majans

POLIHRONO

5200 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima!

Planiramo da u septembru idemo u Polihrono u vilu Vasilis preko Perle sa bebom. Beba će tad imati godinu dana. Ima li ko neku informaciju o ovoj vili? Brine me to što sam negde pročitala da je ova vila na delu plaže gde je pristup vodi ne baš idealan (ima kamenja). Da li to može da predstavlja problem? Inače vila je desno od centra kad se gleda sa obale ka moru.

Nadam se da je Polihrono dobar izbor za par sa bebom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kuća VICTORIA je jednospratna kuća sa prizemljem, koja se nalazi kod glavnog puta, na oko 450 m od mora. U sklopu kuće nalazi se dvorište. Iz dvorišta vodi prolaz ka plaži, koji prolazi ispod glavnog puta. Svaki studio i apartman ima kompletno opremljenu čajnu kuhinju,TV, klimu (uključena u cenu) i balkon ili terasu. Nasi prijatelji su bili tamo preko Argus-a i bili su prezadovoljni.

Hvala puno sad mi je malo laknulo :) . Ja mislio da se malo nismo zeznuli pa da je to neka nedaj bože rupa. Samo još jedna mala pomoć ako bi mogla uzeti od tih tvojih prijatelja neku sliku soba ili spoljašnjeg dela kuće pa ih postavila mnogo bi mi značilo. Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Planiramo da u septembru idemo u Polihrono u vilu Vasilis preko Perle sa bebom. Beba će tad imati godinu dana. Ima li ko neku informaciju o ovoj vili? Brine me to što sam negde pročitala da je ova vila na delu plaže gde je pristup vodi ne baš idealan (ima kamenja). Da li to može da predstavlja problem? Inače vila je desno od centra kad se gleda sa obale ka moru.

Nadam se da je Polihrono dobar izbor za par sa bebom.

I mi cemo biti u Polihronu u septembru. Dvoumili smo se izmedju Vile Vasilis i Janis. Prevagnuli su lezajevi, pa smo se ipak odlucili za Janis. O Vili Vasilis znam samo sto su mi rekli u agenciji. Da je ok smestaj. A ovde sam procitala da su plaze lepse na levoj strani kada se gleda prema moru. Nisam bila tamo, pa ne bih znala vise detalja. Procitaj na forumu, ima dosta da se sazna o Polihronu. Svi ga hvale kao mirno mesto za odmor i idealno za porodicu sa decom. I sami putujemo sa detetom, pa se nadamo pozitivnom :)

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi cemo biti u Polihronu u septembru. Dvoumili smo se izmedju Vile Vasilis i Janis. Prevagnuli su lezajevi, pa smo se ipak odlucili za Janis. O Vili Vasilis znam samo sto su mi rekli u agenciji. Da je ok smestaj. A ovde sam procitala da su plaze lepse na levoj strani kada se gleda prema moru. Nisam bila tamo, pa ne bih znala vise detalja. Procitaj na forumu, ima dosta da se sazna o Polihronu. Svi ga hvale kao mirno mesto za odmor i idealno za porodicu sa decom. I sami putujemo sa detetom, pa se nadamo pozitivnom :)

Pozdrav

Dzagoda hvala na informacijama. Problem je u tome što smo mi već zakasnili i sve je puno a trebaju nam dva spojena apatmana. Vidim da su ovi apartmani u Vasilisu mali i vise liče na studija ali to je jedino što možemo trenutno da nadjemo. Ja sam mislila da idemo u hotel ali su mi svi rekli da je sa bebom definitivno najbolje uzeti apartman. Perlina ponuda mi odgovara jer oni nude aranžmane od 15 dana. 10 dana nam je malo, kad se već cimamo onda bar da se i odmorimo pošteno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema na cemu :)

Iz istog razloga putujemo preko Perle i mi. Kog datuma putujete?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tacno je da na plazi ispred vile Vasilis pri ulasku u vodu ima po koji krupan kamen ali to nije bas tako strasno.Obzirom da smo letovali u ulici do vase pouzdano znam da ako krenete plazom samo desetak metara levo (gledano ka plazi)nigde necete videti ni kamicak.Moguce da je druga strana plaze lepsa(ja neznam jer nisam imao potrebe da idem tamo),ovaj deo ispred vase vile ja stvarno super a i guzva je drasticno manja.obzirom da vi idete u Septembru bice bikvalno mesta kolko god hoces.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na informaciji. Samo još jedno pitanjce, kako ti se činila vila Vasilis? Značilo bi mi mnogo kad bih dobila informaciju od nekog ko ju je bar video ako već nije letovao u njoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je to vila sa velikim travnjakom ispred (nisam siguran),ali sam siguran da preko Perla tursa tesko da mozes naci los smestaj (godinama smo letovali preko njih i skidam kapu dole za sve od osoblja u agenciji,odabira vila,iskrenog i tacnog navodjenja pri rezervaciji).Ono sto je vama zbog bebca najbitnije je da je vila stvarno na 30 metara od plaze u mirnom delu mesta,da je voda kao u casi bistra celog dana,da nema trave,meduza,talasa.Plaza sitan pesak,lezaljke mozes uzeti a ne moras i td.Mislim da se nikako necete kajati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tanja i mi smo uplatili Polihrono i to Gallinu Beach od 07.06.do 21.06 preko Tim Travela i to poslednji apartman na spratu jos 25 januara znaci predsezona za juni za sve bolje smestaje blizu mora su rasprodati.Receno mi je u agenciji da svi aranzmani za predsezonu (bolji)treba da se rezervisu krajem decembra.

cao Zoki i ja sa porodicom idem u GALINU BEACH od 07.06-21.06 i to u apartman na spratu mozda smo prve komsije ? mejl :aky@BEOGRID.NET

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao Zoki i ja sa porodicom idem u GALINU BEACH od 07.06-21.06 i to u apartman na spratu mozda smo prve komsije ? mejl :aky@BEOGRID.NET

Pozdrav Andreja :kez: e baš mi je drago sigurno ćemo se tamo videti i mi smo na spratu gore i kao što rekoh idemo preko Tim Travela,a vi?

Ima nas troje supruga ćerkica Marija 11,5 godina i moja malenkost,koliko vas ima?

Mi smo nameravali da individualno odemo za Solun na 2 dana i posle toga najverovatnije vozom za Atinu na dan ili dva.Upravo tražimo neki smeštaj za Solun po hostelima jer je hotel dosta skup.

Kakvi su vaši planovi u vezi izleta?U svakom slučaju nadam se (u stvari sam siguran)da ćemo se tamo videti samo da se dogovorimo oko znaka raspoznavanja pa da uživamo u našem letovanju i nadam se lepom vremenu :unsure:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

tantal71 imam pitanje za tebe!!! :)

JAAAAKO me interesuje apartman Panajotis jer 1.juna idem tamo s porodicom. Sta ima od posudje u kuhinji? Da li ima i kakve su serpe lonci, tiganj, tanjiri, escajg? Da li ima frizider sa zamrzivacem i kakav je sporet, da li ima rernu?

Unapred hvala za odgovor!!!!!! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Polihrono "Galina beach" ide li neko od 07.06-21.06 da li ste za drustvo ? mejl aky@beogrid.net

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav Andreja :kez: e baš mi je drago sigurno ćemo se tamo videti i mi smo na spratu gore i kao što rekoh idemo preko Tim Travela,a vi?

Ima nas troje supruga ćerkica Marija 11,5 godina i moja malenkost,koliko vas ima?

Mi smo nameravali da individualno odemo za Solun na 2 dana i posle toga najverovatnije vozom za Atinu na dan ili dva.Upravo tražimo neki smeštaj za Solun po hostelima jer je hotel dosta skup.

Kakvi su vaši planovi u vezi izleta?U svakom slučaju nadam se (u stvari sam siguran)da ćemo se tamo videti samo da se dogovorimo oko znaka raspoznavanja pa da uživamo u našem letovanju i nadam se lepom vremenu :unsure:

CAO Zoki i mi smo na spratu ima nas cetvoro supruga i ja + -dva decaka 7 i 12 god. sta znas mozda i postanemo prijatelji.Cekaj da dobijemo vize lako cemo se dogovarati ides busom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

CAO Zoki i mi smo na spratu ima nas cetvoro supruga i ja + -dva decaka 7 i 12 god. sta znas mozda i postanemo prijatelji.Cekaj da dobijemo vize lako cemo se dogovarati ides busom

Zdravo Andreja,mi smo predali za vize u utorak 13.05 i idemo autobusom preko Tim Travela autobus polazi u 21 čas ispred Interkontinetala.Preko koje agencije ti ideš i da li si predao za vize.Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo Andreja,mi smo predali za vize u utorak 13.05 i idemo autobusom preko Tim Travela autobus polazi u 21 čas ispred Interkontinetala.Preko koje agencije ti ideš i da li si predao za vize.Pozdrav

Cao Zoki agencija nam je ista {TIM TRAVEL }idemo kolima a vize bi trebale biti gotove u ponedeljak

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877896
    Ukupno poruka