majans

POLIHRONO

5200 poruka u ovoj temi

Dali neko moze malo vise da mi kaze u vezi KUCA ZORBAS?

ima li klima,cistoca,apartmani kakvi su?

unapred zahvalna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se vratili iz Polihrona. Mnogo lepo bese. Ako nekog nesto zanima, tu sam. Pozdrav

Intersuje me da li nešto znaš o vili "Beti" blizu restorana "Kapetanios" u prvom redu kuća pored plaže. Takođe bih voleo nešto više da saznam o blizini prodavnica, pekara, parking prostora ispred vile, kao i o postojanju većih supermarketa tipa "Lidl" i udaljenost od Polihrona!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav Ljiljana

Ja sam pre nekoliko dana vec pisala o Vili Zorbas. Slike sam prilozila da se vidi kako je u apartmanima i to slike iz kuhinje, kupatila i sobe. Klime nema, ali nama nije ni trebala. Prilazem jos par slika da se vidi koliko je blizu mora i kakva je plaza u Polihronu.

Pozdrav i lep provod Vam zelim, necete se pokajati.

post-3838-1213385053.jpg

post-3838-1213385063.jpg

post-3838-1213385070.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i ja da napisem nesto o vili Zorbas,sobe su super,sa terasom,kao sto je Natalica i rekla,sa dve tri stolice,kuhinjom,klima ti stvarni i ne treba,vila je JAKO blizu mora,ono sto se meni posebno svidelo je da ima kao neku basticu,mada ne znam kako bih to nazvao sa druge strane vile,gde imaju i dva tusa i rostilj,tako da sam se ja na tom tusu i kupao svaki dan... Sto se cistoce tice,mislim da se posteljina menjala svaka 2 dana,mada nisam siguran,i tako,sve u svemu vila je po meni mbas super,a imas i slike koje je Natalica postavila da te uvere u to :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam puno na odgovoru,najvise me ta klima muci,ipak su sa nama deca,dali ste bili u avgustu? jer bi mi putovali 14.08. ipak je avgust obicno veoma vruc.

i jos jedno pitanje,dali ste boravili u apartmanima?kako su rasporedjene prostorije?

Nadam se da nisam previse dosadna :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa ja sam bio od 27 jula do 8 avgusta,jeste bilo vruce,ali otvorimo prozor i to je to,a mislim da moze doplata za klimu,ali nisam siguran,mada nama stvarno nije bila potrebna... Sto se prostorija tice,u apartmanu nisam bio,vec u studiju,dvokrevetnom,tako da jedino to da ti opisem,mada to je standardni studio,cim se udje sa leve strane kupatilo,sa desne kuhinja,napred u produzetku prostorija sa dva kreveta i pomocnim lezajem(mi smo bili u dvokrevetnom,a i imali smo taj pomocni lezaj u sobi),orman,terasica i to je to,vila ima dva sprata,mi smo bili na donjem i tu su sve studiji dvokrevetni i trokrevetni sa tim pomocnim lezajem,e sad da li na to mislis kao apartman,ili je bilo i cetvorokrevetnih soba to ne znam stvarno... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Narode, Polihrono je za sve koji zele miran odmor, miran san, cisto more, bez meduza, trave, morora koji prave buku, PRAVI IZBOR. Mesto je relativno malo, lepo za vecernju setnju, ponavljan sve sto cini jedan pravi miran porodicni odmor. Za parove sa malom decom je idealan izbor, zato sto je prilaz moru sa betoniranog setalista jednostavan, plaze su duge i ima mesta za sve, nema cike vriske... U bilo kojoj kuci da ste smesteni blizu ste plaze, prodavnica na svakom cosku...sve na dohvat ruke. Ima dve crkve, fontanu, nekoliko radnji suvenira , dva veca super marketa, nekoliko prodavnica brze hrane, Doctor se zove jedna od njih, cene su ok, s obzirom da ste na letovanju sve je skuplje nego kod kuce. Jedina mana je sto je prilicno urbano, ko zeli malo vise prirode i divljine, to ovde nece naci. Inace mislim da je pravi izbor. Mi smo smo se nauzivali, nakupali, cak smo i do Soluna isli i lepo se proveli.Pozdrav svima. :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da sacekam jos dva dana,poslala sam zahteve u par agencija i hotela direktno,pa ako nista onda cu u sredu preko Argusa da rezervisem,rekli su mi da imaju jos mesta.Bas su velike potraznje,dali ce uopste biti nasih turista u CG.koliko primetih agencije su vise neko komplet,kad je Grcka u pitanju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jedno pitanje,ili dva :D

preko koje ste agencije isli u Kucu Zorbas?

mislila sam preko argus-a ali sad sam malo listala forum i dosta losih komentara ima u vezi njih.

Ja bih da putujem sopstvenim prevozom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jedno pitanje,ili dva :D

preko koje ste agencije isli u Kucu Zorbas?

mislila sam preko argus-a ali sad sam malo listala forum i dosta losih komentara ima u vezi njih.

Ja bih da putujem sopstvenim prevozom.

Mi smo isli preko Argusa,i ja nemam NI JEDNU ZAMERKU,ali bas nijednu,cak sam rekao sebi da cu i ove godine ici preko njih,ali oni nemaju to u ponudi... Stvarno su svi bili super i prijatni,pogotovo decko iz agencije koji je bio sa nama u Polihronu,sve pohvale stvarno od mene... Ja bih i preporucio sopstveni prevoz jer bi onda tamo mogli da skoknete i do Soluna i do ostalih lepih plazica na Halkidikiju koje su stvarno jako blizu... Ako idete sopstvenim prevozom,naravno,pogledajte Satovu patrolu i turu do tamo... Pozdrav... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poludecuuuu,ovi iz agencije ne odgovaraju,a grci...Oni preskupi odgovaraju veoma brzo,ostali nista...vreme prolazi a ja jos uvek nista nemam rezervisano. :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kao i o postojanju većih supermarketa tipa "Lidl" i udaljenost od Polihrona!

Najblizi Lidl je nekih 14 km prema Solunu u mestu Afitos. Gledano iz pravca Polihrona sa leve strane. Mislim da po propisu i ne mozes odatle da skrenes u levo ali svi to rade ;)

post-3054-1213639753_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo Ljiljana

Nemojte previse da se brinete. Ja sam bila u avgustu i stvarno mi nije smetalo sto u apartmanu nema klima. Bilo je vrlo prijatno za spavanje. A sto se tice prostorija, cim udjete nalazite se u kuhinji, sa desne strane se iz kuhinje ulazi u kupatilo a pravo je soba, obicno sa po 3 kreveta, a verujem da ih ima i sa vise. Terasa je divna. Dovoljno prostrana. Mi smo tu rucavali i veceravali. Sedeli smo i sa nasim komsijama, znaci dovoljno mesta za 4 odrasle osobe. Plaza je divna i blizu, na 1-2 minuta od apartmana. U svakom slucaju vidite na slikama da je sve stvarno pristojno. I posteljinu su nam menjali 2x dok smo bili tamo.

Opustite se i uzivajte u predstojecem odmoru i prenesite lepe utiske i drugima kada se vratite iz Grcke.

Pozdrav od Natalije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Narode, Polihrono je za sve koji zele miran odmor, miran san, cisto more, bez meduza, trave, morora koji prave buku, PRAVI IZBOR. Mesto je relativno malo, lepo za vecernju setnju, ponavljan sve sto cini jedan pravi miran porodicni odmor. Za parove sa malom decom je idealan izbor, zato sto je prilaz moru sa betoniranog setalista jednostavan, plaze su duge i ima mesta za sve, nema cike vriske... U bilo kojoj kuci da ste smesteni blizu ste plaze, prodavnica na svakom cosku...sve na dohvat ruke. Ima dve crkve, fontanu, nekoliko radnji suvenira , dva veca super marketa, nekoliko prodavnica brze hrane, Doctor se zove jedna od njih, cene su ok, s obzirom da ste na letovanju sve je skuplje nego kod kuce. Jedina mana je sto je prilicno urbano, ko zeli malo vise prirode i divljine, to ovde nece naci. Inace mislim da je pravi izbor. Mi smo smo se nauzivali, nakupali, cak smo i do Soluna isli i lepo se proveli.Pozdrav svima. :srce:

Zanima me šta grci podrazumevaju pod čajnom kuhinjom. Mi idemo u kući Viktorija pa me zanima da li ta čajna kuhinja poseduje i frižider jer smo namerni da ponesemo nešto malo mesa, a i hladni sokovi i pivo nisu na odmet.I na kraju ako ste čuli ili nešto znate o ovoj vili pišite.Unapred hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me da li znaš nešto o vili Viktorija pošto imamo tamo uplaćeno.Kažu da se nalazi blizu glavnog puta jel to daleko od plaže. Jeste bili u market Lidl i koliko je udaljen od Polihrona. Ako imaš neke slike pošalji na mail ignjam@gmail.com. Hvala unapred

:)

U Polihronu nista nije daleko, sve ti je tu, na najvise 5minuta lagane setnje. Nismo isli u Lidl jer smo isli busom, mada smo sve nasli sto nam je trebalo u 2 povelika supermarketa u samom mestu. Super je, tiho, mirno i u tom periodu kad smo mi bili nije jos bilo neke guzve.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877896
    Ukupno poruka