majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima. Mi idemo u Polihrono pocetkom septembra, vila Theodora. Da li je mozda neko bio u ovoj vili i kakva su iskustva? I da li moze neko da mi kaze da li je velika guzva u tom periodu ili ne? Hvala unapred. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da i ja dam doprinos  ovoj temi...

Prosle godine smo bili u Polihronu u vili Sea paint. Vila se nalazi uz magistralu na izlazu prema Haniotiju. Smestaj je odlican ! Sve novo, u kuhinji krevet na razvlacenje ( za dvoje manje dece), soba sa bracnim krevetom, lepa terasa, lepo dvoriste sa rostljem i delom za sedenje pored rostilja , ljuljaska.... Postoji i parking pored vile... Ima klimu , wi-fi, peskire a i cena je pristupacna.

Nije daleko ni od plaze na kojoj nikad nije guzva.

Ali....  Plaza u tom delu je pescana , lepa ali u vodi ima veliko kamenje na kom je bilo bas dosta jezeva. Uopste  Polihrono , ceo taj deo plaze prema Haniotiju je takav... Sa kamenjem u vodi... Nije nam se svidelo... 

Do  lepe plaze ima 10-15 min hoda  ,ali to je u centru i tamo je prevelika guzva.

Deo plaze prema Kriopigiju je mnogo lepsi  i nije strasna guzva na plazi. Tamo smo isli autom od vile jer je daleko za pesacenje.

Do centra ima malo vise setnje , ali ni to ne bi bio problem da postoji pesacka staza. Ali kad vi idete u setnju a pored vas prolaze auta ... Tako je u celom mestu , sem jedne ulice ( od doktora prema moru) i jednog dela uz plazu.  Market je prilicno daleko od vile. 

Jos jedna od mana smestaja je prilicna buka sa magistrale.  

Mi smo odlazili na okolne plaze i jako nam se svidela plaza u Kriopigiju I Kalitei. Bili smo i na Kseniji ali meni su predhodno pomenute plaze lepse. Tako smo popravili utisak o ovom letovanju.

Polihrono nije bas ostavilo  utisak na mene... Mislim da se tamo necu vracati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

idem prvi put u polihrono vila pepi pa me zanima da li je neko bio u toj vili i uopste kako je tamo cene i taksi prevoz do obloznjih mesta plaza i marketa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna nesto o vili Natasa valentino u Polihronu

posto prvi put idem tamo sa dvoje dece pomocice mi druga iskustva

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O cenama ce se znati kad krene sezona...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Polihrino sam bio samo jednom i to jer nisam nasao smestaj u Pefkohoriju. Isao sam autom sa porodicom. Mesto je malo ali je lepo. Plaza nije nesto. Sljunak sa svakakvim stvarima. Mnogo je lepsa plaza ka Kriopigiju ili ka Pefkohoriju. Imate autobus i ka Ksenia plazi. Par prodavnica u centru i 50m nize ulicom od centra. Ma slicno je svugde . Ovde je samo imam utisak problem parkiranje. Pogotovo ako ste blize centru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima! Uplatili smo letovanje preko Barcino tursa, Polihrono, vila Aristidis. Citala sam vasa iskustva sto se tice destinacije, ne ocekujem Maldive, jer idemo s malim detetom pa je presudila blizina plaze i mogucnost da jednom u 2-3 dana odemo na neku drugu plazu. 

Ono sto me zanima jeste da li je neko bio smesten u vili Aristidis i vasa iskustva.

Drugo, da li je manja guzva pocetkom juna? Mi idemo 6.6. :-)

Hvala svima na odgovorima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koleginica ce ove godine treci put letovati u vili Aristidis. Ona je odusevljena smestajem. Gledala sam slike i sve deluje uredno i lepo. Posto sam letovala 2014. u Polihronu mogu vam reci da se vila nalazi u glavnoj ulici, mozda nekih 50 m od spomenika i plaze. Ranije su ispred vile bile velike palme, koje su sada posecene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U septembru letujemo u vili Dukas  sa dvoje male dece (sad je beba od 3 meseca i dete od 2 godine)...  Nesto nisam procitala skorasnje utiske iz te vile, mada su oni sto su pisali do sada imali prilicno losa iskustva. Ako je neko kojim slucajem bio zadnje dve godine , neka podeli to iskustvo sa nama...  Hvala ..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Polihrono - App hotel "Palm Beach"

Izuzetno dobar smestaj,veoma cisto,gazda ljubazan,voda u bazenu se dnevno proverava,wf,more oko 150m.

WP_20160523_09_28_03_Pro.jpg

WP_20160603_19_23_55_Pro.jpg

WP_20160522_10_56_30_Pro.jpg

WP_20160522_11_15_49_Pro.jpg

WP_20160526_21_47_33_Pro.jpg

WP_20160522_11_16_18_Pro.jpg

WP_20160522_11_16_47_Pro.jpg

WP_20160526_22_07_09_Pro.jpg

WP_20160526_16_50_15_Pro.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Polihrono ili Asprovalta? I razlozi. Ne mogu da se odlucim pa mi treba pomoc :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Asprovalti konstantno duva neki vetrić a more je,po mom mišljenju,lepše u Polihronu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, da li je neko bio u vili Zorbas u poslednje 2-3 god? Uplatili smo preko eurotursa za 21. Jun, dve porodice sa troje dece, petokrevetni duplex  pa me zanimaju iskustva ako je neko bio tamo

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 6 sati, nensi21 je rekao/la:

Polihrono ili Asprovalta? I razlozi. Ne mogu da se odlucim pa mi treba pomoc :)

Polihrono je manje mesto, ne mnogo razvijeno, gužva non stop, more lepo i mirno, plaža dobra ali stvarno pretrpana, noćnog života nema, nije za mlade.

Asprovalta je dosta veće mesto, sa sadržajima, plaža lepa peščana, široka, a more nekako mutno, u blizini se uliva neka rečica, bude talasa. Gomila mladih, odlično povezana sa svim mestima. Na plaži nema hlada nigde.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Asprovalta lepsa mnogo kao mesto za setnju i plaza je lepsa. 

U Polihronu je jedino more lepse jer u Asprovalti zna da bude bas cesto talasa a i cesto se zamuti voda. Plaza u Polihronu je lepa samo u delu prema Kriopigiju, deo prema Haniotiju je pun kamenja i jezeva... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka