salsita

Kako da se spakujete...

190 poruka u ovoj temi

mani molim te jedne godine kaze on meni sve ti spremi ja cu da spakujem da vidis kako stane....ja ISPEGLAM!!! naredjam na krevet i izadjem iz sobe (najveća greška koju sam mogla da uradim)....jeste stalo mu je sve, ali je gurao i gurao, i savijao i guzvao...ne mogu da vam objasnim gde je sve uspeo da ugura sta je stigao...plakalo mi se od muke. Onda sam sledeće godine kupila mini peglu :)

kad mu kazem da mi treba samo jedan kofer za peskire i kozmetiku, on mi kaze a sto nisi rezervisla hotel gde sve to ima...kad mu kazem koliko kosta tja hotel onda mi kaze da nismo mi za odmor ...i tako u krug :) sva sreca pa ispadne po mom na kraju :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hhahahah u pravu si, tancno bi ga udavila da izguzva sve, bez dva kofera nista i tacka :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tvrdim da je nemoguce spakovati se u jedan kofer "za sve prilike", pogotovo ako putujete "na duze" i "zahvatate" i hladnije i tople dane! Jos ako je zena u pitanju, ona ima i kozmetiku, higijenu, ukrase, sesire, kape, salove.(u zavisnosti od godisnjeg doba)..da ne redjam, sve zene znaju o cemu pricam!

Mm kaze: sto sve vuces-kupi tamo sta ti zatreba! Probala ja i to, ali onda je bio komentar: "Ti bi potrosila sve do poslednjeg dinara!" Zar ovo nisu oprecne izjave?! Da ne bih "tamo negde" kupovala, ponesem sve sto moze da mi zatreba!

Vise nista ne pricam, ne pitam...nosim i teram po svome! Malo gundjanja, al' zato meni glava mirna! :)

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

P jeste kad je njima lako par gaca za kupanje i teraj. a mi? a tasna? a masna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja uopste nemam problema sa pakovanjem :)

Znam tonu stvari da potrpam u svoj mini kofercic.

Totalno sam ekonomicna i uvek ponesem iskljucivo ono sto mi treba.

Jedino mi fali ta mini pegla.

Gde ima da se kupi? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam je kupila u radnji za tehniku. Imas svuda gde se prodaje tehnika. Ja imam bas ovu, ruckica se okrene i bude zgodnije za peglanje, moze voda da se sipa, nista specijalno ali koristi. Ima tu neku dodatnu četkicu koja se skida ali je nikad nisam koristila. Uglavnom je korisstim za "dopeglavanje". Ukucaj u google putna pegla i izbacice ti radnje

6417.jpg

Izmenjeno (leprsava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam, pre mesec dana, u "Rodicu", kupila "putni set" (peglu i mali fen), bilo je snizenje i komplet je kostao 4.000 din.."Rowenta"...i pegla i fen imaju sklopive drske...javicu kako se pokazao! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da je to dobra cena, i pokazace se ok, to je rowenta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvek sam htela to da kupim i nikako, super ideja!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, meni je potreban jedan kofer samo za obucu :udarac: Jaaaaaaaaaao, katastrofa!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja uopste nemam problema sa pakovanjem :)

Znam tonu stvari da potrpam u svoj mini kofercic.

Totalno sam ekonomicna i uvek ponesem iskljucivo ono sto mi treba.

Jedino mi fali ta mini pegla.

Gde ima da se kupi? :)

otkri nam tajnu, kako to uspes?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Haha, pa lako.

Jednostavno nosim stvari koje znam da cu nositi.

Obicno je problem sto zene nose po 5 razlicitih majica kratkih rukava (pa jos toliko bez rukava), jer ne znaju sa cime ce biti raspolozene da nose u tom trenutku.

I onda ponesu vise nego sto im treba.

Kod mene ni jedna stvar nije visak :)

I koliko god da ostajem, ponesem onoliko koliko mi stvarno treba (i sve uvek nosim, mislim da se godinama nije desilo da sam ponela neku majicu/pantalone a da nisu nosene tokom odmora).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao i vecina zena i ja pakujem milion stvari koje ne obucem ili ne iskoristim... moja parola je bila "mozda ce mi bas zatrebati" ali pod time ne mislim na neke besmislice nego uglavnom na garderobu i obucu :) mada u poslednje vreme kada idem na more umem da prepolovim spisak (ipak tu mi treba manje stvari nego kada idem na neki drugi put :D )

uh, zivim za dan kada cu obuci sve sto ponesem :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja, a najgore od svega je što mi obično zatreba baš ono što nisam ponela. :nesvest:

Ove godine ću se i ja potruditi da prepolovim stvari, a šta će tek onda biti - videćemo!

Trenutno mi najteže pada odlazak do doma zdravlja i apoteke (kod nas su uvek užasne gužve), i pravljenje putne apoteke za dete.

Izmenjeno (DraganV)
Nepotrebno citiranje
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja hvala Bogu nemam problema sa tim, meni mama spremi sve sto mi treba od lekova za ne daj Boze :)

Inace pred svako pakovanje ja kazem da necu da nosim puno stvari, ne treba mi a i mozda kupim nesto... ali to samo ostane na pricanju jer mozda mi zatreba :) Sem za more, tamo i onako idem u kupacem po ceo dan :D

Izmenjeno (DraganV)
nepotrbno citiranje
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka