majans

POLIHRONO

5263 poruke u ovoj temi

@martinez84, ka Kriopigiu.

Izmenjeno (didi64)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasao Irenu, poruka joj nije stigla, i kada sam izlozio problem izasla nam je u susret. Vrlo ljubazna i profesionalna osoba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kako se kreću cene u renta car agencijama u Polihronu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li neko zna kako se kreću cene u renta car agencijama u Polihronu. 

50 evra -dan. Mislim da je obavezna medjunarodna vozacka dozvola.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mvd imam. Da li neko ima iskustva sa rentiranjem online. Na jednom sajtu su povoljnije cene. U proseku 30 eur dnevno za 7 dana, za manje automobile. Ovo mi je prvi put da ću da rentiram auto pa me znam da li traže depozit, i šta uopšte traže.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, zanima me par sitnica u vezi vile Cavo blu. Mi smo u studiju za 3 osobe. Da li frizider ima komoru za zamrzavanje (tipa za led, vodu itd)? Sta ima od posudja u studiju? Ja idem sa detetom, pa planiram da mu kuvam sveze svaki dan. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima malu komoru za led. Flasa vode i pakovanje leda...od posudja ima za tri osobe,po tri tanjira(mali , veliki, duboki), tri escajg kompleta, tri solje, tri case, lonce za kafu, otvarac za vino, noz, kutlaca i jedna serpa. To sve je jako korektno i funkcionalno. Fali tiganj , recimo ako cete palacinke da pravite, fali neki ostriji bolji noz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čitam sve same pohvale za kuću Cavo Blu u Polihronu..Svaki komentar dobar ili loš kao i iskustvo su dobro došli. Deca  putuju u septembru preko Argusa nadam se da će sve biti u redu.i da če se snači.Manje više tiganji i šerpe neče oni da kuvaju čorbu i prave palačinke,:D više me brine da li ima peškira ,ne znam da li to da pakuju ili ne..Znam da uglavnom ima :neznam: ,ali eto pitam nikad se ne zna.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Peskira nema. Nijedan. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me pored smeštaja Cavo blu, jel ima neki blizu kafic s lezaljkama? Da li se ležaljke tu iznajmljuju ili se samo naruči pice? Takođe da li se može kupati i odmah preko puta smeštaja? Žena u agenciji mi je rekla da je ona bila tu smeštena prosle god. i da su kupili suncobran, ali isli malo udesno zbog jezeva?kakva je situacija ove god.? 

Malo sam zbunjena, jer nisam nikad bila tu, i vidim komentare kupati se levo, levo.. Jel je ovaj smeštaj u tom potezu levo xexe? 

 I da li mi možete preporuciti neku dobru mesaru, ribarnicu.. Pitam zbog deteta i spremanja? 

Ili ako je neko sedeo u restoranu nekom, i jeo ribu da je ok, da ne deru s cenama iste? 

Da li ima blizu neki market? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takođe me zanima, posto isto putujem preko Argusa u Cavo blu.. Da li bus staje negde blizu smeštaja, pitam zbog stvari.. kada ste ušli u sobu kada ste stigli..? Gde su zadnji dan naše stvari, i dq li ima mozda neki tuš ili neko kupatilo za korišćenje taj zadnji dan? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postaje mi neprijatno, koliko pisem, a nisam nikakva sveznalica. :/ Ali polazeci od sebe, znam da mi je svaki odgovor pred putovanje, na neki nacin znacio. Elem...Redom. 

-Kafic blizu smestaja ...Ima. nekih 2-3 minuta setnje,na desno. Tu pocinju kafici...

-Negde se samo naruci pice pa se dobiju lezaljke, a na nekim naplacuju samo lezaljke. Pitajte svakako.

-Mozes i sa terase da se katapultiras-pravo u more. Ali ce vam se vise svideti bukvalno 10 metara udesno. Lepse, mekse.Slazem se sa zenom iz agencije.

-Jeste , smestaj je krajnje levo na plazi, medjutim neka sredina do umereno leva polovina je najbolja za kupanje. Nijednom ove godine nisam tu otisla bilo mi je odlicno bas ispred vile. Samo nas 10-15 iz vile , a 100 metara udesno jedni drugima na glavi.

-Mesara ima jedna samo, cene su kao kod nas otprilike, meso je malo drugacije.Ribarnica nema.

-U ,,Flegri,, je riblja plata. tj, mix ribe za ...recimo dve-tri osobe 25 evra/ima i za 35 vece. Lignje u Kapetanjosu, 8 evra, dve porcije orade u Kapetanjosu, 14 evra. Sa pomfritom, hlebom i salatom.

-Marketi su dva kod doktora i dva kod posejdona, i svi su ok. Voce i povrce, jedna lepa piljarica ispod kapetanjosa. Najpovoljniji market Bazar na raskrscu.

-E sad...Ja sam isla kolima . Medjutim dosla sam dosta rano oko 7-8 ujutru, pa sam cekala da dodju ostali sa fenomenalnim vodicem Markom iz Argusa. Videla sam da su oni dosli peske...Medjutim stvari im je dovezao mini kombi i isto tako vratio u povratku. A vi ako ste sa malim detetom zamolite tog istog Marka ili vozaca da i vas poveze.

-Usli smo u sobu oko pola 11.

-Zadnji dan stvari su ispred u dvoristu u nekom manjem hodniku, a ima i tus ispred u dvoristu, koji je odlican za upotrebu posle plaze da se ovlas skine pesak i so, kao i za poslednji dan.

-Nadam se da ce vam biti divno kao i nama.

-P.S. Grk, vlasnik vile je nezgodan kao kratko cebe. Srecom videcete ga jednom ili dvaput,ali ipak preporucujem minimum komunikacije. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I da li mi možete preporuciti neku dobru mesaru, ribarnicu.. Pitam zbog deteta i spremanja? 

Ribarnica ti je kad ides glavnim setalistem od mora i naidjes na raskrsnici na Doktora (doktora za klopu, a ne pravog doktora), i nastavis pravo uzbrdo prema magistrali, tu ti je ribarnica, izmedju bakalnice i radnje koja prodaje opremu za ribolov.

Cene ribe u restoranima su kao i svuda na moru (skupe), a za pripremanje bilo koje  druge vrste morske ribe osim girica ti treba rerna.

Markete imas gde hoces.

Cene lezaljki variraju, od 10e za par ceo dan, do 20e za par i 3 pica gratis.

Pocetkom avgusta su izasle slike u Blicu gde pojedini gosti ostavljaju peskire uvece na plazi i kako nema mesta. To vazi za centralni deo Polihrona, malo dalje od centra (prema Kalitei i Haniotiju) nema guzvi toliko. Peskire uvece masovno ostavljaju Makedonci, blam bi me pojeo da to rade Srbi. Srbe muci nemogucnost parkiranja vozila u samom apartmanu. Posto ceo Polihrono kuburi sa mestom za parking u spicu sezone, Srbi su se dosteili, pa iako nemaju garantovan parking u blizini vile, imaju obicaj kada ga nadju, i ako negde idu kolima, da stave stolicu ili nesto drugo na "svom" parking mestu. Cak i oni koji ne idu negde, vec 10 dana stoje u mestu, vole da im je auto ispod prozora, a najbolje ako bi mogli da ga uteraju u studio. To je nas mentalitet.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Polihrono ima dve ribarnica,isti vlasnik i dve mesare, jedna je u okviru marketa, sveže meso i cene niže.

U ribarnicaman vrše uslužno čišćenje ribe bez nadoknade. Odlično su opremljene, izbor ribe dobar,higijena dobra. Veoma su uslužni.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Druga ribarnica se nalazi na suprotnoj strani Polihrona.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka