majans

POLIHRONO

5200 poruka u ovoj temi

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Да ли је неко био у вили Теодора? Ради је Барцино.

Izmenjeno (Dejan81)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

polihrono van sezone

Izmenjeno (obrica)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, Athanasios village smestaj? Ima li neko svezija iskustva od 2015.? :)

Isao bih ove godine, pa reko da se raspitam za neka svezija iskustva...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja preporučujem vilu Cavo blu preko Argusa, i to mazonete  jer su veće. Vila je odmah preko puta plaže, tako da možete da se šetate stalno. Menja se posteljina 5dan.

Smestaj je prelep.

Jedina zamerka je sto nemaju neko kupatilo za zadnji dan, a i to mi se nije svidelo što i na plaži nema tuseva.. Tako da se zato zadnji dan i nismo kupali. 

Isli smo busem do Haniotija, a vraćali se pesice(trebalo nam je nekih sat vremena polake šetnje uz slikanje). 

I sad sam se setila, mi kad smo bili u septembru bilo je nenormalno mnogo osica, na plaži, pored vode, na terasama grrr.. Sednes da jedes, eto njih. Ja sam na kraju nosila limun, čitala da ih kao odbija. Eto moj savet ponesite neki sprej za osice, komarce.. 

Ja sam se ove godine odlučila za Neo Pori, nadam se lepom iskustvu kao i prošle god. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Polihrono za desetak minuta ga prolazis i je jako dosadno mesto a nije bez guzve pa da kazes neko ide da odmori zato za meni bolja opcija je Hanioti ako idete na gradsku plazu

Izmenjeno (123456789deset)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto sam u ovo doba prosle godine visila na forumu u nadi da cu dobiti potrebne informacije za vilu Olgu i nazalost nisam nasla previse istih. Odlucih da se registrujem pa da podelim iskustvo.

Vila je blizu mora, izlazi na taj centralni deo plaze koji sam izbegavala zbog guzve. Soba je imala francuski i singl krevet i ako je za dve osobe. Kuhinja fizicki odvojena od sobe(ali nema vrata), posudja sasvim dovoljno, ringle su nesto slabije ali ih nisam ni koristila preterano. Higijena sasvim ok. Posteljinu i peskire menjaju ma 5 dana. Ispred apartmana ima metlica i dzoger, sami cistite svoj apartman. Prostrana terasa. Kupatilo nesto skucenije ali nista vise vam i ne treba. Rekli su nam da je ulazak u 14h ali su se tete koje ciste potrudile da to bude dosta ranije. Najveca zamerka je to sto se nije mislilo na putnike koji se vracaju busom, te smo taj zadnji dan izasli u 9h i nismo imali obezbedjenu sobu ili bar toalet da se presvucemo, ipak nije malo 9 sati cekati do polaska busa a bilo je i dosta male decice. No dobro, kontam da je slicno i u drugim vilama. 

Vila je blizu apoteke, marketa...zapravo u Polihronu je sve blizu, malo je mesto i nema nekih opcija za isttazivanje. Sve vam je tu. I ove godine idem u Polihrono samo u drugu vilu. Tako da, bice jos utisaka o jednoj vili o kojoj takodje nema komentara na forumu :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

U Haniotiju je plaža mnogo uza nego u Polihronu, meni se uopšte nije svidelo. Nečije noge na lezaljci ti maltene udaraju u glavu.. 

Nama je plaža taj deo kod smeštaja bila ekstra i nije tu guzva u bilo kom terminu da idete (pricala sam s ljudima koji su bili tu i u julu i avgustu). 

Malo više radnjica lepših za šoping imate u Haniotiju. Tako da smo mi jedan dan otišli u soping i da vidim plažu eventualno za ovu god i bas sam se razočarala. 

Gužve u septembru nije bilo, imalo je dosta ljudi, ali nije bilo gužve.. 

Mesto ko mesto je meni bilo ok, odmorila sam u pravom smislu te rece. 

Što se tiče ribe preporučujem Kapetanos, cene su povoljnije od drugih, a klopa super.Meni nije odlazak na more, ako ne jedem morsku ribu?, ali ne volim da me neko i dere s cenama. Mi smo tamo vecerali 3puta.Seli smo po preporuci vodica, prijatelja, i ljudi ovde s foruma.. 

Uglavnom smo tu jeli i kod dr. Girosa. 

U Haniotiju je plaža mnogo uza nego u Polihronu, meni se uopšte nije svidelo. Nečije noge na lezaljci ti maltene udaraju u glavu.. 

Nama je plaža taj deo kod smeštaja bila ekstra i nije tu guzva u bilo kom terminu da idete (pricala sam s ljudima koji su bili tu i u julu i avgustu). 

Malo više radnjica lepših za šoping imate u Haniotiju. Tako da smo mi jedan dan otišli u soping i da vidim plažu eventualno za ovu god i bas sam se razočarala. 

Gužve u septembru nije bilo, imalo je dosta ljudi, ali nije bilo gužve.. 

Mesto ko mesto je meni bilo ok, odmorila sam u pravom smislu te rece. 

Što se tiče ribe preporučujem Kapetanos, cene su povoljnije od drugih, a klopa super.Meni nije odlazak na more, ako ne jedem morsku ribu?, ali ne volim da me neko i dere s cenama. Mi smo tamo vecerali 3puta.Seli smo po preporuci vodica, prijatelja, i ljudi ovde s foruma.. 

Uglavnom smo tu jeli i kod dr. Girosa.. 

I ne može se mesto proći bas za 10min.

Izmenjeno (Xris)
Dodatak tekstu
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877844
    Ukupno poruka