majans

POLIHRONO

5263 poruke u ovoj temi

postovani forumasi, da li mozete da mi kazete nesto vise o vili Theodora, u Polihronu, planiramo odmor ove godine u avgustu sa dvoje male dece?

bila bi zahvalna za bilo kakve informacije!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas za informacije o vili Meskini, a interesuju me oni najosnovniji podaci o smestaju, polozaju, udaljenosti od plaze, najblizim prodavnicama, parkingu i jos neke bitne stvari koje su potrebne svakom turisti. Ako neko poseduje fotografije za navedenu vilu bio bih vam zahvalan da ih postavite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može mi neko reći nešto o hotelu Rojal u Polihronu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko rezervisao vilu Theramvos ovog leta? Mi razmisljamo o polovini jula.... kakva je plaza ispred kuce? Da li ima kamenja koje ce smetati detetu ? Zamisljam sitniji sljunak i bez guzve...>)))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam kontakt sa vlasnicima vile Pavlos, ako vas zanima poslacu u pp. Tu vilu vise ne radi ni jedna agencija, od proslog leta iskljucivo ljudi rade sami. Pozdrav.

Sa gazdaricom vile Pavlos, Marijom, sam razgovarala juče i cena za 1/2app u julu je 50 evra dan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@biki0908

Sada mi stvarno nije nista jasno. Moji prijatelji idu u vilu Pavlos u septembru i to preko agencije Hellena travel jer oni sada rade tu vilu. Jedino ako Marija ima mogucnost da i sama moze van agencije izdavati neke apartmane, ali ne znam, jedino sto sa sigurnoscu zaista znam je da ova agencija radi tu vilu, i da je cak veliku vecinu vila koje je nekad radila Perla preuzela upravo Hellena travel, moji prijatelji su tamo od 4 septembra, znaci isto pouzdana informacija. Ja ove godine nisam uspela dobiti nesto u Pavlosu, pa cu preko Elnosa biti u Polihronu od 1 septembra. Veliki pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Doduse, ja se nisam potrudila da kontaktiram Mariju, a preko agencije nije ostalo nista, sve je vec bilo rasprodato.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,da li je neo bio u vili Sterios,radi je Elnos turs? Kakva je vila,i kakva je plaza u njenoj blizini?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu samo reci da je vila Sterios na lepom mestu, plaza u njenoj blizini je sredjena, ali uvek je tu guzva.Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dali je neko bio u vili Foulis u Polihronu ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Olimpia ?????

ima li ko da zna ista o ovom smestaju ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguce da niko nije bio u vili Foulis

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima li ko sta da nam kaze u vezi zile Vasilis ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Foulis vila jel neko zna nesto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguce da niko nije bio u vili Foulis

ima li ko sta da nam kaze u vezi zile Vasilis ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka