majans

POLIHRONO

4980 poruka u ovoj temi

Nesto o vili Vavdinos

Napisano: 22. Dec 2012 - 22:33

Mi smo i ove 2012 godine resili da opet produzimo nas boravak jer nam je bilo fenomenalno, a i javili smo i dobili odobrenje od vrtica da malo zakasnimo u malu skolu tj. predskolsko. Posto je to opet doneta odluka na brzinu, a bilo je prepuno nasli smo smestaj u vili Vavdinos. Njena lokacija nije losa, nalazi se od centralnog trga minut hoda ka plazi, ali ja licno volim one krajeve, odnosno obode mesta gde nema guzve na plazi, pa smo mi malo pesacili do onde, ali to nam nije bio problem. Znaci, vila se nalazi u centralnom delu mesta, na dva minuta od uredno sredjenog dela plaze sa lezaljkama, i ostalim potrepstinama. U okviru same vile nalazi se i minimarket Vavdinos, gde uvek mozete naci gazdu koji je jedan fin i ljubazan gospodin. Ovo je pogled od vile ka plazi

photo939.jpg

Tu je u blizini restoran kapetanos, mnoge radnjice, Giro planet, itd.

I sad zamislite, apartman sam totalno zaboravila da islikam, ali imate tu vilu u ponudama agencija, s tim sto donji deo nije renoviran, a gornji jeste i odlican je. Mi smo bili u donjem delu, apartman br.1, cetvorokrevetni apartman, zaista funkcionalan i prostran. Moja zamerka je sto je prilicno zavucen u dvoristu, ima neku mini terasicu, odnosno dve, ali one sluze bukvalno samo da rasirite ves i odlozite ako imate neke stvarcice za plazu. Apartman br. 1 je jedini u vili koji je tada imao problem sa toplom i hladnom vodom, naime topla voda jedva izlazi iz cevi, nekad je i nemoguce, gazda je radio na tom problemu, sta je bilo kad smo mi otisli zaista ne znam. Kupatilo prostrano, ali iznutra neki miris memle i vlage, i zbog puno zelenila oko vile prepuno komaraca. Kuhinja prostrana, veliki frizider, sa velikom ledarom, klima O.K. sobe solidne. Imate wireles, a TV samo sa grckim programima. Za one koji dodju autobusima u dvoristu vile postoji tus i toalet za dan kada moraju izaci iz sobe, prtljag takodje mozete ostaviti u dvoristu, i to se sve desava ispred apartmana 1 i 2, pa kad se dvoriste napuni ljudima pre nego krenu malo je nezgodno. Za one koji dodju sopstvenim prevozom gazda je obezbedio parking preko puta vile u jednom ogromnom dvoristu. Sve u svemu nije lose, ali samo ne apartmani 1 i 2 koji su dole, mislim da je gore sasvim dobro. Ovo su slike ispred i bocno od apartmana

dsc07810t.jpgdsc07811c.jpg

U principu, nije lose, ali spremite se za more komaraca.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se spremam da ove godine letujem u Polihronu. Izbor je pao na Dimitris Eleni vilu. Nadam se da nece biti greske, mislim zbog same plaze i ulaza u more. Idemo sa 2 male dece i bez auta pa neki obilasci okolnih plaza koje su lepse nisu bas u opticaju... Ako neko krece 30.06. busom nek ponese cepove za usi :sorry: .

Zna li neko neku dobru pekaru ili povoljan market u blizini vile? Hvala unapred na odgovoru...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ta vila izlazi na glavnu ulicu i na bocnu. E u toj bocnoj ulici kada se krene navise na suprotnoj strani od Dimitris Eleni posle 30ak metara ima odlicna pekara. Iznad pekare je neka prodavnica plastike, a pored nje ima market. Nije veliki, ali ima i voce i povrce, i cene su normalne.

Jaki Smo, nadam se da ces napisati na forumu svoje utiske o vili, Polihronu i letovanju uopste. Zelim vam dobro letovanje.

Izmenjeno (Paprika)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa nije baš 30 metara

de-fournos.jpg

Pekara je odlična, sve je "na nivou".

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

izvinjavam se, moja losa subjektivna procena... ili izuzetno ukusne baklave u toj pekari i poslasticarnici, pa sam od Dimitris Eleni par puta preletela do pekare za minut :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav! Ima li neko vise informacija o vili Vavdinos i vili Mary(1 i 2)? Hvala

Evo par informacija o vili Mery 2. Kao prvo nalazi se u istoj ulici kao i vila Vavdinos, samo 20-tak metara bliže moru. Ako se dobro sećam u ponudi naših agencija bila su 2 četvorokrevetna i 2 trokrevetna apartmana i to na spratu. Četvorokrevetni apartmani gledaju na ulicu i imaju bočni pogled na more.Trokrevetni gledaju na dvorište. Mi smo bili 2010. i 2011. godine. To znači da smo bili zadovoljni smeštajem. Jedna dnevna soba sa kuhinjom, hodnik, spavaća soba i kupatilo.Najviše nam se svidelo to što smo imali dve terase, pa smo uvek mogli da nađemo hlad i pijemo kafu. Apartmani su standardno opremljeni, kuhinja korektna s tim što smo imali i rernu (možda je mogao da se nađe još koji tiganj ili šerpa više). Poslednjeg dana može da se koristi tuš u dvorištu, ali nema prostorije za odlaganje stvari. One se ostavljaju ispod stepeništa. Ako imaš još neko pitanje slobodno pitaj

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

postovani nova sam ovde. uplatili smo preko elnos tursa septembasr vilu janis pa me zanimaju vasa iskustva ako je neko bio. smestaj i ostalo posto nisam procitala bas neke lepe preporuke o toj vili. da li gresim? vila je malo uvucena nije ona na setalistu. u napred hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi idemo u Dimitris Eleni od 05-19 Juna,ako ove baklave budu toliko dobre moraću bar tri puta dnevno ženi po njih a sebi po pivce.Napisaću svoje mišljenje o svemu kad se vratimo,nadam se da će biti pozitivno,ustvari siguran sam

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

postovani nova sam ovde. uplatili smo preko elnos tursa septembasr vilu janis pa me zanimaju vasa iskustva ako je neko bio. smestaj i ostalo posto nisam procitala bas neke lepe preporuke o toj vili. da li gresim? vila je malo uvucena nije ona na setalistu. u napred hvala!

molim vas sto pre neku informaciju ako neko zna!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bio u tom smeštaju pa ne mogu da iznesem lično mišljenje.

Koristeći pretragu na forumu za pojam Janis u temi Polihrono dobije se 31 odgovor. Neki od njih odpadaju na radnika Janisa u smeštaju Aristidis, neki na Janis beach dok je većina u kojima se postavlja pitanje kako je u Janisu.

Ako sam dobro primetio ovo je jedini odgovor na forumu u vezi samog smeštaja:

evo dodjoh i ja iz Polihrona, smestaj odlican vila Janis -Elnos, samo velika guzva na plazi, srecom pa smo uspeli da ubedimo gazdu restorana sa lezaljkama na plazi da rezervisemo do kraja letovanja inace ostadosmo bez lezaljki.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala nema bas nekih informacija za tu vilu i elnos turs. :- samo se nadam lepom vremenu posto idemo od 13-25 septembra

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U pravu ste, skoro da nema komentara, samo se jedan odnosi na "Vas" Janis, I to iz 2009 - #182923. Neko je bio zadovoljan.

Inace u Polihronu znam za jos tri vile pod tim imenom ( Janis - agencija Helena, nekad Perla, Janis beach - Helena I Janis Barcino). To su sve razlicite kuce, da ne bude zabune.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala nema bas nekih informacija za tu vilu i elnos turs. :- samo se nadam lepom vremenu posto idemo od 13-25 septembra

Ja sam prošle godine bila u septembru pored te vile.Vila izgleda pristojno i na mirnom je mestu.Nalazi se odmah iza male crkve i fontane oko 30 m od plaže.Nama je bilo prelepo vreme pa se nadam da će biti i vama.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno se nadam cistom smestaju, lepom vremenu, a da ovaj cicica sto ga opisuju nije iz te vile.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja opet moram da pitam,da li neko zna nesto o vili JANIS koju u ponudi ima BARCINO? Znam da se nalazi iza apr-hotel FANIS,pa me isto zanima kakva je plaza u tom delu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25022
    Ukupno tema
    827280
    Ukupno poruka