majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Sto se nas tice mi smo bas zadovoljni. Soba je lepa nova, mezoneta u prvoj kuci do mora , pogled fantastican i gore iz spavace sobe milina . Sitni nedostaci su zanemarljivi mislim da je ovo mozda i najbolji apartmanski smestaj koji smo imali a dosta smo putovali.  Nama sve odgovara zbog bebe , blizina plaze i mir u okolini. Danas mi  kaze jedna zena da su dobili neku sobu skroz pozadi cak kaze nemaju ni tople vode .. tako da sve preporuke i mislim da su mezonete bolje jer su na spratu . Stepenice jesu malo nezgodne zbog male dece jedino ali i to nije toliko strasno gore idemo samo nocu . 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema tople vode u sobama.. To u istom smeštaju, kako to? 

Meni je mezoneta S2, ova žena u agenciji mi je rekla za pogled na more.. tako da se nadam da je ta u prvoj kuci?

A koji je nedostatak u smeštaju, nesto fali ili? 

E mozda je ovo glupo pitanje, ali šta ima za pokrivanje? 

Kupate se odmah kod vile, pa to mi je super.. Odem okupam se, vratim i u krug xexe.. 

Ja mislila da ne može da ima mozda jezeva, kamenja.. 

A sto se tice wi fi.. jel su vam dali šifru kad ste došli? 

Da znam da ne uplaćujem net pre puta, jer je onde pisalo nema  wi fi.. a mislim da je Kesidi pisala da ga isto nije bilo... 

A to sto je dalje od centra mi je ok.. 

Koliko imamo pesice do centra? 

I koliko je pesice do Haniotija, cula sam da se može prošetati do tamo, samo jos tamo da pitam za pravac da ne zalutam xexe

Izmenjeno (Xris)
Dodatak tekstu
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za toplu vodu ne znam tako mi je rekla ta zena. Mezonete su u obe kuce na spratu. Ne znam tacno ali ima ih 4 mislim ne znam koja je 2 krevetna moguce da oni samo izbace pomocni lezaj .. ima pokrivaca. Ima wifi. Nema jezeva ukoso 10tak metara od vile je okej. Jedina mana ovoj vili je sto se nalazi u Polihronu , guzva je , vasar i kineske dzidzabidze . To je moj licni utisak pa ko sta voli. Pesice lagano 10tak minuta do vasara ... ako iko  nadje ovakav smestaj za ove pare negde drugde volela bih da me obavesti :D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A to 10m udesno kao što je i Kesidi rekla.. ok.. 

Meni rekli mezoneta mi s pogledom na more, tako da cu tamo haos napraviti ako ne bude xexe.. Mislim da mi se dete više raduje tome nego ja.. 

Gledaj Jerisos ti je bas miran, ali ovako lep smeštaj barem na slikama nisam videla tamo. 

Parga je barem kad sam ja putovala pre 4,5god bila mirnija i imali su lepi apartmani. 

Ali ovo su ipak novi.. Ko zna mozda sledeće god. bude negde neki nov smeštaj drugo mesto ?

Ja se sve nadam, da je taj vašar i manja guzva u septembru, zato sam se i odlučila za ovo sto je najbliže za putovati 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve mezonete imaju pogled ka moru samo je pitanje dal je direktan ili onako bocno mada ovaj iz prve kuce je fantazija. Pa i mi smo zbog deteta dosli ovde ali ove godine malo ranije nego prosle da bi se ipak mogli kupati da ne bude hladno i kisno... svakako skoro i ne odlazimo u centar i uvece na terasi je divno pored mora nema potrebe za onim " ajde da prosetamo uz more " zelim Vam lep provod pa pisite  Vasa iskustva .

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

U Polihronu ima puno plaza i mesto je divno.Ima i puno apartmanskog smestaja u ulici pored mora.Izbegavajte vile koje su jeftine a lose i zabacene u brdu kao sto je Crystal Magic.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani forumaši,                                                                                                                            da li je neko bio u  Gerani Apartments? U šetnji sam je zapazila, dopalo mi se ogromno zeleno dvorište, ali ne znam kako je unutra...  I neka sličica, ako ima!

Hvalaaa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebalo ste da svratite, slikate i da okacite ovde te slike...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u Gerani Apartments pre dve godine, po preporuci prijatelja iz Belgije, i to nam je, u stvari, bio jedan od opustenijih odmora. Evo ovako...To je ogroman posed, gde imas sve, a plaza je na minut. Ima parking, rostilj, teren za basket, ljuljaske, klackalice i penjalice za decu. Dvoriste je vrh sredjeno sa puno mesta za sedenje. Kod nas, u mezoneti br 1, cisto, wi fi odlican, namestaj ne bas moderan, ali lep i ocuvan, duseci dobri. Frizider nov, veliki, sa zamrzivacem, sporet sa rernom i aspiratorom, mada kuhinja ima svoj prozor, pa nije ni trebao. Ostale potrepstine standardno, falio dobar tiganj, noz i tome slicno, ko i uvek. Kupatilo korektno, nema tus zavesu, ima sopstveni bojler, i vrlo vazno - prozor! Koliko se secam, bili su i komarnici na svim prozorima. Na gornjoj i na donjoj terasi, garniture za sedenje. Ali, najbitnije od svega, deo dvorista ispreds mezonete samo nas, Mi u kucu nismo ni ulazili. To je ono sto mi prvo pada na pamet, nadam se da je bilo od pomoci.  Kapiram da ima i vecih apartmana, sa druge strane kuce, ali nisam ulazila, sve stranci bili (ni Srbi, ni Grci)...sto je nama savrseno odgovaralo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Poštovani forumaši,                                                                                                                            da li je neko bio u  Gerani Apartments? U šetnji sam je zapazila, dopalo mi se ogromno zeleno dvorište, ali ne znam kako je unutra...  I neka sličica, ako ima!

Hvalaaa

bio. za mene sve bilo extra. al nemam vise fotki za javnost.

1411.jpg

002.jpg

317.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,da li neko ima informacije o vili Janis beach u Polihronu,putujem sa porodicom preko Hellena trave ove godine sredinom jula.Generalno interesuje me smeštaj u ovoj vili kao i iskustvo sa samom agencijom u ovom mestu,inače radi se o vili na samom šetalištu u čijem se prizemlju nalazi picerija?

Hvala

Izmenjeno (elamar75)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukucas u pretrazivac Janis i izlazi nekoliko postova na tu temu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Al' nije to jedini Janis ;) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav,da li neko ima informacije o vili Janis beach u Polihronu,putujem sa porodicom preko Hellena trave ove godine sredinom jula.Generalno interesuje me smeštaj u ovoj vili kao i iskustvo sa samom agencijom u ovom mestu,inače radi se o vili na samom šetalištu u čijem se prizemlju nalazi picerija?

Hvala

Za vilu ne znam, ali sa Hellenom je do sada sve bilo ok

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka