Lunjo

Joniseja i Lunjijada - putopis

Lunjo, ja svakako ne drzim monopol, na brisanje slika. To rade svi moderatori i administratori, u skladu sa pravilnikom foruma.

Koliko se ja secam, Mikap vam je, bar dva puta, objasnila sve u vezi slika, sta sme, a sta ne sme. I koliko moze da se progleda kroz prste, sto morate priznati, vama ipak, prilicno radimo.

Svi mi imamo, zene, muzeve, decu i brdo privatnih fotografija, ali zamislite, na sta bi licio ovaj forum o PUTOVANJIMA, kada bi svi postavljali takve slike. Za to postoji Facebook. Koji ima i sve potrebne zastite, za postavljanje takvih fotografija. Mi nemamo, pa su moguce i razne zloupotrebe.

Forum sluzi za razmenu prakticnih i korisnih informacija, slika destinacija, smestaja i sl.

Verujem da (osim onim, izuzetno radoznalim clanovima) nikome nije bitno, da gleda necijeg, muza, zenu, dete na fotografiji, vec prikazanu destinaciju. I mi zelimo da akcenat bude na tome. Privatne slike vam jesu lepe, i verujem da uzivate, gledajuci ih sa prijateljima.

Vi svakako, na zvanicnoj sekciji Putopisi, mozete objaviti putopis i neke privatne slike, u procentu, u kome je to dopusteno. Za to cete vec kontaktirati Miku.

Nadam se, da smo jednom za svagda, objasnili ove nedoumice.

Kakve slike iz Raja!! Zaista sam odusevljena!!! :klap:

Bravo profo:D...

Vasiliki divan, divan :klap::klap:

Pisite jos o njemu :-), sveeee :-)