majans

POLIHRONO

5204 poruke u ovoj temi

Ah da obećao sam nekome da ću slikati u vili Janis apartman br. 1 išao sam par puta i tamo su bili neki gastarbajteri naši koji su me gledali kao neznam šta i pored ubeđivanja da nisam došao da ih slikam već samo apartman nikako nisu pristali samo su mi rekli da ima sve po pet i da je ok smeštaj kao malo je tesno ali je ok . Kao što sam rekao plaža je odmah tu na  50tak metara i bićeš zadovoljna i sve ti je blizu. Pozdravite mi Gorana iz Perle koji je omogućavao da letovanje prođe što lepše i bez problema . Momak je na mestu i odavno nisam sreo takvog predstavnika agencije SVE POHVALE NJEMU.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo tantale.veliki poizdrav od mene i zaista mi je milo sto sam upoznao nekog forumasa i to gle cuda bas na mestu o kom smo dosta caskali.Dobro doso nazad u stvarnost :smorilo:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ah da obećao sam nekome da ću slikati u vili Janis apartman br. 1 išao sam par puta i tamo su bili neki gastarbajteri naši koji su me gledali kao neznam šta i pored ubeđivanja da nisam došao da ih slikam već samo apartman nikako nisu pristali samo su mi rekli da ima sve po pet i da je ok smeštaj kao malo je tesno ali je ok . Kao što sam rekao plaža je odmah tu na  50tak metara i bićeš zadovoljna i sve ti je blizu. Pozdravite mi Gorana iz Perle koji je omogućavao da letovanje prođe što lepše i bez problema . Momak je na mestu i odavno nisam sreo takvog predstavnika agencije SVE POHVALE NJEMU.

Hvala Tantal71 !

Izvini ako si imao neprijatnosti zbog mene. U svakom slucaju, mnooogo cenim sto si pokusao! A i sama informacija da ima sve sto je potrebno za nas petoro puno znaci. 

Pozdravicu Gorana svakako :) Drago mi je sto imamo dobrog predstavnika. Svakako to olaksava celu pricu oko boravka tamo.

Joooooj jedva cekam.......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Tantal71 !

Izvini ako si imao neprijatnosti zbog mene. U svakom slucaju, mnooogo cenim sto si pokusao! A i sama informacija da ima sve sto je potrebno za nas petoro puno znaci. 

Pozdravicu Gorana svakako :) Drago mi je sto imamo dobrog predstavnika. Svakako to olaksava celu pricu oko boravka tamo.

Joooooj jedva cekam.......

Želim ti lep odmor i da prođe sve bez problema , plaža ti je blizu kao što sam ti rekao a apartman je u prizemlju ima parking mesta, zavučenoje tj. nema buke ni saobraćaja , blizu je sve taksi do hanijotija od 5-6 e , hleb neki mali 0.8e kiflice za doručak klincima(ono sendviči , euro krem ) oko 0.2 e Još jednom sretan put

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dzagoda i Esfigmen,

Evo da Vam se pridruzim. I ja idem u istom periodu 28/8/08 - 8/9/08. Nasla sam neki apartman u zadnji cas preko Planum Toursa. Navodno je skoro na samoj plazi a zove se Mary.

Medjutim, imam jedan problem.

Nisam mogla ranije da zakazem termin za indivi. vizu pa moram autobusom.

Uh, nadam se da ce biti sve ok jer sam navikla da zbog dece svuda idem kolima a ne zelim da propustim ovaj odmocic.

Skoro sam se vratila sa Sithonije. Tamo je stvarno lepo. Ako nekome treba neka info iz Psakuodije ili Vurvurua, neka se javi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao ljudi,ja sam nova na forumu i svaki vas odgovor bi mi dobrodosao.Idem u Polihrono pocetkom septembra,hotel Evridiki i to sam jedva nasla ,a jurila sam Pefkohori,ali po vasim iskustvima vidim da nisam pogresila.Zanima me da li je neko bio u tom hotelu posto na slikama izgleda carobno,a malo mi je cudno da je toliko jeftin bez obzira sto je septembar u pitanju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao ljudi,ja sam nov na forumu.Ove godine idem vec treci put zaredom sa porodicom u Polihrono i mogu Vam reci da sam odusevljen mestom kao i moja porodica.Prve godine smo bili u vili Vasilis preko Perle a prosle i ove idemo u Galini beach preko Tim Travela.Sa obe vile i obe agencije smo prezadovoljni.Idemo sopstvenim prevozom pa ako nekog nesto zanima neka pita.Da li bi neko bio ljubazan da me uputi na neke plaze koje su sirom Kasandre...hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao zlatni,ja ove godine idem prvi put u Polihrono pa me zanima gde je dobra hrana, koji je dobar kafic,najlepsa plaza ako bi mogao da mi odgovoris,hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao Natashice,posto ti je prvi put u Polihronu neces se prevariti ali zavisi sta ocekujes od odmora....sto se tice hrane po restoranima nisam bas nesto isao jer imam malog mungosa ali znam jedan restoran(nisam siguran za ime pa ne bih da ti lupam kako se zove)ali neces promasiti...nalazi se u ulici pored plaze tj.setalista,kad sidjes glavnom ulicom koja vodi sa magistrale do plaze,skrenes desno...prepoznaces ga jer je uvek pun i ima male stepenice na ulazu tako da su stolovi iznad visine setalista...ide plaza,setalista pa on...sve je jedno pored drugog...tu je odlicna klopa..bar je bila....kafica nesti i nema..mali je broj,pa je za tu vrstu razonode bolje da odes u Hanioti.Sto se tice plaze...plaza u Polihronu nije losa cela i imas jednu par kilometara od Pevfkohorija...Golden Bach...to je jedina plaza za koju znam ali sam cuo da ima sa druge strane Kasandre prelepih plaza ali za tamo ti trebaju kola...toliko od mene...kad ides?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E hvala ti puno,krecem osmog septembra,trazila sam Pefkohori ali sve je puno jedva sam i ovo nasla,ali nema veze blizu je sve i jos jednom hvala na odgovoru.Kada ti kreces?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav zlatni,ja ove godine po prvi put idem u Polihrono u Galini beach pa bih te molila za detaljniji opis apartmana .Hvala :cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

natasice krecem 29.08 oko ponoci...ako ides sa porodicom,decom.... ako ti trebaju detalji za njihovu zabavu kazi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav zlatni,ja ove godine po prvi put idem u Polihrono u Galini beach pa bih te molila za detaljniji opis apartmana .Hvala :cvetic:

Cao sirina,mogu ti opisati detaljno samo moj apartman ali mislim da su svi isti ili su bar priblizno isti.Moj apartman je bio na prvom spratu gledano sa plaze i bio je naslonjen terasicom na mali krovic kojim je pokriveno prizemlje u kojem su bile gazde ali smo ih retko vidjali.Po ulasu u apartman isti nas je docekao cist sa cistom posteljinom a jedino smo morali malo da ocistimo terasicu od peska.Kada se udje u apartman sa leve ili desne strane(sto zavisi od apartmana)ti je mala kuhinja u kojoj imas mali frizider(koji je isto tako ociscen),sudoperu(koja nije bas nova ali je zadovoljila nase potrebe),mali sporetic sa dve ringle i rernom(sve ispravno),viseci deo kuhinje i sudovi za onoliko osoba koliko ulaze u apartman...posle kuhinje nailazis na toalet(koji se nalazi kao u malom hodniku) koji je mali ali mislim da ti nece bas trebati veliko kupatilo(nama je zadovoljilo potrebe).Iz tog malog hodnika ides u sobu u kojoj se nalaze tri kreveta(bar je tako bilo kod nas)gde imas jedan mali stolic sa ogledalom i male nocne ormarice,posteljina je cista i menjala se na par dana...iz sobe izlazis na terasu koja je mala ali dovoljno velika da moze vise osoba sedeti i jesti...imas mali sto,stolice i sisac za ves...to je to sto se tice apartmana...ispred vile imas dvoriste i u njemu je prosle godine bilo dozvoljeno igranje dece.Nadam se da ti je malo opis docarao kako to izgleda a ako hoces da to i vidis idi na sajt Tim Travel.co.yu pa na sajtu imas opciju leto,idi kursorom na leto i otvorice ti se prozorcic gde pise Grcka Bugarska,pa idi na Grcku gde ti se otvara sledeci prozorcic gde pise halkidiki apartmani pa sledeci prozor polihrono pa ti se otvara spisak vila...klikni na galini beach i tu ces videti izgled vile sa dvoristem i izgled apartmana...kako je na slikama tako je i u apartmanu...bar je bilo tako prosle godine...ako te interesuje jos nesto,zabava za decu i sl.tu sam...pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa idem i ja u Galini beach :) , od 30.08 do 09.09.

Zna li neko kad mozemo najranije da udjemo u apartman (zbog dece koji bi po mom planu trebalo da prespavaju put)  :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa idem i ja u Galini beach :) , od 30.08 do 09.09.

Zna li neko kad mozemo najranije da udjemo u apartman (zbog dece koji bi po mom planu trebalo da prespavaju put) :)

Mi smo prosle godine usli u apartmane izmedju 11,00 i 11,30....kako ce biti ove videcemo...letujemo u isto vreme samo mi ostajemo do 15.09.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26373
    Ukupno tema
    881287
    Ukupno poruka