majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Juce se vratili iz Polihrona, vila Aleksandris. Da odgovorim na prethodno pitanje, mi smo od 10 dana imali 8 dana za kupanje, prepodne je toplo ali je voda za moj ukus prohladna sa talasima, nema dugog brckanja, a popodne je voda mirna i topla kao u bazenu ali je kad izadjete brrrrr, nema sanse bez ogrtanja nekim peskirom...  Sve u svemu, iz tih razloga mislimo da sledece godine necemo ici u septembru, nas je razocarao...  Za pitanja o smestaju tu sam ;) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U vili Aleksandris bili u periodu 07.09-17.09... Utisak uopsteno los.... Prvo apartman je bio sveze ociscen pre nego sto smo mi usli u njega ali ga je gospodjica cistila, ni dan danas mi nije jasno cime, posto je mirisalo kada smo usli ali se to vec sutradan toliko usmrdelo da je bilo nesnosno. Poredjenje-pokvareno jaje... Suprug i ja smo ribali ragastoe, kuhinju, frizider, vrata, ma sve glatke povrsine kuda je doticna presla tim sredstvom... 80% smrada smo uspeli da unistimo, preostalih 20% nas je davilo svih 10 dana... Sudovi lepljivi, po sobi i terasi pesak, paucina i paukovi, prosek 4 velika po prostoriji a plafoni visoki, nisam mogla da ih poskidam nikako. Kupatilo...hm... tus bez ikakve zavese, sa vrlo malim ventilatorom za ventilaciju, bez prozora, konstantno vlazno bez mogucnosti da se osusi. Posteljina jeste doneta "cista" 6. dan ali i ta cista je bila blago receno prljava sa flekama koje podsecaju na mokracu... Vlasnik stariji covek bez ikakvog znanja srpskog ili engleskog, sporazumevanje i rukama i nogama bezuspesno... Tople vode nema do podna a od podna nema pritiska, tusiranje-izuzetno tesko, srpski receno trebaju ti konjski zivci... Tamo-nikad vise... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi evo i meme da se konacno javim sa utiscima. PRELEPOOOOOOO sve pohvale za elnos turs i vilu janis kod male crkve. Perfektno cisto. Tacno kao sa slike. More mirno toplo i bistro. Jedina zamerka je na cistocu plaze! toliko opusaka u zivotu nisam videla. Nisu mi jasni pusaci ja nisam ali zar je tesko kad ugase cigaretu pokupe u kesu i posle samo bace u kantu. Ne ciste plazu kao sto se pisalo jako je prljava. Ljubazni jesu,za cenkanje nisu. Toliko kosta ako hoces kupi ako neces produzi. Komaraca i osa videla nisam ali zato meduzu jesam Sliku kacim kasnije. Vreme u septembru prelepo. Od 13 dana dva se nismo kupali posto smo jedan dan otisli u kosnicu od haniotija a drugi je padala kisa. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ove sezone u vilama Anastasia 1 ili 2 preko Dunavtursa? Da li ima nekoga sad u Polihronu, kakvo je vreme?

Bila je moja tasta, ona ide iskljucivo tamo vec godinama zbog blizine plaze, ona kaze da je zadovoljna, navodno joj je bilo bolje i lepse nego proslih godina, jer je cak vidjala predstavnika agencije, ona se malo slabije krece, pa joj treba pomoc oko odlaska u prodavnicu i to, predstavnik joj se nasao ove godine, ne znam sta bih ti detaljnije rekao o tim kucama, mozda je sad i kasno vec..  Tasta kaze da je cisto, blizu mora bukvalno 10 metara, miran deo Polihrona.... samo kaze da je dvoriste kuce malo i vec godinama navija da se otvori neka prodavnica u blizini, ali nikako :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima da li neko moze da napise kakvo je stanje u Polihronu,kakvo je more? Ima li ljudi? Krecemo u subotu ujutru,pa bi mi znacilo da neko nesto napise vezano za ova pitanja.

Kako vas je vreme poslužilo, da li ste se mogli kupati? Ja se dvoumim za sledeće leto. Isplati li se ići tako kasno?

Bila je moja tasta, ona ide iskljucivo tamo vec godinama zbog blizine plaze, ona kaze da je zadovoljna, navodno joj je bilo bolje i lepse nego proslih godina, jer je cak vidjala predstavnika agencije, ona se malo slabije krece, pa joj treba pomoc oko odlaska u prodavnicu i to, predstavnik joj se nasao ove godine, ne znam sta bih ti detaljnije rekao o tim kucama, mozda je sad i kasno vec..  Tasta kaze da je cisto, blizu mora bukvalno 10 metara, miran deo Polihrona.... samo kaze da je dvoriste kuce malo i vec godinama navija da se otvori neka prodavnica u blizini, ali nikako :D

Hvala na odgovoru, nije kasno, ja to razmišljam za sledeću godinu. U kom periodu je bila tašta, i da li u Anastasiji 1 ili 2. Da li je u tom delu plaže gužva? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da napisem neki komentar. Polihrono 19-29.09.2015.god. Vila Janis Preko Barcina. Krenuli kolima iz BG oko pola tri ujutru,stigli u Polihrono po Grckom pola dvanaest. Pauza u Makedoniji na ulasku na  Lukoil pumpi da sipamo gorivo oko 15min i pred kraj makedonije da jedemo oko 20min. Bez guzvi na granicama,jedino na ulasku u Grcku oko20min.  Ne znam da li vredi komentarisati pomenutu vilu,jer je nema u ponudi za leto 2016.god preko Barcina. Izgleda da i oni nisu bili odusevljeni datom vilom. Ajde da opisem malo,ali Vas molim da ovo shvatite kao realnu sliku,a ne neko pljuvanje. Ja se drzim one, KOLKO PARA-TOLKO MUZIKE. Cetvorokrevetni apartman u prizemlju,apartaman prostran,namestaj lep,kreveti veliki,pristojno udobni,tv,frizider,kuhinja...sve ok. Opremljenost kuhinje sasvim ok,tanjira,casa,solja na pretek,po 6tanjira malih,velikih i dubokih. Plakari u dnevnoj sobi extra,mozete spakovati sta Vam je volja. Terasa ok,veliki plasticni sto sa stolicama,na slikama deluje manja,ali je ok. Po meni na kupatilu se stedelo i to mnogo,pritisak vode slab,tus-kada mala,plitka,posle 2min tusiranja,voda izlazi iz kade jer je slab odvod. jedna sijalica mala iznad ormarica, daje slabo osvetljenje. Voda se greje preko solarnih ploca i u nasem slucaju kada je bilo oblacno,nije bilo vruce vode,a to je bilo 2-3puta,pogotovu posle podne i uvece,tako da smo tada morali da grejemo vodu da bi se deca okupala. Posteljinu smo sami menjali,dobili smo od vodica ciste,a dali prljave petog dana boravka.Sami smo cistili apartaman svih 11dana. WI fi je bio odlican prvih 4dana,onda su se komsije na spratu zalile da je kod njih slab,dosao je vodic,nesto je cackao i od tada wi fi je bio katastrofa los,skoro i da ga nismo imali. Od komsija sa sprata sam cula kada je padala kisa,da je prokisnjavalo. Neko je pitao za vreme,prvo more je bilo toplo,iznenadila me je velika guzva na plazi,godinama letujem u septembru,nisam nigde videla toliku guzvu za kraj septembra,bila je puna plaza. Prva dva dana vreme extra,suncano temp 30stepeni. Zatim treci dan oblacno,moglo se kupati. Cetvrti dan nebo se otvorilo,kisa je padala,da su bujice vode isle ulicom. Peti,sesti i sedmi dan suncano sa povremenim oblacima,temp 25-28 stepeni. Osmi dan opet kisa. Poslednja dva dana bilo je vise oblaka nego sunca,temp oko 25stepeni. Sto se tice Polihrona,mislim da je sve receno,ako nekoga nesto zanima,rado cu odgovoriti. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

buckasladja

Ako nije problem napisite nesto o samom Polihronu, koji su najbolji marketi za soping, gde kupovati voce i povrce, koja poslasticarnica je dobra, gde jesti giros, koji restoran preporucujete........ da li je moguce otici pesice do Haniotija........ HVALA !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je o necemu pisano, ja mislim da je o tim temama... Izvinite ako gresim...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

buckasladja

Ako nije problem napisite nesto o samom Polihronu, koji su najbolji marketi za soping, gde kupovati voce i povrce, koja poslasticarnica je dobra, gde jesti giros, koji restoran preporucujete........ da li je moguce otici pesice do Haniotija........ HVALA !

Polihrono je mirno,lepo mesto za porodice sa malom decom,mi smo bili smesteni kada se gleda ka moru pred kraj sa leve strane i tu smo se kupali. Plaza je lepa,sitan pesak,malo je uza u tom delu. Citala sam o nekim dzombama i kamenjem u vodi,ja to nisam primetila. Mi smo kupovali u marketu koji se nalazi kod DOKTORA,odnosno od magistrale<semafora> kada se spustate ka centru DOKTOR se nalazi sa leve strane,a Vi skrecete desno u ulicu,na cosku se nalazi pekara-poslasticarnica mislim da se zove LEMON i tu imate peciva i kolace,a odmah pored toga se nalazi market. U tom marketu smo mi kupovali,ali ako imate mogucnost da odete u Pefkohori imate veci izbor i dosta su jeftinije cene. Voce i povrce smo kupovali na kamionima koji dolaze pored plaze. Giros,ne znam sta bih rekla,jednom smo jeli kod DOKTORA,doduse svinjski,ja vise volim pileci,po mom ukusu nista posebno. Neko je rekao na forumu JEO SAM I BOLJI,ja se isto slazem. Na kraju plaze gledano desno od mora ima veliki restoran,prodaju samo giros,tu smo jeli pileci giros,nije bio los. Restorane nismo posecivali u Polihronu,isli smo u Pefkohori,ali ono sto sam ja videla najveca guzva je u restoranu koji se nalazi od spomenika na plazi desno gledano ka moru,negde pred kraj,karakteristican je po tome sto na ulazu u restoran imaju dva velika papagaja i oni su atrakcija za ljude. Kakva je hrana i koje su cene ne znam. Pesice do Haniotija moze da se ide magistralom,ne znam da li ima jos neki put. Pefkohori - Hanioti pesice treba oko 45min,mislim da je Polihrono - Hanioti malo dalje oko 1h. Znam da ima 5-6km. Ako jos nesto mogu da pomognem,tu sam.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

buckasladja

HVALA !!! Pomogli ste mi dosta. Prijavila sam se za Polihrono, "Palm Beach"hotel, agenc. "Travelland", organizovani prevoz ( pricam o letu 2016. ).

U Pefkohoriju sam bila 7 puta, to je dosta.   Pozdrav !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Lepo,zelim ti lep provod. Ja vise i ne znam gde bih isla u Grcku,tj ne znam  koju oblast,a da vec nisam bila.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

INTERESUJE ME DALI JE NEKO LETOVAO U VILI LEMONIA NISAM NASAO POSTOVE O OVOJ VILI  SVAKA INFORMACIJA O OVOJ VILI DOBRODOSLA

UNAPRED HVALA

OBRICA

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi prijatelji.

Ja mogu samoda vam kazem da sam se gadno zeznuo ovog leta.bio u Grigoriou Apartmane u Polihronu i to je bilo najodvratan smestaj koji moze da postoi.Prljavo uzasno,necista posteljina,a pola sobe su suterenske ismrde na vlagu i od kupatila.Gazda kuce sve svadjao svaki dan sa gostima ,cak jednom lupio samar detetu jer ono je ubralo jednu zelenu mandarinu sa drveta.Osecali smo se kao da smo kaznjeni i da budemo maltretirani.POlihrono je bas simpaticno mesto ali samo izbegavajte ovaj smestaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko ko je bio u vili Leonardo(ispod je picerija, u delu iznad decjeg igralista)   detaljnije da opiše kakav je smeštaj (3+1)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

interesuje me necije iskustvo sa vilom george u pitanju je mezonete  nisam nasao nista na forumu unapred hvala za bilo kakvu informaciju

:rolleyes::D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka