Stevang

Hallstatt

55 poruka u ovoj temi

Hvala!

Mi planiramo Halstat ovog leta, ali cemo imati smao 3 dana, moramo dobro da se organiozujemo jer ne zelim da jurimo. Verovatno cemo na oba mesta po 1.5 dan, sa spavanjem u Salcburgu. U njemu smo bili davno, padala je kisa dva dana, od 3, tako da cemo ga sada lepo obici :)

Gledam neki ApartHotel Schaffenrath, 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasla sam smestaj u Salcburgu, idemo ovog meseca, jedva cekam, konacno!!:weee:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Halstat, iz danasnje setnje, prepun cveca!

@sandraivlada, ako volis ovakvo cvece :) ,a i ako ne, svidelo bi ti se jako ovde. Mi smo jutros dosli, doci cemo i sutra, bice jos slika.

 

DSCN9648yjmrtfujyj.jpg

 

 

 

 

DSCN9551regfwerfgege.jpg

DSCN9641sdacdscvws.jpg

tghtegheghe.jpg

DSCN0178efwefwefw.jpg

sacacaca.jpg

Izmenjeno (Tirkizna)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tirkizna odavno planiram ovo mesto. Uzivaj! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sandraivlada   Mi smo ga isto duze planirali, odemo na drugo mesto, pa korona i najzad prelomimo i organizujemo Salburg i Halstat :) .

Dosli smo prvog dana bas rano, da bismo uzivali bez ljudi jer sam citala da je sve pun turista celog dana i zaista je bilo tako! Za sat vremena od dolaska se Halstat napunio ljudima. Na sve strane se skljoca i selfira, 

Dok smo sedeli na u restoranu na trgicu u centru, bile su neke Azijaatkinje blizu, njih 4-5. One su se slikale sigurno dvadesetak minuta na istom mestu :D.

 

DSCN9524erfgretfgerfge.jpg

DSCN0136.JPG

DSCN0134.JPG

vbnhfnfgjhfgtaaaaaaaaaaaa.jpg

nvnfghnfghnf.jpg

Izmenjeno (Tirkizna)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugog dana smo se isli na voznju jezerom, suncali se pored jeera-veoma lepo uredjeno i cisto, neki su se i brckalii i naravno, setali se.

Cene u restoraniam i kadicima su malo vece nego npr. u Becu. Ima javni toalet blizu jezera.

Drugog dana smo veceraii s nogu, ne u restoranu, stajali za pultom u nekom fast fudu i upozali naseg coveka iz Bosne, radi u Halstaatu ( fizicki posao ), prezadovoljan platom mestom i klimom. :)

 

xcfvdsfscsc.jpg

refwefwf.jpg

erfgwefwefw.jpg

ewrfwerfw.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suncanje pored jezera :)

DSCN0230.JPG

DSCN0233.JPG

DSCN0237.JPG

DSCN0283.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh ove zime se nadam da cu konacno posetiti Halstat. Dugo planirana zelja.

E sad kad sam malo krenuo da istrazujem kuda ici po Austriji skapirao sam da je Halstat fazon i najlosije mesto pre svega zbog popularnosti :D

Nasao sam svasta. Posle njega plan je da se ipak umesto Salcburga ide za Tirol i Inzbruk, pre svega jer je mnogo organizovanija oblast sa vise sadrzaja. Mnogo atrakcija kao i gondola i zicara za vrhove. To mi je posle Bavarije i Garmisa postalo omiljeno putovanje za zimu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Narode, krajem maja idem sa par prijatelja na onaj jednodnevni izlet u Halštat :) 

Da li je neko skoro išao?!

Najviše me interesuje neka okvirna satnica radi što bolje organizacije boravka, pročitao sam da su ljudi uglavnom stizali u ranim jutarnjim časovima u Halštat ako nije bilo gužve na granici, a u toku dana su išli na fakultativni izlet do Volfgangze jezera, i na kraju uveče nazad za Srbiju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka