majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Pozdrav:DDa li je neko bio u vili Eleni preko Elnos tursa..Uplatili smo dvosoban apartman sa manjom terasom pa nas interesuje misljenje?Hvala svima 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tidzi

Neki članovi moje porodice su bili 2002, a neki 2016 tamo i kažu da je OK kuća. Sećam se da je na forumu pisano o ovoj kući. Da sam na vašem mestu ne bih očekivao luksuz, samo da sve bude čisto i funkcionalno. Agencija je dosad bila veoma pouzdana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam punooo..za taj novac bice valda ok..dvosoban apart.smo platili 540e..u sezoni 12.noci..stvarno je cena vise nego ok..Interesuje me samo..ako mozda znate koliko ima od vile do setalista i plaze?Hvala punooo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala Vam punooo..za taj novac bice valda ok..dvosoban apart.smo platili 540e..u sezoni 12.noci..stvarno je cena vise nego ok..Interesuje me samo..ako mozda znate koliko ima od vile do setalista i plaze?Hvala punooo

Kako sam čuo i video na fotkama i mapi, ima da se prođe pored 4-5 kuća što je oko 2-3 minuta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam procitala celu temu - od prve do poslednje stranice :klap:Uh koliko istih pitanja i odgovora....ali to sad i nije bitno. Bitno je da sam saznala o Polihronu sve sto me je interesovalo ( a i ono sto nije :D) mada sam vec dva puta 20009. i 2012. letovala na Kasandri tj u Pefkohoriju i tom prilikom obisla i Hanijoti (pesacenje od Pefa, avantura) kao i plazu Ksenia tako da  uz to iskustvo ali i ove informacije sa foruma znam sta da ocekujem u Polihronu. Ono sto ne znam je nesto o samoj vili u kojoj zelim da odsednem iako se ta vila vise puta pominjala na ovoj temi. Rec je o Anastazija 1 koja se nalazi kraj plaze i radi je Dunavturs, apartman cetvorokrevetni tj 1/3+1 .Receno je da je vila odlicna, da ima divan pogled i da je odlicno pozicionirana tj na najlepsem delu plaze-to sam apsolvirala;) i veoma se radujem tim pozitivnim komentarima. Sad mene sta zanima? Unutrasnjost tog apartmana ako je neko mozda boravio u ovom apartmanu (narocito u neko skorije vreme tj predhodne sezone recimo) Da li je apartman prostran, posebno me kreveti zaanimaju jer smo mi porodica dugajlija (posebno sin kosarkas). Takodje kakvo je stanje sa kuhinjom: kakvo je stanje sa posudjem ( posto se mi skoro pa sa svakog letovanja vratimo sa po nekim ne planranim suvenirom u vidu dzezve, tiganja, solje itd :D) da li je reso upotrebliv i sl. Da li vila poseduje sopstvene peskire za tusiranje ili ne ( to mi oslobadja mesto u koferu znacajno) I da na slikama sam videla da se ispred vile parkiraju vozila na nekom praznom placu prakticno ispod prozora apartmana da li se tu i dalje sme parkirati tj odnose li policaajci odatle vozila? I poslednje pitanje ima li Dunav turs svog predstavnika u Polihronu? Nije da nam je neophodan posto mi vec sami organizujemo sve posete i izlete, na forumima, slikama i video zapisima sa interneta se informisemo o samom mestu i okolini ali zlu ne trebalo za neku ne daj Boze ne predvidjenu okolnost nije lose znati? Izvnjavam se na dugackom postu i zhvaljujem svima na detaljo obradjenoj temi Polihrono:thankyou2:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@slavujvidim da si pogledala moje objavljene fotke :D iz kojih si dobila neku sliku o okolini i plaži (što je teško podložno promenama).

Što se tiče smeštaja, nadam se da će se javiti neko ko je skoro bio tamo. Mi smo poslednji put (od 4) bili pre nekih desetak godina te ti mogu  opisati strukturu apartmana. U kuhinji se nalazi manji sto, komoda sa televizorom i krevet standardne veličine sa dodatkom donje fioke koja se izvlači i u kojoj je takođe standardni dušek. Iz nje se izlazi na sasvim ok terasu. U spavaćoj sobi je francuski ležaj isto standardnih dimenzija. Kupatilo ni malo ni veliko sa prozorčetom. Peškira tada nije bilo, posteljinu su nam zamenili petog dana. Sećam se da sam na svakom letovanju u Anastaziji tamo kupovala cediljke za testo i po jedan oštar nož. Šporetić je radio, često sam kuvala neke ekspres ručkove.

Najvažnije od svega je da ne rezervišete apartmane u suterenu (svaka agencija bi to trebala da naglasi a i cene tih apartmana su po 10, 15% snižene).

Verujem da se vile dobro održavaju. Mi smo letovali dok ih je godinama zakupljivala Perla te veruijem da je Dunavturs još bolji domaćin.

@slavuj

 

Izmenjeno (didi64)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@didi64 hvala puno na odgovoru. Da iscitala sam celu temu posebno tekstove o vili Anastasiji 1. Vase slike su stvarno super i priblizile su malo okolinu. Mi smo svakako planirali prvi sprat. Nadam se da ce se neko javiti ko je skorije bio jer ipak se mnogo toga promeni tokom godina. Veliki pozdrav za vas :srce:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Najvažnije od svega je da ne rezervišete apartmane u suterenu (svaka agencija bi to trebala da naglasi a i cene tih apartmana su po 10, 15% snižene).

Verujem da se vile dobro održavaju. Mi smo letovali dok ih je godinama zakupljivala Perla te veruijem da je Dunavturs još bolji domaćin.

@slavuj

 

Koliko vidim na skicama vile iz Perlinog starog kataloga, ti app u suterenu imaju baš dva odvojena kreveta, a ne trosed plus fioka-dodatak. Na slikama se vidi sa nije baš toliko ispod zemlje, već je ograda visoka a te terase su uvek u hladu. Preko Perle sam bio 3 puta u Leptokariji i jednom preko Dunava. Dunav je baš OK agencija kao što je davno bila Perla.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ti "donji" apartmani (samo u Anastaziji 1) su ukopani. Terase su im ispod nivoa zemlje. Jes da hlada uvek ima ali zato ima i raznih insekata, memle i ostalih nepoželjnih subjekata :D

Anastazija2 koja je prva do plaže, ima samo redovno prizemlje i prvi sprat ali je smeštaj u njoj najteže dobiti (nama nikada nije uspelo iako smo nekada uplaćivali i u oktobru :shokiran:)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam video da neko pominje apartmane Boutique...Ia li nekoga ko je bio tamo smešten ili je čuo nešto o njima? Na slikama deluju pristojno, ali bih voleo da znam nešto više pošto bismo išli sa decom. Hvala!

Izmenjeno (tvrdoglav)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svetski putnici,

 

Ako imate bilo kakvih zanimljivih informacija o vili Galini lux, nestrpljiva sam da ih čujem. Da li u Polihronu ima dobra pekara i poslastičarnica? Gde se kupuje voće i povrće, da li ima neka pijaca? Planiramo da ponesemo nešto hrane od kuće, ali moramo na nešto i pare da potrošimo :rolleyes: Da li ima neka dobra picerija?

 

B)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav :) Da li je neko bio u vili Lakis 1 ili 2? Iskustva? Kakva je plaza ispred vile? Kamenje ili pesak-sljunak?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ćao svetski putnici,

 

Ako imate bilo kakvih zanimljivih informacija o vili Galini lux, nestrpljiva sam da ih čujem. Da li u Polihronu ima dobra pekara i poslastičarnica? Gde se kupuje voće i povrće, da li ima neka pijaca? Planiramo da ponesemo nešto hrane od kuće, ali moramo na nešto i pare da potrošimo :rolleyes: Da li ima neka dobra picerija?

 

B)

O vili sam ja pisao, a o ostalim pitanjim sve je napisano na prethodnim stranama...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo žuco......toliko je pisano o svemu....ja ne mogu vise da se ponavljam....!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dal je toliko teško pročitati nekoliko stranica unazad...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka