majans

POLIHRONO

5263 poruke u ovoj temi

Gore na magistrali kod gvozdjare , pitaj gde je vila Sarikas , pa kod nje imas stanicu, pecurku, otprilike na svakih 40 minuta ide po neki autobus, dakle od Polihrona ide dalje do Haniotija 0,8 evra, do Pefkohorija 1, 2 evra i mozda neki idu dalje  do nekih plaza , a do njih svejedno moras da pesacis. Taj autobus za Solun id e rano ujutro oko 7 , on skrece u centar Kasandre , ne znam kako se to mesto zove, pa pokupi putnike pa ide opet preko Kalitee i sve tako do Soluna, ne znam koliko je karta mozda oko 6 evra po pravcu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super! Mi cemo biti smesteni bas u vili Sarikas! Hvala mnogo na brzim odgovorima! :srce:

BTW, znate li kakva je ta vila?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam i mi smo bili u vili Sarikas. Sta znam mi smo bili u 4 ro krevetnim apartmanima na 1 spratu i bilo je ok.Nista narocito , ali cisto. Fali im posudje pa nosite.Bazen vredi sve pare. Pored je skola pa mozete da koristite terene za sport. Vila je na vrhu uzbrdice , do plaze ima nekih 300metra , ali je zato uz magistralu pa gore stizete do svakog mesta za cas. U dvokrevetnim studijima su se ljudi zalili da je skuceno.Terase su zajednicke nema pregrada, ali je ideja da ljudi odmaraju uz bazen i nama zaista nista nije smetalo.

 

Mislim da nema peskira, ni toalet papira. ima nekoliko prodavnica u blizini, pekara kad se ide prema plazi ravno nadole. Cene su slicne svuda. Nosite odavde sta vam treba ili jedan dan sednite na bus i za 1,5 evro idite do Lidla koji je kod Kalitee, najbolje ponedeljkom tad je snabdevanje radnje. Ima mnogo vise toga u Pefkohoriju, a da znate da Polihrono ima sasvim ok plazu samo ne budite lenji idite krajnje desno prema Haniotiju. Polihrono je porodicno mesto, nema tu niceg fenserajskog, ali kad covek kombinuje sa posetom ostalim mestima na Kasandri, nece biti razocaran.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi i ne ocekujemo mnogo za taj novac, samo nam je bitno da je cisto. Na sajtu agencije pise da vila ima besplatan wifi i klimu. Ovo prvo bi mi znacilo....

Kazu da je nekada vila bila hotel a da je pre neku godinu pretvorena u apartmane.

Imamo li peskire? T.papir? Ima li u blizini prodavnica? Napisite mi sve cega se setite, znaci mi. Hvalaaa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala mnogo na odgovorima!:ljubav:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi stizemo 30. Jula :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko isao busom iz Polychrone do Xenia Golden Beach? I da li je neko bio u Kuca Athanasia Maria?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi stižemo 30. julaaaaaa :D:D

Isto pitanje sam i ja postavila... Da li busom može od Polihrona do neke bolje plaze? Ako je neko isao, neka se javi :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili smo se iz Polihrona i proveli zaista lepo,sve je bilo super sem gazdarice u vili Mary 2 ali o tome sam pisao pre nekoliko dana i necu opet ali izbegavajte tu vilu jer sem lokacije sve ostalo je jako lose..

Iznenadio sam se velicinom polihrona i hanioti i pefkohori i nisu neki bolji izbor jer sam bio i u tim mestima.More lepo ali smetala mi je prevelika guzva na plazi i to do sada nigde nisam video.Mesto ima sve sto je neophodno za jedan lep odmor,pregrst marketa,taverni,pekara,radnji i prijatno sam iznenadjen time..

Obavezno obici Xenia plazu jer je prelepa i ima prirodne hladovine,Kalitea nije ostavila nikakav utisak na mene,Kriopigi ima lepu plazu narocito hotel Palini beach i vredi ga posetiti.Jak utisak je ostavilo i mestasce Afitos sa lepom panoramom i pogledom na more ali i zanimljivom plazom i precistom vodom i tirkiznom bojom kao i toplom vodom..Tako toplu vodu i cistocu mora na kasandri nisam video,jedini problem su stene na ulazu u more od nekih 2m ali to se lako prodje,a moze i da se prepliva i nama je bilo jako zanimljivo,a i fotografije su predivne upravo zbog njih..Nije problem ni za decu jer ima plicaka..Vredi to videti.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@vlade

Moze li opis gradske plaze u Polihronu? Mene plasi ta guzva....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, Nevensica je rekao/la:

@vlade

Moze li opis gradske plaze u Polihronu? Mene plasi ta guzva....

Plaza je dobra u centralnom i levom delu ka Kalitei desni deo koliko se secam ima neko kamenje i jezeve. Ne brini za guzvu nadje se neko mesto... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Vlajko16

Hvala najlepse! Snacicu se vec :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Nevensica je rekao/la:

@Vlajko16

Hvala najlepse! Snacicu se vec :rolleyes:

Nema na cemu, videcemo se mozda ipak je Polihrono malo mesto, a mozda se sretnemo i na granici. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Vlajko16

Sve je moguće! :D Srećan put i lepo se provedite!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7/14/2016 at 15:52, Boban BO je rekao/la:

Juce smo se vratili iz Polihrona .Vila Mihalis je super jedina mana je blizina magistrale pa je bucno

Ja putujem 21 avgusta bas u toj vili...mozes li mi reci kakav je bazen jel mogu da se kupaju deca i kakva je jacina wifi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka