majans

POLIHRONO

5204 poruke u ovoj temi

Sto se tice plaza u samom Polihronu, koliko ih je i koja je najbolja?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice plaza u samom Polihronu, koliko ih je i koja je najbolja?

Nema tu koliko ih je.Jedna jedina plaza proteze se duz citavog mesta i to ti je.Nije uopste losa plaza.Moja su iskustva super.Sitan pesak(ne ona prasina koja zamuti vodu),voda bistra kao u casi tokom citavog dana,talasi bas bas mali ili ih uopste nema.Jedino bih zamerio sto nema tuseva na plazi ali takav nam je horoskop.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok hvala! A ako se ide do Soluna da li je bolje uplatiti organizovan obilazak ili ici u svom aranzmanu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok hvala! A ako se ide do Soluna da li je bolje uplatiti organizovan obilazak ili ici u svom aranzmanu?

Ovako mi smo prosle godine sa detetom od godinu i po letovali u Polihrono. Isli smo autobusom. Odatle smo isli njihovim busom u sopstvenoj reziji za Hanioti i Pefkohori i mnogo je povoljnije nego taxi (kostalo nas upola nego taxi). Tako da odatle ima busa i do Soluna ali mi nismo mogli zbog klinca mada smo razmisljali. Stanica je iznad mesta tj. ona ulica kojom se ulazi u Polihrono. Vozac i covek koji unutra prodaje karte su extra ljubazni. Ima jedan kao kiosk i tamo je izlepljen red voznje i cene, pa mozete videti. Samo raspitajte se ako idete u soping jer zna biti zatvoreno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Polihronu sam ako Bog da zdravlja i sreće od 26.07. do 05.08. pansion Panajotis apartman 107 :smorilo: . Putujem svojim kolima nisu neka kola već lada :besan: ali koriste svrsi biću počastvovan da sa svojom porodicom podelim prevoz sa forumašima  koji su u to vreme  u polihronu  do neke plaže ili   van kako se dogovorimo o mom trošku .

Put polihorona palaim 26.07. u neko doba  odmah posle ponoći iz Niša ako je neko za društvo isto da se javi, tu sam za pomoć, društvo ako treba i za svađu ako ne daj bože usfali samo da nema posledice :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

heheh Tantal...

Zao mi je sto cemo se mimoici u Polihronu. Delujes kao veoma zabavno drustvo za letovanje...

U svakom slucaju, oshacuj malo vilu Janis ako budes imao vremena. Pa ces mi pricati kakvi su ti utisci kad dodjes. 

Zelim ti da se odlicno provedes :)

Veliki pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čini mi se da sam ti obećao da ću ući u Janis i slikati apartman samo kad bi mi rekla i broj apartmana pa da pošaljem slike baš tvog da znaš šta čeka tebe i tvoje. Ali opet dont wory perla ne može da omaši :smorilo:

Izmenjeno (tantal71)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Apartman broj 1 :)

Uzdam se u se i u svoje kljuse... Znas kako se kaze. Verujem Perli, sudeci po iskustvima drugih turista, ali nama je ovo prvi put da letujemo preko njih.

Jos jednom, HVALA! I super se provedi!

Pozz!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala na lepim željama i ako sve bude uredu dobijaš slike oko 10.08. tada bi trebalo da se vratim :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

Nov sam na forumu i zanima me nekoliko stvarcica vezanih za Polihrono.

Sa porodicom tamo letujem prve polovine septembra u vili Maria preko Planum toursa. Da li je neko vec koristio usluge te agencije i bio u vili Maria, kakva su mu iskustva i da li je zadovoljan. Interesujeme i renta car u Polihronu, kako funkcionise, koliko kosta i da li je potrebna medjunarodna vozacka.

Unapred hvala

Izmenjeno (undertaker)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

Nov sam na forumu i zanima me nekoliko stvarcica vezanih za Polihrono.

Sa porodicom tamo letujem prve polovine septembra u vili Maria preko Planum toursa. Da li je neko vec koristio usluge te agencije i bio u vili Maria, kakva su mu iskustva i da li je zadovoljan. Interesujeme i renta car u Polihronu, kako funkcionise, koliko kosta i da li je potrebna medjunarodna vozacka.

Unapred hvala

Mi smo letovali prosle godine u Polihronu preko Planum toursa, ali nismo bili u toj vili tako da ti o samoj vili ne mogu nista reci.Mi smo bili u Despini i bili smo zadovoljni , upoznali smo jedan par koji je preko njih bio smesten u vili Beti , tako da smo bili i u toj vili , i ona je bila sasvim u redu. Mislim da oni daju dobar smestaj , dakle to sto kazu tako i bude , tako da nemas razloga da se brines sto se smestaja tice.U prilog tome govori i cinjenica da smo i ove godine preko Planum toursa isli na Tasos , i smestaj je bio u skladu sa svim sto je receno o agenciji . Dakle ono sto ti kazu to ispune.

U Polihronu su prosle godine imali predstavnicu Jelenu , jedno bas fino stvorenje , ako ona radi za njih i ove godine , mozes biti bez brige , bice vam dostupna za sve sto vam je potrebno i vrlo je ljubazna .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo letovali prosle godine u Polihronu preko Planum toursa, ali nismo bili u toj vili tako da ti o samoj vili ne mogu nista reci.Mi smo bili u Despini i bili smo zadovoljni , upoznali smo jedan par koji je preko njih bio smesten u vili Beti , tako da smo bili i u toj vili , i ona je bila sasvim u redu. Mislim da oni daju dobar smestaj , dakle to sto kazu tako i bude , tako da nemas razloga da se brines sto se smestaja tice.U prilog tome govori i cinjenica da smo i ove godine preko Planum toursa isli na Tasos , i smestaj je bio u skladu sa svim sto je receno o agenciji . Dakle ono sto ti kazu to ispune.

U Polihronu su prosle godine imali predstavnicu Jelenu , jedno bas fino stvorenje , ako ona radi za njih i ove godine , mozes biti bez brige , bice vam dostupna za sve sto vam je potrebno i vrlo je ljubazna .

Hvala na informacijama. Da li neko nesto zna o rentacar-u, koje su cene i da li treba medjunarodna vozacka?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo da se i ja uclanim u klub putnika u Polihrono.Idem krajem avgusta sa mojom gospodjom i dva mala terminatora...Ko ide sa zenom na more "ko sa 200 grama kafe u Brazil..." kaze moj Kum, al sta da radimo zivot nije bajka!Salim se ja naravno, ko te pita sto se vratis sa mora izmrcvaren sto od puta,sto od animacije...vazan je jod i ostale blagodeti koje more deci donosi!!!Idemo kolima, a odsedamo u nekoj lepoj vili-bar na slikama- koja ne znam kako se zove,al javicu posle kad pitam zenu.Pozdrav za sve ljubitelje Grcke!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo da se i ja uclanim u klub putnika u Polihrono.Idem krajem avgusta sa mojom gospodjom i dva mala terminatora...Ko ide sa zenom na more "ko sa 200 grama kafe u Brazil..." kaze moj Kum, al sta da radimo zivot nije bajka!Salim se ja naravno, ko te pita sto se vratis sa mora izmrcvaren sto od puta,sto od animacije...vazan je jod i ostale blagodeti koje more deci donosi!!!Idemo kolima, a odsedamo u nekoj lepoj vili-bar na slikama- koja ne znam kako se zove,al javicu posle kad pitam zenu.Pozdrav za sve ljubitelje Grcke!!

Evo ja dodjoh iz omiljenog nam Polihrona pre nekih petnaestak sati i vrlo sam rad da pomognem sa nekim informacijama koje vas zanimaju.izvolte

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ja dodjoh iz omiljenog nam Polihrona pre nekih petnaestak sati i vrlo sam rad da pomognem sa nekim informacijama koje vas zanimaju.izvolte

Cao Talija...jel toplo more,ima li komaraca,da li naplacuju lezaljke,gde je dobra klopa?????? Ako imas decu--kako ih animirati??? Soping u Solunu,aqua park...sve me zanima...hvala unapred...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26380
    Ukupno tema
    881462
    Ukupno poruka