majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Ja sam letovao tamo pre par godina, ima moj post ranije. Odlicna vila... Na 15 metara od plaze...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

posto smo resili da ponovo letujemo u Polihronu molio bih za neku preporuku za dupleks apartman,ne previse daleko od plaze.posto sad prvi put idemo sa klincima na more (dvogodisnji blizanci)dobro bi dosla preporuka nekoga ko je bio sa tako malim klincima.smestaj je za tri odrasle osobe i klince.

unapred hvala

 

Izmenjeno (obrica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obrica - pogledajte vilu Sakis ,trenutno vidim u ponudi Amos travela, jer ima i druga vila Sakis koja je na plaži preko Viva travela. Znači ova vila ima dupleks apartmane, uvučena je u malom prolazu  na polovini ulice gde je restoran Kapetanos, tu je blizu market a i plaža je odmah niz ulicu. Kako piše u opisu agencije tako je. Vila ima tri nivoa i tu su tri apartmana. Mirno je a opet vam je sve blizu , ispred vile mozete parkirati auto. I mi smo bili sa malim detetom tamo. Zbog dece birajte prizemlje.Koliko vidim cena je ista kao pre 4 god.

Ako vam treba još neka informacija pitajte.

Evo ova vila je u pitanju

 

polihrono-vila-sakis-1-1.jpg

Izmenjeno (emi)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima contakt, email  nekog privatnog smestaja u Polihronu. A da je smestaj pristojan i da je blizu plaze. Imamo bebu i ne mozemo da pesacimo .

Hvala unapred!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 30.1.2016. at 16:27, emi je rekao/la:

Obrica - pogledajte vilu Sakis ...

super  hvala puno na odgovoru  vila izgleda super

ali  sada sam gledao nema je u ponudi amosa za ovo leto

 

Izmenjeno (suki)
skracen citat
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisani Seapaint apartmani  od 04-14 jula... Kad ce taj Jul....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

21.8.2016. bih trebala da putujem u Plohrono,vila Mihalis.. Interesuje me vila,koliko je daleko od plaze i opsti utisci celog Polihrona.. Pozdrav!:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Utisci Polihrona?! O cemu? Polihrono, javi se i daj svoje utiske! :D

A moji utisci o Polihronu su sledeci: malo mesto, uglavnom porodice sa bebama i malom decom, par vecih supermarketa u blizini "Doktora" ("Doktor" je mesto za giros i druga mesista). Plaza nije uska kao u Pefkohoriju, ali nije ni preterano siroka, pescana, ulazak u vodu umeren - znaci, nema onog plicaka kada hodas 15 min, pa ti je voda do kolena. Mogu se iznajmiti lezaljke sa suncobranom uz konzumaciju pica, a ima i slobodnih delova plaze. Nocu je uglavnom mirno. Par pekara-poslasticarnica, nekoliko prodavnica drangulija i odece. Simpaticno mestasce.

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako nekoo zna kakva je vila nikos koja je nalazi na pocetku ulice kad se skrene sa magistrale kod semafora u polihrono,   u pitanju je aranzman preko halo tursa.. 

Izmenjeno (aleks74)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prolazili smo pored te vile,malo sam pricao sa ljudima koji su tu bili.Ko je u prezemlju,deluje totalno bezveze.Skoro da si na ulici,pa svi bleje u tebe kad izadjes da rucas za stolom.Postoji neka ograda ali meni je to delovalo ruzno.Ovi koji su na spratu,kazu da je sve novo,renovirano,imaju neki pogled,zadovoljni su.Ovi u prizemlju,nisu nesto odusevljeni.Slike su neverovatne.Kada se gleda uzivo,na licu mesta,izgled objekta i na sajtu agencije.Razlika nebo-zemlja.Od te lokacije sve je jako blizu,prodavnica,pekara,doktor,mislim na restoran a i prekoputa njega je nekoliko lekara,medicinskih,plaza.A sto se tice samog mesta nama se nije svidelo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala mnogo na odgovoru, na spratu smo uzeli na svu srecu.. meni je bitno samo da nije bas stala u pitanju jer ionako planiramo da svrljamo po okolnim mestima a u tom nikosu samo da prespavamo... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U tom slucaju bice vam ok.

Za one koji prate forum,a nisu se jos odlucili,mogu sada da iskoriste priliku da jeftinije prodju.Nije nikakva reklama,mi smo 2x putovali preko HaloTours agencije i stvarno nemamo ni jednu zamerku.Slucajno pre 2 dana pogledam na njihovom sajtu,smanjili su cene za Februar.Mi ove godine,resili da idemo u Neos Marmaros,cena za porodicni paket za cetvoro je bila 560,a sada je 500.Zvao da pitam,kazu ceo Februar je na snizenju.Kao povodom sajma turizma.Isli i uplatili jedan deo.Hteli smo ostatak na administrativnu zabranu,i kazu da ne radimo tako.Nego da placamo dokle mozemo,mora do 15 dana pred put da se sve isplati.Medjutim ako vise ne moze da se placa tada trazis na zabranu,moze do 9 rata.A sada da ne uzimamo zabranu za to sto na tu cenu dodaju 10%.Tako da eto mozda nekom pomogne.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aleksandra80 imas par komentara o vili Mihalis na 285 stranici .I ja idem tamo u julu mesecu .Pozdrav...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam pitanje za one koji poznaju Polihrono. Zanima me mogucnost parkiranja u periodu druga polovina juna-pocetak jula u okolini vile Meskini koju radi Timtravel...vidim da je tu preko puta i crkva  . Vazno je da kazem da bi se svakodnevno koristio auto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasli smo ovu vilu Pepi, preko elahalkidiki.com 

nalaZi se na samoj plaZi, da li neko Zna nesto o ovoj vili svaka informacija je dobrodosla

i da li je neko koristio usluge ovog sajta?

2ce180_97884fdd23934bd0a2c6a32e28ac350e.jpg

2ce180_a9217a2f035540c1a3bfe6f0aea90f58.jpg

2ce180_f5f0cfcf516b4599bc68d6ea9a6f9871.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka