Mia78

Milano, doček Nove Godine

17 poruka u ovoj temi

je l ide neko mozda preko Argusa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav za sve, nova sam na forumu. Planiram da sa momkom putujem za Novu godinu u Milano.  Pročitala sam skoro sve teme koje se ovdje odnose na boravak u Milanu, toliko da su me oči zaboljele :rolleyes: ipak, imam par pitanja, pa se nadam da mi neko može pomoći, u svakom slučaju, hvala...

1. rezervisala sam hotel Dei Fiori, Via Renzo e Lucia 14, Famagosta, 20142 Milan - interesuje me koju metro liniju treba da koristimo da bi stigli do Duoma (piše da je na 200m od hotela metro stanica)

2. ostajemo 4 noćenja, šta mi preporučujete od izleta van centra, pošto sam shvatila da su sve turističke atrakcije uglavnom blizu i da mi ne  treba više od dva dana  za to (računajući kraće posjete određenim muzejima) da li Como, Bergamo ili nešto treće? idemo kolima ali mislim da ćemo koristi metro za ove izlete

3. outleti u blizini Milana? da li je najbolji Serravalle? bićemo od 30.12. do 3.1. pa ne znam da li ćemo zakačiti novogodišnja sniženja jer je neđe neko spomenuo da počinju prve subote u januaru

4. pročitah neđe i da doček na trgu i nije baš zanimljiv, pa da li neko može da mi preporuči ne toliko skupi lokal/restoran đe bi mogli fino da se provedemo; da li ga mogu/moram rezervisati 30.12. taman kad stignem tamo?

nadam se da će neko pomoći, pozdrav iz Crne Gore

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka