majans

POLIHRONO

5263 poruke u ovoj temi

Mi idemo u subotu 12.09 u janiz kod male crkve preko elnosa ne znam koliko je hitno ali kad stignem pisem detaljno. Bilo bi jako lepo kad bi se neko javio ko je bio ili je tamo ali svi cute kao da u tu vilu niko ne ide. Izgleda nije bas nesto popularna. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u vili Galini beach u apartmanima na drugom spratu postoji klima? Da li neko ima slike iz apartmana na drugom spratu da postavi? Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dve godine sam bio na tom spratu i normalno da ima klima, ko vam je rekao da nema...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Andjo, opusti se na najjače. fenomenalna pozicija, nema bolje u Elnosovoj ponudi,  a nema puno komentara zato što je u igri samo četiri apartmana za srećnike.

dsc0360.jpg

silaz do plaže, u pozadini moja baba ide iz Janisa ka moru, a plaža...lepota...

dsc0278.jpg

Izmenjeno (leviathan)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dve godine sam bio na tom spratu i normalno da ima klima, ko vam je rekao da nema...

U prethodnim komentarima sam pročitala da samo na prvom spratu u vili Galini beach ima klima. Hvala na informaciji. I još jedno pitanje. Da li je u kuhinji običan rešo ili ima i rerna? Hvla puno na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvo se raspitaj koja je vila, ima beach, nova i lux. U beach je bio reso kad sam ja bio...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel voda za piće u polihrinu? 

Nisam sigurna da jeste mi smo trenutno tu i kada smo stigli ja sam prvi dan pila sa česme i evo me živa i zdrava ništa mi ne fali, doduše mi smo malo izdvojeni od samog sela ali pitaću sutra "Grka" a onda vam dati odgovor iz prve ruke. Takođe nikoga sem nas nisam videla da vuče flaširanu vodu u apartman tako da agencije umeju da prave "famu".....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam sigurna da jeste mi smo trenutno tu i kada smo stigli ja sam prvi dan pila sa česme i evo me živa i zdrava ništa mi ne fali,

U POLIHRONU VODA ZA PIĆE IZ VODOVODA JE APSOLUTNO ISPRAVNA. 

To što vodiči pričaju novim naivnim turistima bacite u vodu. Oni po zapovesti moraju to da kažu da ne bi posle na*ebali, i da ih niko ne bi tužio zato što je pojeo zelenu salamu, a tvrdio da je od vode. Potpuno je jasno zašto ljudi imaju dileme..

Izmenjeno (leviathan)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voda u grckoj je toliko jeftina da netreba rizikovati...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili se u jutros u Bg. Apartmani Palm Beach/Travelland..ako ima neko pitanje tu sam...pozz

Napisite nesto detaljnije o hotelu "Palm Beach",opremljenost kuhinje, sobe, kupatilo, da li tv ima srpski kanal, cistoca bazena, udaljenost od plaze....itd...!

Hvala!

Videla sam odgovor na 278. strani za hotel "Palm Beach"....!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko ko je bio ili je trenutno u Galini beach da detaljnije opiše kakav je smeštaj (trokrevetni apartman na drugom spratu) ?  Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voda u grckoj je toliko jeftina da ne treba rizikovati...

Zucco - u pravu si.

Mene ,recimo, mrzi da vučem vodu. Ona je mikrobiološki ispravna, ali kada odstoji dan, dva, sklona je malo da se oseti. Pa ni otvoreno pivo ne valja posle dva dana, mada još nisam čuo za sličan slučaj da nekom toliko stoji pivo.

Izmenjeno (leviathan)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se što se ranije nisam javila, naravno da znam gde sam bila u pitanju je Polihrono u apartmanima "Thermavos", kada sam pitala da li je voda za piće rekli su mi da je bezbedno piti jer navodno imaju ugrađen veliki filter koji prečišćava vodu.

Par reči o samom smeštaju, ako nekoga bude zanimalo. Bili smo smešteni u prizemlju, soba br.1. Moram reći da je smeštaj dobar ali je studio zaista mali, 3 kreveta, jedan bračni i ispod njega singl sa prolazom između od nekih 15cm, inače tuda se izlazi na terasu koja je pristojna (oko 8m2). Zamerka je takođe za kupatilo koje mislim da jedva ima 2m2, Grci kao da se utrkuju ko će manje kupatilo da napravi. E to je ono što je loše ali kada imate ogromno dvorište sa igračkama za decu i parking pod vinovom lozom, kada vam je plaža preko ulice i kada na istoj nema gužve, možete poneti ležaljke sa sobom koje se nalaze ispred smeštaja s tim da ih vratite uveče......sve to kada sumirate dođete do zaključka da je zaista prelepo i da bi se verovatno ponovo vratili tamo. Takođe smo videli i app koji se nalazi na spratu i koji je sasvim druga priča, ima 2 spavaće sobe (prva soba je 1+1 a druga je francuski +1) kupatilo je prostranije, ima kuhinju sa trpezarijom i veliki balkon koji gleda ka moru.

Meni je u samom startu smetalo to što postoje "ploče" (stene) prilikom ulaska u vodu ali sam navikla. Moram reći da je voda bila bistra i prelepa, more mirno a na nebu nigde oblačka....i tako 16 dana....

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ove sezone u vilama Anastasia 1 ili 2 preko Dunavtursa? Da li ima nekoga sad u Polihronu, kakvo je vreme?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima da li neko moze da napise kakvo je stanje u Polihronu,kakvo je more? Ima li ljudi? Krecemo u subotu ujutru,pa bi mi znacilo da neko nesto napise vezano za ova pitanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka