mackica

Smeštaj na Malti

23 poruke u ovoj temi

Imate li neki kontakt ili predlog za smestaj na Malti...?

Uzeh avio karte no redom mi za svaki apartman za koji sam slala upit - odbise, nemaju mesta za moje dve nedelje u septembru. Najvise me interesuje onaj cosak Bugibba-Qawra-St Paul`s jer je ~najblizi plazama mada moze i sta god, sem Valete.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde i kako da se nadje stan za iznajmljivanje na mesec, preko agencije ili?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima nekoliko sajtova,

a može se iznajmiti preko bilo koje turističke

ili agencije za nekretnine sa malte.

Njihovi kontakti se mogu naći na netu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko "svežija" iskustva sa bukiranjem smeštaja. Da li ima neka alternativa sajtu  Booking, za one koji preko neta zagovaraju smeštaj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Malo zaboravljena tema... Zna li ko povoljan smestaj na Malti? Zanima nas Valletta u februaru. Nismo nasli nista ispod 250 eura za 7 nocenja. Zvuci kao velika cifra za to doba godine

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Malta ima turista cele godine, a na bukingu ima stvarno svašta. Zavisi kakvi su vam standardi. Samo čitajte sva sitna slova da ne bi bilo razočarenja i neprijatnosti. 

Valeta je posle 5 popodne prilicno "mrtva". Ako hocete malo zivosti pomerite se u smeru ka Sliemi. Mozda bude i jeftinije. 

Izmenjeno (rakel)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Booking je stvarno skup. :angry: Probali Airbnb ali je totalno konfuzan za snalazenje. To sto je "mrtvo" uopste nam ne smeta jer nam treba miran odmor, setnja i uzivanje u zanimljivoj arhitekturi. Nismo zahtevni za smestaj, jedino hosteli ne dolaze u obzir i sl. Pokusavam naci neke forume ili sajtove "nasih" ljudi ali nista ni od toga.... :'(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obzirom da su pola Maltežana Srbi možda je najlakše pitati za smeštaj direktno kad sletite na aerodrom :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26157
    Ukupno tema
    872249
    Ukupno poruka