majans

POLIHRONO

4980 poruka u ovoj temi

A gde je tacno taj centralni trg mi cemo biti kod male crkve

Ma taj "trg" je to samo u nazivu... Nalazi se na 3 minuta peske od upadljivog orijentira tj. Doktora(fast food) i Kerfura u pravcu ka Haniotiju (cisto radi orijentacije) i samo je raskrsnica sa nekim malim obelezjem, jednom palmicom i par klupica. Cini mi se da je poprecna ulica koja vodi od te glavne ulice ka moru na pola puta izmedju ova dva orijentira, ali nisam siguran. Da li mozda znate da li je pored te male crkve fontana? Ako jeste, to je to...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Janis je smestaj jos malo pa pakovanje lete dani jedva cekamo

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

JEL IMA NEKO DA CE BITI U MESKINIJU OD 18.-28.08.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje za ljude koji su bili, kakva je situacija sa svežom ribom jelˇ ima gde da se kupi, i ako ima da li se znaju cene? Hvala!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima malo iznad doktora dobra ribarnica. Odlična ponuda, uslužno čišćenje... šteta što ne peku. Ja pekao u sobi sa odvojenom kuhinjom i to fergi - kvalitetnu ribu koja se ne oseti kada se jede ali zato smrdi kada se peče i tri dana treba da se izluftira.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala puno na informacijama, mi imamo roštilj u dvorištu tako da se nadam da će da padne koja sa roštilja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svima.
juce se vratili iz Polihrona, opsti utisak KATASTROFA !!!
cim se sastavim sa mozgom, pisem detaljnije, 
ali sa reci KATASTROFA, vec sam dovoljno rekao !
da napomenem, poslednjih 8 godina letujemo u Grckoj, 
ali ovakvu neljubaznost i negostoprimstvo nikada nismo doziveli !!!
sve ovo se odnosi na grcki narod koji ove godine nisam prepoznao
zbog ponasanja ! u odnosu na sve ove prosle godine kada su nas 
bukvalno MAZILI, ove godine se jasno ogleda kriza u koju su 
ove LENSTINE same upale i sada su im svi krivi !!! KATASTROFA !!!

sta se izdesavalo kad se ovako oseca covek koji 8 godina letuje u grckoj?molim za opsirniji odgovor posto mi je polihrono ostalo u najlepsoj uspomeni od ostalih mesta u grckoj u kojima sam letovao pa sam imao nameru da ponovo idem u polihrono ovog leta 

unapred hvala

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trenutno se sa porodicom nalazim u Polihronu, naci smestaj bez prethodne rezervacije je velika lutrija.Pricajuci danas sa covekom koji je u ponedeljak dosao na "bum" dobih informaciju da je trazio smestaj pola dana i dvokrevetni studio placa 55 eur.

Tako da svi koji tako nesto planiraju nela dobro razmisle.

Mi smo se vratili pre nedelju dana iz polihrono otisli smo na bum nismo imali smestaj niti smo dolazili ranije na Kasandru .Nasli smo smestaj u vila Nort i cak nam je zena spustila cenu dupleks klima tv terasa za nas cetvoro za 15 dana verovali ili ne za 43 evra po danu.

pozdrav svima.
juce se vratili iz Polihrona, opsti utisak KATASTROFA !!!
cim se sastavim sa mozgom, pisem detaljnije, 
ali sa reci KATASTROFA, vec sam dovoljno rekao !
da napomenem, poslednjih 8 godina letujemo u Grckoj, 
ali ovakvu neljubaznost i negostoprimstvo nikada nismo doziveli !!!
sve ovo se odnosi na grcki narod koji ove godine nisam prepoznao
zbog ponasanja ! u odnosu na sve ove prosle godine kada su nas 
bukvalno MAZILI, ove godine se jasno ogleda kriza u koju su 
ove LENSTINE same upale i sada su im svi krivi !!! KATASTROFA !!!

Mi smo se vratili pre nedelju dana bili smo 15 dana i osim Polihrona obisli smo celu kasandru kao i pecinu Petralonu i anticki grad  tj ostatke u Olimpisu ,ovo vam govorim      jer smo sve ovo obisli prvi put  i nismo znali gde se sta nalazi svako koga smo pitali priso je da nam ljubazno pomogne ..nijednog neljubaznog Grka nismo videli na celij Kasandri od restorana na ulici oko trazenja smestaja,Zao mi je sto ste imali lose iskustvo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako da nađem za Polihrono aranžman od 5 noćenja, dvokrevetni apartman ? Ima li smisla da odem tamo "na bum" pa da tražim na licu mesta ? Hvala, pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako da nađem za Polihrono aranžman od 5 noćenja, dvokrevetni apartman ? Ima li smisla da odem tamo "na bum" pa da tražim na licu mesta ? Hvala, pozdrav.

Jas sum momentalno vo Polhrono.

Dojdovme na 15stii, vo najgolemata guzva , siite grci na vikend, za pomalku od pola cas najdovme apartman vo centarot, trokrevetna soba 40e od vecer. Guzvata pomiina, sekoj den ima se pomalku luge. Cenite pagaat. Jas vi garantiram deka ke najdete smestuvanje vednas. 

Ubav pomin!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratili se u jutros u Bg. Apartmani Palm Beach/Travelland..ako ima neko pitanje tu sam...pozz

Idem sa porodicom u Palm Beach, pa me interesuje koliko ima do najblize plaze i kakava je plaza, tj. da li na plazi ima kafica sa suncobranima (ako ima kakve su cene iznajmljivanja) ili treba da imamo svoj suncobran. Da li je decije igraliste daleko od hotela? Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem sa porodicom u Palm Beach, pa me interesuje koliko ima do najblize plaze i kakava je plaza, tj. da li na plazi ima kafica sa suncobranima (ako ima kakve su cene iznajmljivanja) ili treba da imamo svoj suncobran. Da li je decije igraliste daleko od hotela? Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav forumasi.Da li ima nekoga na licu mesta?Kakvo je vreme tamo?Treba se polako pakovati a vreme kao da je jesen.....:djavolko:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav forumasi.Da li ima nekoga na licu mesta?Kakvo je vreme tamo?Treba se polako pakovati a vreme kao da je jesen.....:djavolko:

Sabalje imase dozd. Potoa se sredi,

Oblacite se rascistija. Izleze soncko, malku pokasno.:cvetic:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sabalje imase dozd. Potoa se sredi,

Oblacite se rascistija. Izleze soncko, malku pokasno.:cvetic:

Hvala puno za info....nadam se da  se srediti vreme dok mi ne krenemo...:-) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25022
    Ukupno tema
    827278
    Ukupno poruka