majans

POLIHRONO

5263 poruke u ovoj temi

Da li neko od vas ide u Polihrono drugom polovinom septembra? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 1/2/2016 at 20:36, Zvezda je zivot je rekao/la:

Doctor ima vrhunsku hranu po pristupacnim cenama za nas.

SAO Polihrono (Srpska autonomna oblast) :-) 

Ovo SAO Polihrono mi se svidja :) :srce:

Izmenjeno (Suzzana)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u septembru  idem u polihrono  a  sada mi jedna poznanica kaže da tamo ima mnogo ježeva . molim vas koje bio da mi kaže bilo bi mi strašno das nemogu ući u vodu hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema jezeva...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi. Mi smo bili u julu, videli smo par jezeva i zbog straha od istih kupili i obucu za vodu. Kasnije smo promenili lokaciju na plazi i nije ih bili tako da nismo ni obuvali kupljenu obucu. Ima delova na plazi gde ima stena pa tamo znaju biti i jezevi ali vi idite da se kupate tu gde su kafici tj.izmedju ako ne zelite placati lezaljke, tu je pesak pa ih uopste nema. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ježeva na plaži u Polihronu može biti samo u krajnjem desnom delu plaže, posmatrano ka moru, obzirom da tamo ima stena i kamenja u vodi za koje se hvatanju ježevi.  U ostalom delu plaže je pesak i na obali i u vodi i apsolutno nema ježeva. 

Izmenjeno (nole73)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dve godine bio tamo i nisam ih video...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

20150801_114908.thumb.jpg.d33a63d2e2f29b

20150801_190010.jpg

20150801_115110.thumb.jpg.36f406929f970e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 10.4.2016. at 17:09, branka1946 je rekao/la:

u septembru  idem u polihrono  a  sada mi jedna poznanica kaže da tamo ima mnogo ježeva . molim vas koje bio da mi kaže bilo bi mi strašno das nemogu ući u vodu hvala unapred

Ježeva nema sigurno, ali kao što reče nole, može ih biti samo na krajnjoj desnoj strani plaže......ali tamo se niko normalan ne bi kupao!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, fragile je rekao/la:

Ježeva nema sigurno, ali kao što reče nole, može ih biti samo na krajnjoj desnoj strani plaže......ali tamo se niko normalan ne bi kupao!

 

Hm... sad ste me dali u brigu... Mi cemo biti smesteni bas u tom delu Polihrona prema Haniotiju, i bas smo mislili da idemo odmah tamo na plazu jer racunamo da je manja guyva nego  na centralnom delu... Zar je bas toliko lose da se niko normalan ne bi tamo kupao? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

50 metara levo ili desno i naći ćete svoje parče plaže, ne brinite. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro računate. Tamo ima kamenja, ali kao što reče Nole, nema ni gužve.  Ni ne mrdajte odatle.

Niko normalan ne bi se kupao u centralnom delu Polihrona gde ljudi sede jedni drugima na glavi. Mi smo bili tamo pre nekih 5-6 godina i to nam je bilo jedno od najlošijih letovanja. 5 m plaže, sve krcato ležaljkama, užas. Onaj slobodan deo za prolaz ljudima koji plate ležaljke zaposednu naši tako da seljačizam dostiže vrzunac, ne možeš da dođeš do vode od naših koji ne uspeju da zauzmu mesto na slobodnom delu negde oko 5.30 u jutro. Jedino da se uzme prvi red što ima smisla ali i za to treba poraniti mada se plaća.

Jednom rečju, najgore letovanje u poslednjih 15 godina mada ništa nije bilo bolje ni u Pefkohoriju. Donekle je situaciju popravio odlazak na plaže iza Pefkohorija, ali to je dodatnih 30 km. svakog dana.

Samo mesto je takvo kakvo je, voda je predivna, uveče je dosadno, jer se za jedno veče obiđe celo selo a posle čovek ne zna šta će sa sobom. Može doduše da se zakuca u kafančinu ali to može i u bilo kom selu u Srbiji.

Ovo je moje vidjenje Polihrona, znam da će sad na mene skočiti oni koji redovno letuju tamo, ali isto tako su meni napričali bajke pa sam im j.bo kevu po povratku.

Sve u cilju realnog poimanja stvari. Lepo je u Polihronu ali u junu ili septembru,  zbog gužve apsolutno treba izbegavati juli i avgust.

Izmenjeno (N dimenzionalni podprostor)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzas ako bude tako mada sam ja ipak optimista...! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Klea

mi smo dve godine 2010. i 2011. letovali u Polihronu krajem juna i početkom jula. Oba puta smo se kupali ispred Giros Planeta (ako se još tako zove). Prve godine je bilo toliko mesta na plaži da smo igrali odbojku, druge smo jedva nalazili mesto za peškire. Baš zbog te gužve nismo više letovali u Polihronu. Naš drug je bio prošle godine u julu mesecu i kaže je gužva bila ogromna, ali da lepše i toplije more nije video. U svakom slučaju želimo Vam lep provod.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tačno je da je prošle godine bila velika gužva, kao i da ja more bilo izuzetno toplo. E sad, apropo gužve, za one koji će biti smešteni blizu "Doktora, a ako hoćete da budete bez gužve na plaži predložio bih da krenete tom ulicom koja prolazi pored Doktora u pravcu Kriopigija, i posle jedno 200 metara plaža je već pusta. Ta ulica inače ide paralelno sa magistralom i naredna dva kilometra otprilike postoje samo kuće uz ulicu tako da na plaži uopšte nema gužve. Pored toga, oni koji idu kolima mogu da odu do plaže hotela Aleksandar the great u kriopigiju ili na plažu hotela Pallini beach, neće se pokajati, ili na neku drugu plažu, Paljuri recimo. Tako da ima načina da se čovek prilagodi situaciji, lepo provede ali i da se odmori. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka