majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Nova deonica je od Nea Mudanje .  Ide kroz sredinu prsta  i zavrsava se kruznim tokom. Ima odvajanje za Siviri, Kasandriju i za Kaliteu. Od Kalitee stari put.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dejans

Ap Hotel "Palm Beach",soba 1/3

Izmenjeno (Klea)
dodavanje fotografija
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Polihrono,dosli iz Sartija na 3 dana,posto nikada nismo bili na Kasandri,resili da obidjemo.

Bili smo smesteni u Hotelu Elsa.Smestaj nista posebno,dosta zapusten,a uz malo rada mogao bi da bude vrhunski smestaj.Ima bazen nesto manjih dimenzija i bar pored bazena sa lezaljkama i stolicama i stolovima.Gazda,odnosno brat vlasnice po ceo dan sedi ispred kompjutera i ne pomera se odatle,sto je dobro radi sigurnosti,ali ja sam mu se divio kako moze.

Polihrono je malo mesto bez nekih zanimljivih sadrzaja,uskim ulicama,uzanom plazom i veoma cistim morem(sto mislim da je jedina svetla tacka) i izuzetno velikom guzvom.

Posto smo obisli i Hanioti i Pefkohori,plazu Xenia,nase misljenje je da sem blizine velikih marketa i cistog i mirnog mora, ova mesta ne zavredjuju paznju.Razlika izmedju Sitonije i Kasandre je jako velika,tako da sto se nas tice mi letovati na Kasandri necemo u skorijoj buducnosti.Naravno,ukusi su razliciti i o njima ne treba raspravljati.

 

IMG_20160817_201829.jpg

IMG_20160817_202234.jpg

IMG_20160817_202827.jpg

IMG_20160817_201410.jpg

IMG_20160817_113813.jpg

IMG_20160817_100113.jpg

IMG_20160816_142326.jpg

IMG_20160816_142321.jpg

IMG_20160816_125612.jpg

IMG_20160816_124308.jpg

IMG_20160816_124220.jpg

IMG_20160816_124000.jpg

IMG_20160816_123842.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pogledah prognozu na accuweather i smorih se....dajte jos neki sajt sa vremenskom prognozom(ali da ne koristi accuweather kao izvor) da uporedim prognoze:neznam::shokiran:

hvala pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li mi neko reci iskustva za vilu  Sakis? Mi idemo sa Tim Travelom od 09.09.

I za ove sto su isli kolima, da li je moguce bez navigacije naci Polihrono..? Hvala...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da je moguce mi smo isli bez navigacije. Pogledaj neku raniju Alvirkovu patrolu do Halkidikija zapises ili zapamtis koje putokaze da pratis, pogledas malo na gugl maps  i sticicete do Polihrona ja mislim bez problema.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 11 sati, mircest je rekao/la:

I za ove sto su isli kolima, da li je moguce bez navigacije naci Polihrono..? Hvala...

Ne bi smelo da bude problema, mislim da je Mr Alvirović Senior u SAT patroli Beograd-Neos Marmaras iz juna 2012. godine, odlično opisao ceo put do skretanja za Sitoniju (pravo se nastavlja za Kasandru). Verovatno se može naći snimak na Youtube-u ili sajtu RTS-a. Ako imaš neku nedoumicu oko puta, slobodno pitaj, siguran sam da će neko znati.

Izmenjeno (Dejans)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da je moguce, jer ceo put imas na Google maps streetview tako da vec kod kuce mozes proci ceo put,tj, sve bitne raskrsnice i po nekoliko puta

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 22 sata, obrica je rekao/la:

pogledah prognozu na accuweather i smorih se....dajte jos neki sajt sa vremenskom prognozom(ali da ne koristi accuweather kao izvor) da uporedim prognoze:neznam::shokiran:

hvala pozdrav

http://www.holiday-weather.com/polichrono/forecast/?days=25

https://weather.com/weather/monthly/l/GRXX4815:1:GR

http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-grcka/eta2/3/40013/0

Pozz.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 22 sata, obrica je rekao/la:

pogledah prognozu na accuweather i smorih se....dajte jos neki sajt sa vremenskom prognozom(ali da ne koristi accuweather kao izvor) da uporedim prognoze:neznam::shokiran:

hvala pozdrav

http://www.meteo.gr/meteoplus/cf-En.cfm?city_id=131

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prognoze na meteo.gr nisu tacne Kad smo bili ba Kritu augusta . prognoza je bila  vetar i period kise poslepodne,  a sunce przilo ko ludo :) a mi se spustali na  Preveli racunajuci da kad cemo nazad mozda nas spasi pokoji oblak. Nista od kise samo vruce kritsko sunce..i nista od vetra. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mala pomoc

interesuje me dali u ona 2 veca supermarketa prekoputa i ispod doktora ima kuvane hrane

unapred hvala za info

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To su marketi "Fazma"i "Carrefour" - nemaju kuvanu hranu (u junu nije bilo).

Imate telecu corbu kod "Doktora" po ceni od 1,5eu, kuva se svakodnevno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka