja moram ovo da procitam mom suprugu pogotovo 4 para farmerki i nekoliko torbi da vidi da mojih x1 je premalooo!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar vam nije pretoplo u farmerkama leti na moru? :razmislja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem na malo duzi period, ne na letovanje.

Zaboravila sam, nosim i pantalone! Otkud znam, moram da budem spremna i da imam vise razlicitih outfita, iako mi je receno da nemam strog dress code za posao, ne mogu raditi u sorcicu ili lanenim poluprovidnim pantalonicama. Tako se ni u Beogradu ne oblacim preko leta. Uglavnom nosim suknje i haljine tik ispod kolena ili do poda, zavisi od raspolozenja.

Eh, da, drage moje zene, koliko kupacih kostima nosite? Ja imam 5, kupljeni su s namerom da se mogu medjusobno kombinovati, jedan ima dva lica (dve boje) a to je jos 4 kombinacije :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aaa p anemoj da nam unosiz zabunu, to nije pakovanje za letovanje :)

ja nosim 2-3, kako kad kupaca kostima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

4 farki?? ok za tebe al nama jedne duge pantalone dovoljno je..kupaci mozes i 5 to bar najmanje zauzima prostora :) ja jos nemam nijedan :kmeee: tek trebam kupovati a to najvise mrzim :nesvest:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se! :blush: Mislila sam da sam vec ranije napisala da me hvata panika kako da se spakujem za 3 meseca. A stvarno sam spakovala samo najosnovnije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mozda i jesi ali nismo registrovale :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledala sam prognozu u terminu kad mi idemo. S obzirom da je sve od 30 do 35, bice puuuuuno mesta u koferu jer nema potrebe da nosim stvari sa dugim rukavima, trenerke i tanje jaknice :hladjenje:

Izmenjeno (Suzzana)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, meni je potreban jedan kofer samo za obucu :udarac: Jaaaaaaaaaao, katastrofa!

Meni je za SVE potreban po jedan kofer, razlika je samo u velicini! :laugh:

.

I onda ponesu vise nego sto im treba.

Kod mene ni jedna stvar nije visak :)

I koliko god da ostajem, ponesem onoliko koliko mi stvarno treba (i sve uvek nosim, mislim da se godinama nije desilo da sam ponela neku majicu/pantalone a da nisu nosene tokom odmora).

Ni kod mene! Ja SVE obucem, makar "na kratko"!

uh, zivim za dan kada cu obuci sve sto ponesem :)

Evo zivog primera! :)

Sem za more, tamo i onako idem u kupacem po ceo dan :D

A uvece?!

i naguram u nekom medju prostoru u autu

Kod mene tog prostora vise nema! :laugh:

Imam ovaj mini set za putovanja koji je Pef pominjala,meni se odlicno pokazao,uvek ga nosim sa sobom...

Ja svoj jos nisam isprobala! Susim kosu na suncu, a jos se nisam peglala! :blush:

ZABORAVILA SAM uze i par stipaljki

Nista nisam zaboravila ali i komsije se raduju-sta god je kome zatrebalo-imala sam! :biggrin:

Tačna konstatacija: što više putuješ manje stvari nosiš!

Kod mene to ne vazi!

Ja imam stari i provereni spisak koji cuvam. I samo ga vadim po potrebi

Eventualno dodam po nesto sta primetim da mi zafali tamo.

Ove godine sam dodala na spisak otvarac za flase/vino (kojeg tamo obicno nema, pogotovo za vino).

Ponela i ja, znam da ce zatrebati, pogotovo kad stigne mm i drustvo! :biggrin:

Meni je sve stalo u kofer

I meni-u veliki, srednji i mali, laptop obaska, plus kesa sa jaknama, rancic sa klopom i vodom.... :nesvest:

Zar vam nije pretoplo u farmerkama leti na moru?

Nije kad ides u junu i septembru...pre sam nosila samo par toplijih stvari, a otkad idem na duze, kao sada, nosim kofer, jer treba spakovati i patike, mokasine... :)

Eh, da, drage moje zene, koliko kupacih kostima nosite? Ja imam 5, kupljeni su s namerom da se mogu medjusobno kombinovati, jedan ima dva lica (dve boje) a to je jos 4 kombinacije

Ne smem da ti kazem! A jos sam i ovde kupila! :nesvest:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se ako sam glupa, ali sta znaci "obaska"?

Baj d vej, planiram i ja da kupim nesto od krpica u Grckoj, makar jos jedan kupaci, ako nista drugo ne bude interesantno.

A sto mucim muku sa sesirima...c,c,c...svaki mi je veliki. Slicno je i sa cvikama za sunce. Preveliki za moje lice. Jako tesko nalazim odgovarajuce...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"I meni-u veliki, srednji i mali, laptop obaska, plus kesa sa jaknama, rancic sa klopom i vodom.... :nesvest: "

Jos bih dodala i jednog KOFER BOY-a

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e i ja imam veliki problem sa naocarima za sunce...kad trebam da ih birma nije mi dobro a sada je dosao red da se i one biraju :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja isto to radim imam 2 para dobrih ...moj je problem kupaci :(pla%C4%8De.gifpla%C4%8De.gif ZA BIKINI NISAM jos nisam zadovljna telom posle trudnoce pla%C4%8De.gif a u jednodelnom ko babapla%C4%8De.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka