majans

POLIHRONO

5204 poruke u ovoj temi

Koja mesara je u okviru marketa i gde je druga ribarnica, ako je jedna kod Doctora? Cisto da znam za sledeci put?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Polihrona se secam po zaista i zaista, izvanredno cistom moru.Takodje i onih jutarnjih kafica u baru kod "svetionika", dok sunce sa istoka svojim prvim zracima ukazuje na pocetak novog dana.Sada, koliko vidim i citam svuda, mesto polako prelazi one granice za "normalnije" letovanje.Peskira koji spavaju na plazi i ne idu na rucak je bilo i tada.Sad je, po pricama, jos losija situacija.Neko voli lezaljku, neko voli pesak(sa opuscima cigareta).Mislim da se ovde vise nikad necu vratiti.

P.S.   ko voli kombinaciju prelepog mora i vasara, neka izvoli

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na odgovorima, valjda cu se snaći i naći sve tamo što ste mi rekli. Zapisacy na papir?

Valjda nece biti ta situacija s peškirima i guzvom sredinom septembra 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko imao iskustva sa vilom Meskini i Jorgos u Polihronu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stigao iz Polihrona, vila Panorama.

Imao sam srecu da je od 10 dana vreme bilo idealno, stim sto se poslednja 3 dana more uzburkalo i more poprilicno bilo nemirno.

Prvi dolazak po meni je bilo razocarenje, jer je vila jedna od najdaljih i na najvisoj tacki. Jednom do 2x je lako silazenje i vracanje sa plaze, sve preko toga predstavlja mucenje po meni. Sama higijena...paa... Bio sam u prizemlju, apartman br. 36. Problem sa slivnicima. Vodaa podliva svuda i bukvalno isprod vrata prolazi u sobu prema krevetu. Bio sam u sobi gde su dva samca kreveta spojena i cine kao "bracni" krevet (mos misliti na sta to lici). Internet : postoje 2 opcije. Jedna je Free( koja je zali boze), svi izlaze iz apartmana i pokusavaju poruku da posalju a druga je "Deluxe", koji se placa 1e=1dan ili 4e=5 dana, To je sve po osobi. Bazen kao bazen je Ok, stim sto baba, valjda gazdina majka onako u sred dana, pun bazen, pljusne po 1-2 krigle hlora. Pa mozete osetiti to ako ne izadjete u tom trenutku,. 
Pozitivna stvar je sto se ima uopste taj bazen i lezaljke, jer se ne svodi sve na sobu i terasu, vec moze da se osvezi i sunca. I eto sto je tisina, nije guzva kao dole prema obali.

Po meni, ne bih isao narednih godina sigurno tu. 

Ocena 4/10.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Da li iko zna kakva je situacija sa vilom Konstantin 1? Nigde nista ne piše, a uplatili smo preko Barcina od 04.09.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

+Bio sam u sobi gde su dva samca kreveta spojena i cine kao "bracni" krevet (mos misliti na sta to lici).

To je sasvim normalna pojava i u vilama i hotelima.... Ipak ja više volim kada se između stavi noćni stočić...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Aleksandris Polihorno, molim iskustva

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakvo je vreme sad.. Temp. Vode? 

Ja idem sledeće nedelje, nadam se da ce biti ok za kupanje.. mada vidim temp. izmedju 22-24..nadam se da ce se mozda promeniti, i biti neki stepen više. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može samo neki stepen niže...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ih pa cujem pre iskustva, svi zadovoljni septembrom.. moj brat se pre dve god i u oktobru kupao...

Nadam se da ce neko ovih dana pre nego što krenem, imati optimitisticniji odgovor ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo trenutno tu, u vili Cavo blu. Vreme je idealno do 30 stepeni , voda topla. Jedino danas bas duva vetar pa nije bas za plazu sa malim detetom sto zbog vetra to zbog talasa. Nadam se da ce tako biti samo danas ..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Martinez, jel ima tu neki kafic blizu gde ima WiFi.. Gde se kupate? 

Kad ste stigli, i ušli u sobu? Jel su vam prevezli stvari sto je Kesidi pisala ovde..? 

Ja pitala onu u agenciji, ons mi nista ne rece za to.. pretpostavljam da ste preko Argusa..

Nadam Vam se lepom daljem vremenu, i nas da dočeka sledeće nedelje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verujem da hoce , evo vec se smiruje vetar. Mi se kupamo kod vile zgodno nam je zbog bebe , wifi ima u vili okej je signal . Prvi kafic sa lezaljkama ima na par minuta . Mi smo kolima stigli oko 11h odmah usli u sobu . Mislim da prevoze stvari jer pise dole na tabli kada dolazi kombi po prtljag . Vila je super, ponesite peskire jedino. Malo je dalje od centra ali je ujedno zbog toga i mirno i nema guzve na plazi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako si zadovoljna sa vilom i je li onako kako sam ti opisala pre polaska?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26380
    Ukupno tema
    881480
    Ukupno poruka