gagaja

Elementarne nepogode, vremenski uslovi na destinaciji

9 poruka u ovoj temi

Poplave, pozari, oluje, zemljotresi su, nazalost, sastavni deo zivota. Ne bi bilo zgoreg posledice istih imati na jednom mestu u okviru foruma, da bi se moglo informisati i shodno tome i ponasati. Neposredni povod su pozari na Tasosu... Ukoliko se slazete, mozemo se tom temom baviti na ovom mestu u forumu.

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/plaze-pune-ali-turisti-strahuju-na-tasosu-visoke-mere-bezbednosti-zbog-pozara/k5ep0xr

Izmenjeno (gagaja)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, i mene izludjuju ove nenormalne vremenske pojave, cak sam pomislila da sam pomalo fobicna. Letos onaj haos u Skoplju, poplave, a moj rodjeni brat na putu za Grcku...

Bilo kako bilo, potrebna je i ova tema na forumu. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene je izludjivalo to sto moram da otvorim vise tema, da bih imala kompletnu informaciju o desavanjima u vise mesta. Sada je nevreme bilo i na Zakintosu i na Tasosu, prosle godine zemljotres i na Lefkadi i na Kefaloniji, a mi odlucujemo kuda ici, pa otvramao cas jednu, cas drugu temu. Kamo srece da nema potrebe za ovakvim informacijama.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdravljam temu!

Ja sam gledala obalu Abruzzo za neko ranije letovanje, a onda dosla do informacija da su ovde zemljotresi cesta pojava, prosle godine bas jaki, razorni, ali se tlo i dalje nije smirilo pa ih je bilo i ove godine....Kako smo se dvoumili da li cemo ovde ili negde na Ligurijskoj obali, pored jos par informacija i saveta dva divna clana (  @klubva  @jelenait) odustali smo od trusnog podrucja....

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

OK, pozdravljam odluku i razmišljanje. Nekada sam i sama tako razmisljala. Sada sagledavam rizike i ukoliko ne mogu uticati na njih tako da ih smanjim, onda odlucim da ih izbegnem.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Abruzzo je lep za obilazenje, na samoj obali nije bilo rusenja, ali more nije lepo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25910
    Ukupno tema
    863038
    Ukupno poruka