salsita

Kako da se spakujete...

190 poruka u ovoj temi

ja sam ekspert za pakovanja..sta sve meni stane u auto CUUDO ..prosle godine smo nas 4 isli sa dva rucna kofera :) a ove god ce biti 3 ...evo nekoliko ideja sta i kako spakovati :

Peskire za plazu nosim 6 komada ,za kupanje dva velika i dva mala...znaci oko 10 i njih stavljam na sedista ...

za mene 2 bikinija, 3 haljine za plazu,3 sorca 5 majice,3 haljine za uvece,jedne lanene bele pantalone duge i jedan tanji dzemper,donji ves,patike obucem dok vozim,2 para japanki.

za muza 2 bikinija,3 kratka sorca i 3 para 3/4,3 majice bez rukava,3 majice sa rukavima,3 kosulje kratkih rukava,jedne lanene duge pantalone,farmerice,sandale i 2 para papuca

za devocicu 9 god:4haljinice 4 majice,4 sorca,2 bikinija,sandale,papuce,donji ves,jedne duge pantalone i jedan dzeperic

za bebu 5 bodija,4 haljinice,5 majice bez rukava ,5 majice sa rukavima i 3 sorca. dzemperic i pantalone.

kad pakujem sve savijam u rolne tako da u jednom rucnom stanu moje i muzevljeve a u drugom koferu decje :)

Ovo je od garderobe idemo kozmetika :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

epa Katerina ovo je bas bilo detaljno uputstvo, vala pokusacu da se spakujem po tvom :) daj da vidimo kozmetiku. Inace meni je olaksanje sada sto je ovaj moj mali muski porasto i sada moze da koristi isti sampon i kupku kao tata, dve flasice manje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mleka za suncanje 3 kom,jedno za posle suncanja,nivea soft krema,pasta za zube 2(za nas i decja) sapun,gel za tusiranje 2 kom,2 sampona,cetke za zube4,cetka za kosu,deo 2 kom,parfem 2kom,rumenilo,maskara,sjaj za usta,pena za kosu,4 brijaca,pena za brijanje,losion.

za bebu pelene,krema,vlazne maramice,mleko u prahu,flasice...

Svu kozmetiku stavim u jedan kofer-rucni KOFER ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Katarina, ovo tvoje uputstvo za pakovanje ću da odštampam...mislim na pakovanje garderobe.. sa kozmetikom nemam problema, tu se snalazim bez problema.. :thankyou2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ostalo : plin i jos jedna rezervna boca,dzezva,mala serpica,2soljice za kafu i 2 solje vece ,plasticne case 20 kom,noz,viljuska,kasika velika i mala,kafa 200-400g.ili pa nes,kapucino ( u zavisnosti sta ko pije..cedevita,krpa za sudove,sunder za sudove kao i u malu bocicu sipam tecnost,papirni tanjiri. idemo dalje apoteka :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za komarce utikac,autan,kao i gel za posle ako bude uboda ( to staviti u frizder ) krema za opekotine,febricet tablete i cepici,elektoliti kao i nesto za proliv,KAPI ZA USI ( nikako nemojte zaboraviti ) analgin,neki antibiotik,termometar,flasteri...

punjaci za tel,fotoaparat, sesire za sve, svasta nesto za plazu i DOBRA KNJIGA! UZIVAJTE U ODMORU!

ja nosim i kolica :)

znaci imacete max 4 mala kofera ona od 10 kg a to staje u svaki manji auto :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ZABORAVILA SAM uze i par stipaljki

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da da i OTOL H kapi uljane one su najbolje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tačna konstatacija: što više putuješ manje stvari nosiš!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tacno tako Dubravka25 :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam stari i provereni spisak koji cuvam. I samo ga vadim po potrebi :yesss:

Eventualno dodam po nesto sta primetim da mi zafali tamo.

Ove godine sam dodala na spisak otvarac za flase/vino (kojeg tamo obicno nema, pogotovo za vino).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znači,.. ako sam dobro proučila temu,.. napraviš spisak i onda sve i svima po spisku... spakuješ naravno... ( nadam se da ste me dobro razumeli, nemoj posle da se " vatate" za svaku moju reč )... :pardon:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, Nelli - SVE PO SPISKU! :hahaha: :hahaha: :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pored gorepomenutog otvaraca za flase/vino, volim da ponesem i 2 svoja OSTRA nozica (posto su njihovi do-zla-Boga tupi!)

Ponesem i jednu malu serpicu od 1l, i jedan manji tiganj - iz dugogodisnjeg iskustva znam da tamo uvek imaju 1 malu serpu i bar 2 ogromna lonca koji su meni uglavnom neupotrebljivi, a tiganji su im uvek po pravilu rasklimani, oguljeni, ogromni i klima se drska. Nadje se mesta za sve to u koferu.... U te serpice i tiganje potrpam kuhinjske krpe, nozeve, sundjer za sudove tako da moze sve lepo da se spakuje i napravi mesto.

I ponesem par onih plasticnih zatvaraca za flase - ni to nikad nema...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A visecu kuhinju? :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka