majans

POLIHRONO

5204 poruke u ovoj temi

Nema.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav zoki,interesuje me kako funkcionise bus do plaze Ksenije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima,ja nameravam da u Julu idem sa mamom,njenom prijateljicom,njenim sinom i mojom drugaricom u Polihrono....zanima me da li je otvoreno more tamo?da li je neko isao u Vilu Mariu?i sve o toj vili,kako je tamo itd....isto tako me zanima kakav je centar gradA?pozzzz

pozdrav :) ja idem u vilu Maria od 29.jula-10.augusta

kada vi idete?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama su u agenciji pokazali sledecu sliku plana razmestaja u apartmanu:post-2508-1214864916_thumb.png

i stvarno je tako. Ulazis u kuhinju koja se sastoji od radnih delova, sudopere i resoa za kuvanje. U kuhinji se nalazi i frizider. Potom hodnik vodi do sobe, pri cemu pre sobe nailazis (kod nas sa desne strane) na kupatilo. Kao sto rekoh za moje pojmove slabo osvetljeno i ima slabu ventilaciju posto nema prozore. U sobi se nalazi jedan brcni krevet i jedan obican krevet, plakar za odlaganje stvari i ogledalo na zidu. Odmah da znate kreveti se ne mogu pomerati tako da nema spajanja zasebnog kreveta sa bracnim (ukoliko ste tako nesto pozeleli zbog male dece). Na terasi imate sto i 3 stolice i to je odprilike to. Krivo mi je sto nisam slikao apartman unutra ali eto to sam propustio.

Toliko za nocas. Laku noc i dalja pojasnjenja sutra.

puno hvala djodji,nama ne preostaje nista drugo nego da ga islikamo iznutra pa kome ne bude kasno da saceka 21.07. eto mu prilike da vidi kako to izgleda i iznutra.

pozdrav svim forumasima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na MFT-u na sledecem linku:

http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/1335

sam postavio par slika Polihrona i plaze Xenia.

E da jos jedna stvar. Ako zelite da telefonirate iz Grcke za Srbiju, najpovoljnija varijanta su TALK-TALK telefonske kartice. Tu postoje par varijanti, naj "nepovoljnija" je da za 5 eura razgovarate 50 minuta sa Srbijom pozivajuci mobilni broj u Srbiji (ako pozivate fiksni duzina razgovora je nesto veca). Na samoj kartici je opisan postupak kako se koristi. Postupak je od prilike sledeci: odete do telefonske govornice, podignete slusalicu i pozovete broj koji pise na TALK-TALK kartici (taj poziv je besplatan i nije potrebno ubacivati karticu za telefonsku govornicu). Onda odaberete govorni meni na engleskom pritiskom tastera 2 (postoji Grcki i Engleski), potom otkucate PIN (identifikacioni) broj koji pise na kartici i nakon toga vam automat kaze koliko jos novca imate na "racunu" od pocetnih 5 eura. Potom birate broj u Srbiji 00381..... To bi bilo to.

Pozdrav.

PS. Ako niste kolima, a zeleli bi da idete do Xenia beach mislim da je varijanta iznajmljivanje mopeda bolja varijanta od autobusa. Ja sam isao kolima u Grcku pa nisam imao taj problem sa prevozom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili u Polihronu od 07.06 do 21.06 i bilo je super.Bili smo i individualno do Soluna autobusom kao i do obližnjeg Haniotija,Pefkohorija i naročito lepog starog (sve kuće u kamenu) Afitosa koga interesuju cene prevoza i red vožnje autobusa na pomenutim mestima neka pita rado ću mu pomoći.Pozdrav

Mene interesuju cene prevoza i red voznje do svih navedenih destinacija, kao i do onih koje nisi naveo a u blizini su. Ovim mislim najvise na plaze... Ako slucajno znas, ili mozda neko drugi zna, volela bih da napise :)

Hvala vam!

@djodji:  Hvala na detaljnom informativnom opisu! Slike iz MFT su super. Interesuje me, da li i koliko se naplacuje lezaljka sa suncobranom na plazi Xenia? Kao i onaj fantastican lezaj sa baldahinom u stilu Arabian nights :)

Izmenjeno (dzagoda)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene interesuju cene prevoza i red voznje do svih navedenih destinacija, kao i do onih koje nisi naveo a u blizini su. Ovim mislim najvise na plaze... Ako slucajno znas, ili mozda neko drugi zna, volela bih da napise :)

Hvala vam!

@djodji: Hvala na detaljnom informativnom opisu! Slike iz MFT su super. Interesuje me, da li i koliko se naplacuje lezaljka sa suncobranom na plazi Xenia? Kao i onaj fantastican lezaj sa baldahinom u stilu Arabian nights :)

Lezaljke se naplacuju kroz pice. Tj. u obavezi si da uzmes dva pica cija je cena 4eura pa navise za jedno. Tako da te minimalno izadje 8eura i za to dobijas dve lezaljke, jednu malu stolicu i suncobran. Mozes se ti kupati i suncati i koristiti sopstvene lezaljke i suncobran posto je zaliv u kome je Xenia beach velik (hteo sam reci postoje par kafica koji su deo zaliva uredili i postavili lezaljke, ali dobar deo zaliva je prazan pa ga mozete koristiti za vase lezaljke).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala ti djodji :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lezaljke se naplacuju kroz pice. Tj. u obavezi si da uzmes dva pica cija je cena 4eura pa navise za jedno. Tako da te minimalno izadje 8eura i za to dobijas dve lezaljke, jednu malu stolicu i suncobran.

Nisam baš siguran da su obavezna 2 pića, mi smo prolazili i sa jednom nes kafom. "Baldahine" smo prvi put videli pre dve godine. U početku su bili besplatni, stim što se podrazumevalo da ćeš da uzmeš nešto. Posle je međutim počela gužva. Neki ukrajinac krimos je uzimao po 3 odjednom, po jedan za njega, ženu i ćerku. Onda su nam tražili 20-40€ konzumacije. Prošle godine smo bili malo dalje od Xenije tako da smo bili svega dva puta i to ne u Barazza baru gde su baldahini. E kad se samo setim 2003. kad je Barazza beach bar bio jedini i kad je bilo nas 20-ak svega na celoj Xeniji. Sada je tamo totalan haos, naročito vikendom kad nagrnu grci iz Soluna. Problem je što grcima vikend počinje još u četvrtak ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

POSTOJI LI TURIST INFO CENTAR U POLIHRONU?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako je neko bio u apartmanima Galini beach u Polihronu molila bih za opsti utisak.U kakvom su stanju apartmani,da li mpze da se koristi dvoriste ispred zgrade za igru dece.

Izmenjeno (SIRINA)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo u ovoj temi na prvoj strani opisuju te apartmane :)

Polihrono Galini

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav zoki,interesuje me kako funkcionise bus do plaze Ksenije?

poz. sto se tice bus odlaska do ksenije to je malo teze jer se ide prvo do pefkohorija a posle ima poprilicno do ksenije.za tu varijantu je bolje ici sa nekim ko je dosao kolima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam!

@djodji: Hvala na detaljnom informativnom opisu! Slike iz MFT su super. Interesuje me, da li i koliko se naplacuje lezaljka sa suncobranom na plazi Xenia? Kao i onaj fantastican lezaj sa baldahinom u stilu Arabian nights :)

Hanioti je oko 5 km od Polihrona i moze da se ode pesice lepom avenijom pored privatnih vila.taksi je 6 eura.Do Pefkohorija je bus 1.50 evra.Do Afitosa 2-2.5.Do Soluna je 10 e.Sve to po osobi u jednom pravcu ukljucujuci i decu.Od bus stanice u Solunu ,koja je dalje od centra,ide se taksijem do 5-6 e.Zavisi gde ides.Od bus stanice do Zejtinlika je oko 8-9 e.Inace polasci autobusa iz Soluna za Halkidiki idu sa posebne stanice.Nije ista kao bus stanica za Atinu i dr.grcke gradove.Ova druga je veca i nalazi se blizu zeleznicke stanice na sasvim drugom kraju grada.Poslednji autobus za Halkidiki iz Soluna u letnjem periodu ide oko 20.00.Dugo se putuje jer razvozi putnike po svim mogucim mestima ali nije lose za obilazak koga zanima razgledanje.Prvi jutarnji iz Polihrona za Solun ide u 6 i 45,pa sledeci u 8 i 30,9 i 45,10 i 30,11 25,13 i 15 ,14 i 55 ,16 15,18 i 15 i 19 i 45.Prevoz autobusom u Grckoj nije bas jeftin a nije ni vremenski precizan.Halkidiki nema zeleznicu kao drugi delovi Grcke a to je mnogo jeftinija varijanta za obilaske.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hanioti je oko 5 km od Polihrona i moze da se ode pesice lepom avenijom pored privatnih vila.taksi je 6 eura.Do Pefkohorija je bus 1.50 evra.Do Afitosa 2-2.5.Do Soluna je 10 e.Sve to po osobi u jednom pravcu ukljucujuci i decu.Od bus stanice u Solunu ,koja je dalje od centra,ide se taksijem do 5-6 e.Zavisi gde ides.Od bus stanice do Zejtinlika je oko 8-9 e.Inace polasci autobusa iz Soluna za Halkidiki idu sa posebne stanice.Nije ista kao bus stanica za Atinu i dr.grcke gradove.Ova druga je veca i nalazi se blizu zeleznicke stanice na sasvim drugom kraju grada.Poslednji autobus za Halkidiki iz Soluna u letnjem periodu ide oko 20.00.Dugo se putuje jer razvozi putnike po svim mogucim mestima ali nije lose za obilazak koga zanima razgledanje.Prvi jutarnji iz Polihrona za Solun ide u 6 i 45,pa sledeci u 8 i 30,9 i 45,10 i 30,11 25,13 i 15 ,14 i 55 ,16 15,18 i 15 i 19 i 45.Prevoz autobusom u Grckoj nije bas jeftin a nije ni vremenski precizan.Halkidiki nema zeleznicu kao drugi delovi Grcke a to je mnogo jeftinija varijanta za obilaske.

A sto se tice plaza nijedan autobus ne vozi direktno do njih tako da to podrazumeva i poprilicno pesacenja.Za obilazak plaza i nepristupacnih mesta treba ici kolima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26359
    Ukupno tema
    880314
    Ukupno poruka