Guest Guest

Budimpešta

302 poruke u ovoj temi

Ljudi,recite mi kakve su cene u Budimpestu,ako uporedite sa Beogradom?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nize,sto se tice hrane,a za ostalo-iste ili malo vise.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ubedljivo najjeftiniji i najbolji Haloturs! govorim iz iskustva,posetite njihov sajt i imate razne varijante za Budimpestu od 1-8 dana. Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, i mi smo isli nedavno u Budimpestu preko Hallo toursa, dosta su povoljni a i bitno je sto Budimpestu rade vec dugi niz godina. Imali smo i dobrog vodica (malo rasejana....mislim da je Natasa), i bili smo u hotelu Ventura, sasvim pristojan, tako da vam i njega mogu preporuciti. Znam da bukvalno ispred hotela staje tramvaj 18 koji vas vozi direktno do centra (vozite se 6-7 minuta)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U ponudi Argusa je i odlazak u Tropikarium... preporucujem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Recite mi za koliko novca je moguce otici do Budimpeste. Ima li ponuda jeftinih na primer za vikend da se ode???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imas jevtinih ponuda tipa 2 ND+prevoz od 80 evra pa navise

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Reci mi Deki koja agencija je najbolja za te varijante???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za Baneta: Mi smo isli sa Argusom 4dana (3 nocenja) za 100eura, svake druge sedmice imaju turu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Otisao bih u Budimpestu na 3 nocenja. Isao bih preko agencije. Za sada gledam Jolly ponudu, koja mi se cini povoljna.

Imam par pitanja za one koji su bili u Budimpesti (bio sam i ja 3 puta ali davano 1993,1999 i 2001 godine).

Kakvi su hoteli Ventura, Griff, u odnosu na Eben (posto sam u Ebenu bio 2001 godine) sva 3 hotela su u istoj cenovnoj klasi u aranzmanu.

Koliko mi novca treba za neko normalno trosenje (rucak i vecera u fast foodu, pice, celodnevna metro karta, i tako to) za to vreme (3 veceri, 4 dana).

Da li ima jos nesto sto vredi znati za Budimpestu (ipak poslednji put 2001 sam isao na matursku ekskurziju, a pre toga sa roditeljima, ovo sada bi mi bio prvi put da sam idem u Budimpestu, mislim sa dragom osobom a bez nekog ko bi me finansirao)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pogledaj agenciju srpske pravoslav ne crkve "dobrocinstvo'/ ja sam pre dve godine isao sa njima u b udimpestu i sent andreju i bio sam upravo u hotelu griff. ja sam bio prezadovoljan. ne treba ti mn og para . :huh:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ajd' molim te reci mi koliko bi mi casha trebalo za 4 dana, tj.3 nocenja. Ako nije problem daj mi neke cene u Budimpesti pa cu sam izracunati.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zanima ima li neka agencija u ponudi aranžmane za koncert RHCP u Pešti 5. decembra? Molim vas javite mi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@cetko

mislim da robinson radi koncerte

ako ne gresim....

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:rolleyes: pre neki dan smo dosli iz budimpeste.Isli smo na docek preko agencije Robinson, koju ovom prilikom pohvaljujem za organizaciju.Izuzetan bus, lastin dvospratni , nov sa klimom i ful opremom.za razliku od Argusa kome ne rade klime.

Hotel Eben je bas OK.Klopa je super, higijena takodje ,

Ima preko puta simpa restoran rucak kompletan za 30evra za 2 osobe.

sta reci o budimpesti osim da je 5 dana malo za takav grad.ima toliko toga da se vidi.

preporucujem tropikarijum za one koji vole reptile i ribe.

za izlaske ulica Letz Ferenca , ima 20 tak klubova -fenomanalni su.

Takodje poslastisarnica Zerbo na kraju Vaci ulice-nije uopste skupa kao sto se prica.

Bili smo na izlozbi Van-Goga , traje do 1 marta, ulaz je 15 evra.

Ma najbolje je kartu u ruke i sam upoznajes.

U tako bih ponovo bio tamo... :D:D:D:D:D:D:D:D :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26790
    Ukupno tema
    899370
    Ukupno poruka