jelenap.

Albanija - zemlja Mercedesa, stada koza i sirove prirode - putopis

72 poruke u ovoj temi

Kakav je izbor smeštaja u Himari?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam tražila smeštaj u Albaniji isključivo preko booking-a. Nisam slala upite direktno vlasnicima. U tom periodu, krajem avgusta nije bio veliki izbor u Himari, jer su ljudi već rezervisali unapred. I tada je bilo dosta skuplje u odnosu na Ksamil i Sarandu, baš zbog manjeg izbora.

Sada sam pogledala na booking-u i ako se sad rezerviše može se naći pristojan smeštaj za pristojnu cenu. Koliko vidim u Himari ređe ima novogradnje, ali se zato može naći soba u tradicionalnim kućama. Pretpostavljam da i u starom selu ima kuća za iznajmljivanje.

U suštini meni sad ne odgovara da rezervišem jer se termin putovanja, ideje i mogućnosti do avgusta sledeće godine mogu promeniti više puta. :)

Ako neko već unapred zna gde će i kada provesti leto onda svakako preporučujem da sada traži smeštaj. Povoljnije će proći.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u Ksamilu uzeo smeštaj na licu mesta i prošao fantastično, nov ful opremljen studio sa ogromnom terasom u glavnoj ulici bio je čini mi se 150 evra za 10 noćenja krajem avgusta 2013.

Ako budem išao ponovo u Albaniju biraću Himeru, samo sada smeštaj tražim i rezervišem unapred jer sve je više turista tamo, procvetao turizam.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je kao da se čita najlepša bajka.:cvetic:

Hvala za ovaj trud i izljubi puno gospođicu bubu. :srce:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedan od najboljih postova :) planiram u avgustu tamo po prvi put, ovo mi je dosta pomoglo. Hvala puno ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka