majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Pa ako su komentari tipa "voda u Polihronu je sa Olimpa", onda ni takvom komentaru ovde nije mesto.

Obratite pažnju na to što pišete. 

Izmenjeno (WOB)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav putnici! 

Idemo u Polihrono 10.7. odsećemo u vili Grigoriou. Da li neko ima informacije i vili, po pitanju higijene i posudja? Znamo da je malo dalje od plaze... Takodje me interesuje cena lezaljki i u kolikoj vrednosti treba poruciti pice da bi dobili lezaljku? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O lezaljkama je vec pisano, par stranica unazad...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima neko kontakt vlasnika nekog smestaja,da se rezervise,bez agencija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko trenutno u Polihronu, kakvo je vreme,more? Mi putujemo 4.7.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Anaa_Pa je rekao/la:

Da li je neko trenutno u Polihronu, kakvo je vreme,more? Mi putujemo 4.7.

ima li gužve?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putuje 04.07.2016...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 minuta, жућа je rekao/la:

Putuje 04.07.2016...

pa da, ko je tamo i odgovori kakvo je vreme i more, šta je problem da napiše i da li ima gužve?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije problem, pisali su na temi Pefkiohori...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Upravo, жућа je rekao/la:

Nije problem, pisali su na temi Pefkiohori...

e pa super, pošto nije problem, eto sad je dozvoljeno da ko je u polihronu odgovori na pitanje vezano za polihrono...ili nema veze, na pitanja: ko je u plihronu, kakvo je vreme, more i ima li gužve nek čita odgovore u temi pefkohori ili nekom drugom :-D :-D :-D

aj` uzdravlje

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Heloo ljudi :)

Idem sa drugricama 10og jula u Polihrono ,vila Athanasia Maria,pa me zanima da li je neko odseo u toj vili,pa da mi kaze kakva je,jel cisto,na sta lice sobe,kreveti??

Zanima me koliko kosta rent a car?

Koje su po vama dobre plaze?

I da li neko zna koliko kolima treba do Soluna?

 

Hvaala unapred na odgovoru :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujem za koji dan pa me zanima kakve su cene u Polihronu, mislim na povrće, voće, pice, giros...uobičajeno što prosečnim turistima treba?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovanje,

Bila bih zahvalna , ukoliko bi mi neko pomogao, da se resim ,,brige,,. Naime, uplatila sam smestaj u vili Eugenia ex Socratis u Polihronu, i cini mi se da je to jedini smestaj o kome niko nema iskustva. A bas sam nesto , brzinski i uplatila i odlucila, bez mnogo razmisljanja, pa pocinjem pomalo da strahujem .. Hvala u svakom slucaju, sretan put svima koji tek idu, sretan povratak onimakoji se vracaju i divan boravak onima koji su trenutno na odmoru. :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, Kesidi je rekao/la:

Postovanje,

Bila bih zahvalna , ukoliko bi mi neko pomogao, da se resim ,,brige,,. Naime, uplatila sam smestaj u vili Eugenia ex Socratis u Polihronu, i cini mi se da je to jedini smestaj o kome niko nema iskustva. A bas sam nesto , brzinski i uplatila i odlucila, bez mnogo razmisljanja, pa pocinjem pomalo da strahujem .. Hvala u svakom slucaju, sretan put svima koji tek idu, sretan povratak onimakoji se vracaju i divan boravak onima koji su trenutno na odmoru. :) 

Vila je blizu crkve, takođe i blizu plaže, ne odmah u prvom i drugom redu nego se ulicom 200 metara spustite. Problem je jedino kad se vraćate- malo je uzbrdo, ali ko ide bez male dece sve ok. Ne znam kakva je unutrašnjost vile ali je lokacija ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru...Idem upravo sa dvoje male dece...Ako jos nesto cujem u vezi aranzmana sto bi moglo da predstavlja nedostatak pokusacu mozda cak da uradim neku zamenu :( Jos jednom zahvaljujem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka