majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Da li ste mislili na vilu Rea Magda?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Magda, na slici ispod.

vila-magda-polihrono-1.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, vlade je rekao/la:

forumasi koji su na ovoj stranici,a koja se tice polihrona su jedni od najgorih nazalost..bio sam na stranicama vezanim i za nea vrasnu i jerisos i neos marmaros,nikiti,tasos,hanioti i svuda su ljudi izlazili u susret i nudili korisne informacije,a ovo ovde je blagi uzas??pre dva meseca sam pitao za vilu mary 2 i niko nije nasao za shodno da napise bilo sta ili da preporuci neku plazu u blizini,neko zanimljivo mesto,objekat..nemam reci!Znam da je u blizini i kalitea i xenia beach pa i nea skioni i furka ali opet svaka preporuka i predlog ko je vec bio na tim mestima dobro dodje.

Za vilu Mary 2 sam čula da je OK, mada lično u istoj nisam bila, kao i to da je kod vile problem za parkiranje ako idete autom. Kalitea je divna za šetnju u večernjim satima, a ja lično na xenia beach nikada više ne bih išla, pošto je dosta prljava (ima mnogo smeća koje turisti ostave za sobom), ima osa a ne volim tako ogroman plićak. Voda u Polihronu je čista i kristalno providna tako da ni na pomenutoj plaži nije ništa bolja. U mestu nema pijačni dan. Mi smo obišli obe strane Kasandre i nema nekih znamnitosti koje možete obići. Preporučujem da odete do Afitosa-malo tipično Grčko mesto, lepo za videti, još ako se potrefi i svadba...

U svakom slučaju Polihrono jako volim, to nam je porodično letovalište i uvek je

u srcu. 

Pre 18 sat, marija17 je rekao/la:

Da li je neko bio u vili Rodi?

 

Pre 18 sat, marija17 je rekao/la:

Da li je neko bio u vili Rodi?

Tamo ni za živu glavu. Ma kakva vila-taj naziv ne zaslužuje, ja nešto gore nikad nisam videla. Bila kod prijatelja pre dve godine na kafi. Staro, bube, vlažno...ali ljudi se zalete misleći blizu je plaže pa sigurno valja. Ja nikome ne bih savetovala, ali svi smo različitih kriterijuma prilikom odabira.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 sat, vlade je rekao/la:

niko nije nasao za shodno da napise bilo sta ili da preporuci neku plazu u blizini,neko zanimljivo mesto,objekat..nemam reci!Znam da je u blizini i kalitea i xenia beach pa i nea skioni i furka ali opet svaka preporuka i predlog ko je vec bio na tim mestima dobro dodje.

Evo preporuka za plaže hotela Palinni beach u Kalitei i Aleksandar the great u Kriopigiju, za plažu Molos u Haniotiju, xenia, po meni najlepša plaža na kasandri, s druge strane rt possidi, plaža hotela Elani blizu Sivirija i za kraj Sani resort. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, baky je rekao/la:

Hvala Vam puno. Ja idem sa druge strane brda, u Nea Skioni. Pijacu volim zbog začina, maslina i samog šarma.

Nego, kakvo  je vreme?

Vreme je suncano,cak veoma toplo,temperatura je juce presla 30c.More je umereno toplo.Veceri nesto svezije.

Komaraca nema,ali zato ima u vodi jezeva,na zaprepascenje mnogih(mislim na Polihrono). Gde u vodi ima stena-kamenja,tu su i jezevi.Pocinju od vile Dimitris Eleni pa desno,gledano od mora.Centralni deo nema.Cak su i lekari stavili natpise sa slikama da vade bodlje od jezeva.Najbolji je centralni deo,tamo nema kamenja u vodi.

Ja sam trenutno u hotelu Palm Beach,veoma sam zadovoljna.

Vilu Moustakas ne mogu da nadjem,samo restoran,a u okviru njega nema soba.

Na internetu vidim da postoji,ali kako mapa pokazuje tog objekta nema na licu mesta,isla sam i pitala.

Ako pronadjem javicu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, biki0908 je rekao/la:

Za vilu Mary 2 sam čula da je OK, mada lično u istoj nisam bila, kao i to da je kod vile problem za parkiranje ako idete autom. Kalitea je divna za šetnju u večernjim satima, a ja lično na xenia beach nikada više ne bih išla, pošto je dosta prljava (ima mnogo smeća koje turisti ostave za sobom), ima osa a ne volim tako ogroman plićak. Voda u Polihronu je čista i kristalno providna tako da ni na pomenutoj plaži nije ništa bolja. U mestu nema pijačni dan. Mi smo obišli obe strane Kasandre i nema nekih znamnitosti koje možete obići. Preporučujem da odete do Afitosa-malo tipično Grčko mesto, lepo za videti, još ako se potrefi i svadba...

U svakom slučaju Polihrono jako volim, to nam je porodično letovalište i uvek je

u srcu. 

 

Tamo ni za živu glavu. Ma kakva vila-taj naziv ne zaslužuje, ja nešto gore nikad nisam videla. Bila kod prijatelja pre dve godine na kafi. Staro, bube, vlažno...ali ljudi se zalete misleći blizu je plaže pa sigurno valja. Ja nikome ne bih savetovala, ali svi smo različitih kriterijuma prilikom odabira.

Hvala ti puno,bas sam danas htela da idem da uplatim.Odlucili smo se za vilu Vasilis.Imam malo dete ,pa mi je vrlo bitna higijena i izgled apartmana.

Izmenjeno (marija17)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :)
Eto i nas u Polihronu, po prvi put, u julu mesecu. Troumimo se između Tasule, Aristidisa i Fanisa, sve tri su u ponudi Barcina. O sve tri vile sam pročitala uglavnom pozitivne komentare, a ukoliko je neko od vas tamo sada ili ide uskoro mogao bi da podeli i svežije info. :) Po mapi bih rekla da su sve jedne blizu drugih, što znači da je plaža u tom delu ista bilo koju vilu da odaberemo, ali opremljenost samih vila, čistoća i, eventualno, obezbeđen parking odlučiće koju da odaberemo. Unapred hvala :)

Izmenjeno (Maxoni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da mi je neko rekao da ce tema polihrono u junu mesecu biti ovako mrtva ne bih verovao.ljudi ako ima nekog ko je trenutno u polihronu ili se vratio pisite o svojim utiscima o samom mestu o vasem smestaju  preporuke i kritike   ....to je osnovna svrha i najveca vrednost ovog foruma

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene takodje zanima kakvo je stanje sa plazom i jezevima  na izlazu iz  Polihrona prema Haniotiju. Ako ima neko  tamo neka pise... Da li je velika guzva trenutno u Polihronu?

I jos nesto... Zanima me da li je jos uvek  preko puta doktora market Arvantidis, i da li se tamo snabdevate , kakve su cene...

Izmenjeno (adrijanab)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, adrijanab je rekao/la:

Mene takodje zanima kakvo je stanje sa plazom i jezevima  na izlazu iz  Polihrona prema Haniotiju. Ako ima neko  tamo neka pise... Da li je velika guzva trenutno u Polihronu?

I jos nesto... Zanima me da li je jos uvek  preko puta doktora market Arvantidis, i da li se tamo snabdevate , kakve su cene...

Mislim da Arvantidis kao takav vise ne postoji, pripojio se Careforu, prekoputa Doktora je I dalje supermarket ali mu nisam zapamtio ime, gledao sam u giros I uzivao u ukusu......da, ima jezeva prema Haniotiju......I da, velika je guzva.....I da, bice ti lepo kako god da je

U 18.6.2016. at 10:08, obrica je rekao/la:

da mi je neko rekao da ce tema polihrono u junu mesecu biti ovako mrtva ne bih verovao.ljudi ako ima nekog ko je trenutno u polihronu ili se vratio pisite o svojim utiscima o samom mestu o vasem smestaju  preporuke i kritike   ....to je osnovna svrha i najveca vrednost ovog foruma

:D

Evo ja cu......mada bio samo u prolazu, putovao iz Pefkohorija da pojedem pravi giros......elem......guzva, toplo more, pune plaze, setaliste nocu jos punije, nocna mora za parkiranje, vikendom vikendasi iz Soluna naprave jos vecu guzvu. Plazma je uska mada je skroz levo bolja situacija......napisano bih ti vise ali sam bio dva puta na dva sata.....alo sam pomogao onda ok ako sam pomogao.....jbg, izvini!

 

U 5.6.2016. at 10:18, Maxoni je rekao/la:

Pozdrav svima :)
Eto i nas u Polihronu, po prvi put, u julu mesecu. Troumimo se između Tasule, Aristidisa i Fanisa, sve tri su u ponudi Barcina. O sve tri vile sam pročitala uglavnom pozitivne komentare, a ukoliko je neko od vas tamo sada ili ide uskoro mogao bi da podeli i svežije info. :) Po mapi bih rekla da su sve jedne blizu drugih, što znači da je plaža u tom delu ista bilo koju vilu da odaberemo, ali opremljenost samih vila, čistoća i, eventualno, obezbeđen parking odlučiće koju da odaberemo. Unapred hvala :)

Mislim da nijedna nema parking....Fanis I Arisridis sigurno, a Tasula....ne secam se!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 31.5.2016. at 23:31, nole73 je rekao/la:

Evo preporuka za plaže hotela Palinni beach u Kalitei i Aleksandar the great u Kriopigiju, za plažu Molos u Haniotiju, xenia, po meni najlepša plaža na kasandri, s druge strane rt possidi, plaža hotela Elani blizu Sivirija i za kraj Sani resort. 

Sve se slazem sem Xenie! Nisam bi na njoj 3 godina pa tek sada tj.do juce, lezaljke beach barovi svaki dan sire, po dva,tri reda čak sam bio I prisutan kada im neka inspekcija nesto zamera tj. Merili su sirinu plaze pod lezaljkama, na stranu sto uvrcu usi sa cenama ja ih ne voli, volim da lefnem na pesak.....ali to nije bitno, bitno je to sto se u vidi, u plicaku formirale ploce od peska koje znaju da nisu bas tvrde I neprijatne ja barem ne pamtim takav ulazak u vidi a Xeniji od pre 3 godine, a najzanimljivije je to sto je najgori ulazak u vidi bas ispred beach barovi a tamo gde je free beach je mnogo bolja situacija....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala fragile, malo si me razocarao sa tim jezevima... Nama je smestaj na izlazu iz Polihrona prema Haniotiju i mislili smo da se i kupamo u tom delu jer racunamo na to da je manja guzva s kraja plaze  nego u centralnom delu...  Ali sad , problem su ti jezevi zbog dece... Jesi se ti kupao bas na tom delu plaze pa si video da ih ima ili si samo cuo posto kazes da si bio samo u prolazu  u Polihronu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, adrijanab je rekao/la:

Hvala fragile, malo si me razocarao sa tim jezevima... Nama je smestaj na izlazu iz Polihrona prema Haniotiju i mislili smo da se i kupamo u tom delu jer racunamo na to da je manja guzva s kraja plaze  nego u centralnom delu...  Ali sad , problem su ti jezevi zbog dece... Jesi se ti kupao bas na tom delu plaze pa si video da ih ima ili si samo cuo posto kazes da si bio samo u prolazu  u Polihronu...

Kako da ti objasnim......vila Rodi ti je pri kraju Polihrona i tu nemas jezeva malo vise morske trave ali moze da prodje......kako se dalje blizis Hanijotiju pocinje kamene ploce i tu su jezevi......jez nikada nije na pesku, nema za sta da se zakaci uvek bira veliko kamenje. Nemoj da se nerviras unapred, sigurno ces naci parce mora gde je ok, ne dozvoli da ti ista pokvari letovanje, pogotovu forum. Ovde sam i sam nasao toliko korisnih informacija ali i shvatio da ovo nije crveno slovo i da dosta toga je puki subjektivni osecaj. Meni se svidja ono sto mojo supruzi ne i obrnuto. Opusti se i uzivaj. Letujem u Grckoj od osamdesetih, sa roditeljima i od devedesetih" samostalno" , nikada nisam cuo da se neko ubo na jeza. A sa drguge strane pre 4 dana moj sin je na totalno pescanom dnu uspeo da stane na toliko siljat kamen da je toliko probo stopalo da je bilo krvi. Takve se stvaei desavaju bilo gde, samo je pitanje koliko ces paznje posvecivati tome. Nikada se ne sikiraj unapred! Poz i uzivaj!!!!!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko neku preporuku,telefon,mail adresu,bilo kakav kontakt Za smestaj ,soba sa manjom kuhinjicom ,kupatilo? Hanioti,Polihroni,Pefkohori?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3/2/2015 at 13:44, Lela* je rekao/la:

Rezervisali smo Theramvos studio za 9.8. Ako neko razmislja o ovom smestaju neka pozuri. jedva smo nasli termin . jul je skoro rasprodat....

ove godine smo imali peh sa Theramvosom, rezervisali smo smestaj jos u januaru i ispostavilo se pre neki dan da nas nije upisala u knjigu i izvisili smo. Skroz neprofesionalno, 5 meseci smo mislili da imamo smestaj, da ne pricam da smo i za prijatelje rezervisali jednu sobu, pa ni oni nemaju gde

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka