snezana

Smeštaj u Pragu

51 poruka u ovoj temi

Мени тај хотел односно хостел изгледа одлично, далеко боље од Хотела Славија у коме сам ја био пре 4 године.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Slavija je bas nikakav i daleko je. Tu bese ide neki tramvaj, okretnica je tu? Bio je cist, nije bio unisten namestaj, ali sve odise bezlicnoscu. Ne secam se detalja, davno je bilo!

Drugi put smo bili u nekom hotelu na O., bas kod neke metro stanice, malo je bolji, tj.nama je odgovarao jer smo odlazili ujutru i vracali se oko ponoci.

Treci put, na vise od 8 dana, smo bili u nekom hotelu na H, imali smo blizu tramvaj i Lidl, ukljucen dorucak, tada smo isli bez agencije. Mislim da je neka zimska dvorana tu bila. Ok smestaj, cist, lep dorucak. Imaju parking besplatan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Славија је била чиста и у мирном крају, али недостајало је озбиљно реновирање и улагање.

Што се тиче положаја хотела, 5-6 км од центра и није нека велика удаљеност, а најближа метро станица Стражницка је удаљена 1,3 км, тако да се често користио трамвај или пешке, као веза до метроа или директно до центра.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Molim za pomoc. Ako neko zna nesto o hotelu A&O Metro Strizkov (valjda sam dobro napisala), neka napise koju rec. Dete mi ide na eksurziju, videla sam slike i zgrozena sam, ali to je orvi utisak nakon fotki, zato  bih bila zahvalna za bilo kakvo iskustvo. Kakav je hotel, da li ima neki market u blizini i sl. Svaka informacija mi je dobrodosla.

Vase dete je sigurno zavrsilo exkurziju ali eto mozda ce nekome znaciti da napisem utiske za ljude koji ce tek krenuti put Praga i odsesti u ovom hotelu. Hotel je u stambenom delu Praga, van centra sa odlicnom linijom metroa (stanica Strizikov po kome je i dobio dodatno ime)...stice se utisak kao da je neko kupio zgradu od 12 spratova i preuredio je u hotel...inace jos traju radovi i izgradnja nekih blokova. Ovo je hotel u kome su pretezno srednjoskolci iz cele evrope....ono sto moze da bude problem (a ne mora) je to sto mladi ljudi prave zurke u hotelu do kasno u noc...ukoliko imate "srecu" da se nadjete na nekom od spratova gde je neka party ekipa ili se pridruzite ili budite spremni na borbu za san ;) ....sto se tice samih soba one su ciste, sa novim lezajevima i dusecima..sobe nemaju orman za stvari vec jednu malu prostoriju od 1 m2 u kome se ostavlja garderoba i obuca...ne poseduju telefon u sobi kao ni frizider tako da ako racunate da ohladite neki svoj sok, kiselu ili kupite sladoled od toga nema nista....toaleti je mali , dobijate sampon i tecni sapun, takodje postoji i fen za kosu....svaka soba poseduje led tv na kom se gledaju nemacki kanali....ono sto je za sobe u ovom hotelu veliki plus je to sto svaka soba ima free wifi....mnogo znaci da nekome prosledite slike, ili se javite video pozivom...stice se utisak da je menza mala za ovoliki hotel jer je za doruckom velika guzva kada se ujutru svi sjate...na samom ulazu u hotel je aparat za kupovinu karti za prevoz ali njh mozete kupiti u svakoj trafici i mini marketu...ako nekoga jos zanimaju neki detalji o ovom hotelu slobodno neka pise...nadam se da sam nekome pomogao :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se upravo vratila iz tog hotela i prijatno sam iznenadjena...

hotel/hostel je čist, radi grejanje 

nalazi se na 5 metro stanica od grada ili 6 a metro je jako blizu i često ide.

dorucak je sasvim solidan i može se najesti...

tako da nemam neke zamerke na smeštaj u tom hotelu.

mi smi bili na prvom spratu i nije bilo gužve i buke vece...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima da preporuci neki dobar smestaj u Pragu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka