mackica

Smeštaj na Malti

43 poruke u ovoj temi

Interesuje me da li neko zna kakvi su hoteli Aleksandra Palace i Bernard i kakve plaze imaju :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde na Maltu moze otici sredovecan par ,da je hotelcic lep,na PESCANOJ plazi i da ima 5-10 min.lepe setnje obalom do centra grada,i mi volimo da se zabavljamo??? :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao sto je vec pisano, Malta je divna i mala, prevoz lepo organizovan, tako da uopste nije vazno da ste na plazi....Sliema je dobar izbor smestaja, a cela Malta je MUZEJ, prebogat znamenitostima, tako da ko ode, stalno je u pokretu i obilasku...

 

Sliema...

sliema.jpg

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde na Maltu moze otici sredovecan par ,da je hotelcic lep,na PESCANOJ plazi i da ima 5-10 min.lepe setnje obalom do centra grada,i mi volimo da se zabavljamo??? :P

I ja bih vam svakako savetovala da se opredelite za lep hotelcic u Sliemi ili St. Juliansu, a da putujete do lepe plaze, jer prevoz je tamo najmanji problem. Ova dva pomenuta mesta su spojena prelepim setalistem uz more (par km je duzina) i pravo je uzivanje setati uvece i naci odgovarajuce mesto za zabavu, sto se na drugim delovima ostrva,gde ima prelepih plaza, bas ne moze reci.

Za sve one koji bi zeleli da pohadjaju skolu engleskog jezika na Malti: mnogo bolja varijanta je da sami sebi sve ugovorite preko neta, da ne idete preko agencije (nije losa ideja ni za obicne turiste), jer je u svakom slucaju jeftinije i dobijete bas ono sto zelite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam svoje bukirala.

Jedan savet onima koji sami traze smestaj, sajt airmaltaholidays.com ima sjajne ponude, oni uglavnom rade sa turistima iz Engleske i deo su kompanije airmalta, a ponude su 2-3 puta povoljnije nego na bookingu za neke hotele.

Guzve me ne brinu, navikla sam sam da je u julu sve krcato..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem ja na Maltu 23.06.,Preko agencije Kalodoukas u hotel Il Palazzin u Qawri :)

Videcemo sta ce i kako biti ...... :) Nadam se lepom odmoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Coco kada si uplatila?Zato što sam ja pitala Odeon i oni mi rekli da je taj termin popunjen.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatila sam krajem aprila.Prvobitno sam htela hotel Coral al nije bilo mesta za taj period ,pa sam se odlucila za Il Palazzin.

Probaj Kalodoukas da okrenes.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Planiram krajem avgusta da idem na Maltu, Sliema... kakvi su utisci o hotelima u Sliemi, ili neka preporuka, htela bih neki mirniji i pristojan hotel, a da nije sa 5 * ... ? Preko koje agencije si putovala ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u avgustu za Maltu, sredinom da budem precizan. Citam komentare i vidim da se svi nesto zale na prevoz. E sad mene interesuje, ne znam da li je bilo vec pitanje posto nisam mogao svih 14 stranica da ishcitam, kakva je situacija sa iznamljivanjem kola. Koliko se placa i kolika je cena goriva?

I jos neshto, koliko je uopste skupa Malta?

Gorivo kosta otprilike isto kao i ovde, a sto se tice iznajmljivanja kola, mozes da nadjes informacije na netu. Zavisi na koliko ih dana iznajmljujes, sto vise dana, to je manja cena po danu. U sustini 20-30 evra dnevno ako uzimas neki jeftiniji auto.

Skupo je, ali ne nesto mnogo vise u odnosu naa cene kod nas. Recimo, na plazi flasicu vode mozes da kupis za 0,7- 1 evra ili flasu od 1,5l za 1,5 evra. Mozes da kupis sendvic za 3 evra pa navise. Za McDonalds bih rekla da je sigurno 50 % skuplji. U restoranima tesko da dve osobe mogu da veceraju uz pice ispod 20 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 17.7.2012. at 19:32, natania je rekao/la:

Planiram krajem avgusta da idem na Maltu, Sliema...da li mozda znas kakvi su utisci o hotelima u Sliemi, ili neka preporuka, htela bih neki mirniji i pristojan hotel, a da nije sa 5 * ... ? Preko koje agencije si putovala ?

 

 

Predlazem Hotel Sliema Chalet -na odlicnoj je lokaciji i nije skup,agencije ga ne rade

rezervaciju i placanje jednostavno mozes sama odraditi ,samo im se posalje e-mail.

 

Do njega je nesto luksuzniji i po meni najbolji hotel u Slimi ..Preluna Tower,sa 4 *

ali ni on nije nesto preskup.

 

Posto je Sliema ogromna i razvucena treba dobro razmisliti u kom djelu rezervisati hotel.

Moje misljenje je da je bolje blize St Juliansu nego blize Valeti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Predlazem Hotel Sliema Chalet -na odlicnoj je lokaciji i nije skup,agencije ga ne rade

rezervaciju i placanje jednostavno mozes sama odraditi ,samo im se posalje e-mail.

Hvala na predlogu, pogledacu i ovaj hotel, pozdrav

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Carlton? Da li je bucno nocu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Krajem avgusta bih trebala da idem na Maltu (Floriana - Valleta). radi se o

hotelu Excelsior. Za sedam dana (noćenje sa doručkom) + avion cena je 650e + 130e aerodromske takse.

Zanima me šta poznavaoci Malte mogu da mi preporuče s obzirom na lokaciju na kojoj ću biti.

Iz nekih kontakta sam saznala da je ovo jedna od najboljih lokacija i hotela za Maltu. Da li je stvarno tako?

Takođe ako neko ima sveže informacije o cenama u restoranima, prodavnicama, kako se najbolje organizovati

za klopu...

Izmenjeno (DraganV)
reklama agencije
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

rezervisali smo Plaza hotel u Sliemi, a na Bookingu piše da hotel u tom periodu košta više od 2000€ za 7 noćenja :shokiran:

nadam se da Matico neće ispaliti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905054
    Ukupno poruka