majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

LaFolie, hvala Vam na post-u, mi idemo u isti smeštaj krajem avgusta i već sam se zabrinula da li je sve tako kako izgleda na slikama. Možete li da napišete gde ste kupovali hleb, da li apartmani imaju kombinovani frižider i šporet sa rernom? (paradais turizam) Za peškire i posteljinu ste nam već rekli.....mi smo rezervisali 3-krevetni studio u prizemlju.....

Još jedno pitanje da li ima "velikog" kamenja u plićaku? Napišite svega što se setite a mislite da bi moglo biti od koristi.

Izmenjeno (osmi_putnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo u vili Sarikas od 20. do 29. jula. Bilo je sjajno, izuzetno predusretljivo osoblje, vlasnici.. Cista vila,apartman prostran, u pitanju je apartman 21 na prvom spratu za cetvoro, kaze vodic da je to bas ono vip :D (u prilogu slike) 
Vila Sarikas ima oko tridesetak soba i nekada je bila hotel, sudeci i po bazenu,pool baru i kaficu u donjem nivou vile. Pretpostavljam da je gazda posto je vec malo stariji resio da ipak bude opustenija varijanta u ovom stilu nego da ima peripetije sa hotelom i svim sto ide uz to. Ovako lepo sedi pod palmom,pijcka uzo, jede fetu i masline i uziva :D
Posteljina se inace menja na pet dana,kao i peskiri, postoji i wifi u vili koji se naplacuje za devet dana simbolicnih 1 evro. Vila se nalazi pedesetak metara od magistralnog puta, i to onima koji ne vole da malo protegnu noge moze da predstavlja problem. Tacnije,za vas sam izmerio, ima tacno 680 koraka :)) odnosno oko 450 metara. Pri jednom ulasku u more, cuo sam nekog tipa koji je drzao banku u vodi nekim ljudima da je NAJVAZNIJE na moru da budes u prvom redu, da se jel` te ,ne bi umarao. Presao si 750 kilometara kolima ili busom i sad je problem da se prepesaci trista metara. Car. Pa neces u sobu svaki sekund, kad dodjes na plazu,tu si cetiri pet sati. No dobro,sto ljudi ,sto cudi. Eto toliko,ako ima neko pitanje tu sam. 
Zaboravih, u pitanju je bio last minute, po osobi 139 evra,paket,smestaj i prevoz.

DSCF8365.JPG

DSCF8366.JPG

DSCF8367.JPG

DSCF8368.JPG

DSCF8369.JPG

DSCF8370.JPG

DSCF8363.JPG

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

ne znam da li se ponavljam, ail kako stoji situacija sa parkingom u Polihronu? Da li može da se stane negda na ulici uz put ili može negde da se plati (ako znate i cenu?).

Zavisi u koji deo Polihrona idete. U delu koji je ka Haniotiju ima ogromna livada kod pekare koju svi koriste kao parking - bukvalno 3-4 minuta peske od centra. Malo dalje u istom pravcu ima i pravi parking kod decijeg igralista i taj je javni. Preko puta vile u kojoj sam ja bio (Dimitris i Eleni) je bila prazna ogradjena livada koju su kao parking koristili gosti vile Afikos (barem mi se tako cini) i nisu davali nikom drugom tu da se parkira cak ni uz placanje. Mnogo ljudi se parkira bez problema na ulici uz ograde, mada i dosta vila ima svoj prostor za parking. U drugom delu nisam toliko setao pa ce vam za to mozda pomoci neko drugi.

I jedna napomena:

Setaliste je inace i ulica koja se rampama zatvara u 19.00 i otvara ponovo u 01.00 pa ako ste tik uz more treba imati i ovo na umu...

@Jaki Smo Hvala za info!

Nema na cemu. Nadam se da sam pomogao... Samo se vi opustite i lepo provedite i srecan put.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jaki Smo Hvala puno.

Vila je Finlandia čini mi se :-), deluje da je bliže haniotiju po google-u.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da niko nema neke novije informacije o vili Lambros.....ako.....videcemo uskoro pa cu se ja javiti....kakva je situacija sa parkingom u blizini ove vile?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

LaFolie, hvala Vam na post-u, mi idemo u isti smeštaj krajem avgusta i već sam se zabrinula da li je sve tako kako izgleda na slikama. Možete li da napišete gde ste kupovali hleb, da li apartmani imaju kombinovani frižider i šporet sa rernom? (paradais turizam) Za peškire i posteljinu ste nam već rekli.....mi smo rezervisali 3-krevetni studio u prizemlju.....

Još jedno pitanje da li ima "velikog" kamenja u plićaku? Napišite svega što se setite a mislite da bi moglo biti od koristi.

Isla sam na par dana u LIDL u vece nabavke, imaju i jako lepa peciva, a uvece kada prosetamo po haniotiju, kupimo nesto ako zafali. Obzirom da je uzasna guzva za parkiranje u Polihronu i Haniotiju, mi se uvek ispred marketa parkiramo pa u povratku i kupimo sta nam treba.

Bicikl je na primer sjajna stvar, bas se mnogo turista tim putem uz more vozika, ali nismo imali kako da ga ponesemo.

U plicaku postoje "ploce" na kojima ima rastinja, pa je malo klizavo i nekima gadno, ali bas naspram Theramvosa i bordo kuce na plazi je suzenje gde je voda vec dubika 1.5m i treba samo preplivati pola metra te trave. Bilo je turista koji su se grozili, ali nama nije smetalo i zanimljivo je ako imate maske za ronjenje. Kada odete u dubinu, naspram vezanih camaca, voda je ponovo plica. Cim predjete tu plocu u plicaku, na dalje je sve cist pesak sa ponekim skoljkama, predivna je voda. 

20150717_175619.jpg

20150717_175612.jpg

20150717_175610.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam puno na iscrpnim odgovorima i slikama. Po priči deluje prilično gadno za malo dete (2 god.) ali mi se na slikama čini da i nije tako strašno čak šta više uopšte nije loše, možda je muka za one koji ne plivaju ali meni ovo deluje kao mali raj na zemlji, nema gužve, čista voda, blizu plaže.....jedva čekam da krenem. Javljam se sa utiscima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Kazete daste bili u LIDL, koliko je udaljen, moze li se otici pesice u LIDL.

Moja cerka obozava da roni, gde ce pronaci najlepse skoljke?

Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam devojcicu od 1.5 god, njoj je voda preko glave tu gde pocinju "ploce sa rastinjem", tako da ne brinete, ne moze ih dodirnuti.

Kada je jako toplo a nema talasa, desava se da se vidi pena na vodi. To je plankton, nema nikakve veze sa strokom.

Lidl je na 20min kolima (bar meni), a udaljenost je 15ak km. Razlika u cenama je drasticna! mleko sam placala 0.9e, dok je u marketima okolo bilo 1.9e. Sokovi takodje, dupla razlika. Krema za suncanje je kostala u LIDL-u 8.3e, a u Masutisu 13.6e. Verujem da su mnoge stvari "slicnih" cena, ali ono sto je meni bilo najpotrebnije je dosta jeftinije. 

U LIDLu imate porcije ribe i mesa po 300gr, sto je prakticno, sir prodaju vec narendan, suhomesnato je naseckano, sladoledi na stapic ili u kornetu su super spakovani u kutije na kilogram. 

Skoljke su od oko 4cm, sve su iste... ima dosta ribica....

Evo i slika iz smestaja i pogleda sa terase (Theramvos)

20150720_114345.jpg

20150720_114334.jpg

20150720_110126.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno je prelepo, nadam se da ćemo naći neko društvo u ovom sređenom dvorištu. Deci je uvek zanimljivije a i nama roditeljima lakše kada nam dete ima društvo za igru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima neka preporuka za riblji restoran u Polihronu ili okolini, i ako znate cene okvirno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima.
juce se vratili iz Polihrona, opsti utisak KATASTROFA !!!
cim se sastavim sa mozgom, pisem detaljnije, 
ali sa reci KATASTROFA, vec sam dovoljno rekao !
da napomenem, poslednjih 8 godina letujemo u Grckoj, 
ali ovakvu neljubaznost i negostoprimstvo nikada nismo doziveli !!!
sve ovo se odnosi na grcki narod koji ove godine nisam prepoznao
zbog ponasanja ! u odnosu na sve ove prosle godine kada su nas 
bukvalno MAZILI, ove godine se jasno ogleda kriza u koju su 
ove LENSTINE same upale i sada su im svi krivi !!! KATASTROFA !!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili HRISULA 2? Opsti utisci? Sta ima a sta nema u neposrednoj blizini? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo na bum ovaj vikend.

Kakva je situacija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka