salsita

Kako da se spakujete...

190 poruka u ovoj temi

Poslusacu savet chokoplazmice i ponecu samo ono sto cu obuci za 15 dana. Ono najminimalnije i najneophodnije

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A to bi bilo???? :laugh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blago vama ljudi,.. mislim na sve one koji umeju da procene koliko garderobe će poneti na put, koju kombinaciju će obući u određenoj prilici, koliko pari gaća i majica će poneti itd, itd...

Ja se uvek zbog nečega kajem, bilo da ponesem višak stvari, ili da ponesem nedovoljno.. zato se uvek smorim pri samoj pomisli na pakovanje.. mislim, stvarno pošizim...

Onda pošizim i od rođenog deteta , jer obično preseli ceo orman garderobe na krevet ( sve joj treba ), zatim garderoba ide na pod, onda krenu rasprave i ubeđivanja, zatim šutiranje garderobe do hodnika ( u afektu ), onda, kada je suprug posebno " raspoložen " ista garderoba završi na prvom spratu ( kod svekra i svekrve ) u obliku ogromne šarene gomile isprepletanih stvari..

Ukratko, ritual pakovanja je traumatično iskustvo za celu moju porodicu... profiter je uvek moje dete( ponese šta je naumilo, uz obavezno ucenjivanje da sve što nije spakovano u kofer mora biti kupljeno prilikom dolaska na odredište )... i tako..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da,... mi smo malo " galamdžijska " porodica, mislim, moj suprug...... ja sam divna :ljubav: ... to sam zaboravila da kažem malopre..

Izmenjeno (nelli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma nisi morala da kazes odmah smo shvatili :) Ma daj svi smo mi malo vise galamdzije, takva nam je genetika :)

Ja sam u Kusadasiju odlucila da ne nosim sminku....jaoooo tamo da se slogiram od muke sto nisam ponela kada svi uvece u hotelu idu na svirku pored bazena doterani, nasminkani a ja ne! :)

Ali i ove godine necu poneti!!! ne dam se! to mi je plus neseser.... :( mislim ako ponesem sminku, onda mi teba i mleko za skidanje sminke i tuferi za skidanje maskare...

Izmenjeno (leprsava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma nikako bez šminke :ohmy: :ohmy: :excl: ... mleko za skidanje šminke presipaj u neku manju bočicu ( npr bočica od alkohola ) i eto ti rešenja... a?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma tako ce i biti najverovanije ...mada vec sam smisilila da peskire stavim u veliku kesu, papuce i ostalu obucu posebno u kese i naguram u nekom medju prostoru u autu i eto meno jedan prazan kofer :dance: bravo ja :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A to bi bilo???? :laugh:

samo ono sto cu obuci

...Ja se uvek zbog nečega kajem, bilo da ponesem višak stvari, ili da ponesem nedovoljno.. zato se uvek smorim pri samoj pomisli na pakovanje.. mislim, stvarno pošizim...

Ja sam veliki panicar, pa dva dana pred put sve mora biti spakovano, ali zato jos deset dana pre dizem tenziju u kuci, svi mi smetaju, nervozna sam...

Ali i ove godine necu poneti!!! ne dam se! to mi je plus neseser.... :( mislim ako ponesem sminku, onda mi teba i mleko za skidanje sminke i tuferi za skidanje maskare...

E taj problem ja nemam.Sminku ne koristim,pa ni puder, jer mi liceto ne trpi. Samo kremice i parfemcice

Izmenjeno (DraganV)
skraceni citati
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Leprsava, Ponesi malo sminkice :'( , bar maskaricu, rumenilo i neki sjaj, to ti je dovoljno kad si na moru da zablistas :D !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma tako ce i biti najverovanije ...mada vec sam smisilila da peskire stavim u veliku kesu, papuce i ostalu obucu posebno u kese i naguram u nekom medju prostoru u autu i eto meno jedan prazan kofer :dance: bravo ja :)

Svaka ti cast!
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hehehe samo ko ce posle da se pokupi sta je gde je :hahaha: :hahaha: :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo kako sam ja rešila problem gomilanja stvari, možda nekome i bude od koristi. Nekoliko godina smo išli po 21 dan na more nas četvoro i ja nisam normalna koliko sam stvari nosila i koliko je toga bilo netaknuto kada se vratimo kući, što mi je bilo i najmrskije da posle pakujem kada dođem umorna od puta kući. Onda sam pre par godina kada smo se vratili sa mora uzela i pisala šta sam sve od stvari "bacila" na pranje tj. to je ono što smo stvarno koristili i upisala i od ostalih strari šta smo koristili (ne samo od garderobe) dok mi je još bilo sveže u glavi. Od tada se striktno držim tog spiska. Prve godine mi je priznajem bilo frka kada sam videla koliko je to manje spakovanih stvari u odnosu na ranije ali verujte to je bilo sasvim dovoljno. Shvatila sam na kraju da je to više bio problem u mojoj glavi nego što je realno tako. Na kraju krajeva pa i da nečega zafali može i da se opere tamo.Izinjavam se ako sam se previše raspisala ali možda nekome bude i od koristi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jooj nekako mi deluje nekako ne znam kako da kazem, ali mi se ne dopada kada vidim kako se "vuče" po licu, imam utisak kao da će odrati kožu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja uopste nemam problema sa pakovanjem :)

Znam tonu stvari da potrpam u svoj mini kofercic.

Totalno sam ekonomicna i uvek ponesem iskljucivo ono sto mi treba.

Takodje. :)

Jedino sto veci deo peskira obicno ide kod MM u kofer,ostalo sasvim lepo spakujem u moje koferce. :rolleyes:

A ima toga,poprilicno...

Imam ovaj mini set za putovanja koji je Pef pominjala,meni se odlicno pokazao,uvek ga nosim sa sobom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala Biljo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka