majans

POLIHRONO

5244 poruke u ovoj temi

Hvala na informacijama !!! Da li znas da li je moguce kod njih dobiti apartman bez agencije ,jer ne znam koja je ta agencija mi smo iz Austrije ...Mi smo prosle godine u Nei pori uzeli bez agencije nasli smo tamo smestaj kada smo dosli,pa me zanima da li moze i tamo da se nadje tako smestaj .Nisam ljubitelj tih agencija jer ne b

ne moze se dobiti bez agencije posto je sve okupirano ,zauzeto...vila teodora je pored nas inace,kod njih u terminu oko @19h nema pritiska,apartmani duplex su im odlicni prostrani malo starinski ali mogu dve porodice tu komotno....za vas samo booking preostaje ili na bum...fanis hotel....aspida to su moteli za koja znam da ima na bookingu....ja da sam na vasem mestu kontaktirao bih mailom grand tours iz novoga sada i pitao za vilu arhontiko (hanioti)da li ima slobodne apartmane....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao

ima lezaljki svuda. mi smo bili tu gde nema lezaljki. a sto se tice doktora tu nisam jeo giros. tako da neznam kakav je. jeo sam suflaki i kebeb. i nije nesto :-) (za moj ukus)

Jel znas kakvi su apartmani u prizemlju? Po tebi koji je bolji?

Izmenjeno (buckasladja)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

letovala sam u vili Mini,kome treba vise informacija neka se javi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav iz Polihrona. Ovde je guzva kao u mravinjaku.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imal svega? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma naravno. Opusteno. Ima svega.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav iz Vile Vavdinos, do duse poslednji dan nam je danas.
Smestaj je odlican. Studiji gledaju na ulicu (3), a ostali apartmani gledaju ka dvoristu.

Ispod nas je supermarket Vavdinos i imaju sve sto nam je zatrebalo.

Internet je uzasan, a sve zato sto nisu dobro podesili. Zahvaljujuci tome sto su ostavili user/pass kako se ocekuje, uspeo sam da sredim net.

SSID: password

VILAVADINOS15: 2374051202

nos*** (isto od vile vavdinos): 2374051202

Barovi na plazi:

mougre: summer2015

Alexis, ssid je nesto u fazonu fff8: F4407934

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto sta ti je profesionalna deformacija:):D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me Polihrono iskustva koje bi mi vile preporucili uopste kakvi su utisci o mestu ?Hvala vam pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U vili Aleksandris bili smo od 24.06 do 04.07 '15 dvoje odraslih i dvoje dece dobre strane:blizu plaze solidno dvoriste veliki apartmani.Lose strane dosta prljavo pogotovo posteljina izuzetno slab pritisak vode od 7-9 nemoguce tusiranje u suštini nije loša vila mada sa malo ulaganja može biti odlicna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala za slike i informacije. Kazi mi da li blizu vile ima deo plaze na kome imaju lezaljke? Gledam ove slike sve su suncobrani u svojoj reziji. Kakav je giros kod tok cuvenog doktora?

Cao

ima lezaljki svuda. mi smo bili tu gde nema lezaljki. a sto se tice doktora tu nisam jeo giros. tako da neznam kakav je. jeo sam suflaki i kebeb. i nije nesto :-) (za moj ukus)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@buckasladja Giros kod Doktora je odlican ;) Poz.

Preko puta Doktora imate i pekaru u kojoj ljudi uglavnom kupuju sladoled, koji je kao najbolji u Polihronu. Kugle su velike, pa mozete traziti 1 kuglu, ali da vam daju pola-pola varijantu (tipa, pola limun, pola banana).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Avra?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tu smo mi na lezaljkama...kakvi su apartmani ne znam...e da teodora ova pored tasule je prepuna buba...vveliki apartmani ali previse buba...puni kreveti...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

zanimam me da li je neko bio u kuci (apartmanima) Sarikas? Ako je bio, da li bi mogao da podeli neku informaciju samnom? Da li ima parking? 

Posle par godina, devojka i ja smo se ponovo odlucili za Halkidiki i naravno za Polihrono. Jedva cekamo, pogotovu sto idemo kolima.

Zanima me da li i dalje radi kafic Escape? Imao je najbolje lezaljke na celoj plazi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901427
    Ukupno poruka