majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Ima li nekih utisaka  o vili Kristina Tim Travel i vila George....Na slikama izgleda ok...hvala..pozz

:alarm:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, nov sam na forumu ali vec par godina letujem u Polihronu pa cu probati da ti odgovorim. U Polihronu nema plaze kao u Nei Poriju, uglavnom je sitan sljunak, u vodi je dubina vec posle 3, 4 metra, zavisi kako gde ali je tako uglavnom. Plaza je po mom misljenju sasvim ok, narocito levi deo od centra prema Kriopigiju. Voda je toliko cista da se svaki kamencic vidi, mada ja uglavnom idem u septembru kad nije bas prepuno. Mesto je pravo za odmor, nema prevelike guzve, vriske, dreke, uvece posle 10:30 je jako mirno. Ima na par mesta tih zezalica za decu na zeton koji kosta uglavnom od 0.5 do 1 eur. Sto se tice setnje, mislim da je bas kako treba, moze se prosetati glavnim ulicama koje su pune svakojakih dzidza bidza za decu, restorana, kafica, taverni. Znaci nije jedna ulica, nego stvarno moze da se proseta.

U svakom slucaju, ako se nadje lep apartman a ja godinama idem u Mezonete Aleksandros, kolima svojim, sasvim prijatno i lepo mestasce za skromniji i kvalitetan odmor.

Jos jedna pogodnost naravno ako se ide svojim kolima je ta sto u blizini ima toliko lepih malih plaza, pescanih koje bi svakako trebalo obici.

 

Nadam se da sam bar malo pomogao...

Izmenjeno (Tripco)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je ispred vile Janis ( preko barcina )

20150624_101046.jpg

20150624_101049.jpg

IMG_5315.JPG

IMG_5320.JPG

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice plaze tu je OK

Vidi se na slikama da je voda ekstra cista ali se nevidi da je bila malo hladna :)

 

20150623_120841.jpg

20150623_120850.jpg

20150623_120855.jpg

20150624_103704.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oseti li se ova nazovi kriza tj bankrot? kakve su cene? ima li svega ili ovi duvaju vesti? bas me nerviraju ali mi ne odustajemo ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vasa procena je najbolja da ili ne otici dole...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima svega, sasvim je normalno i nisam primetio da je ista poskupelo dok smo bi bili dole. ono sto je skupo za nas to je skupo i ovako :)

moze se ici slobodno, mi gorivo smo uzeli u makedoniju i imali do makedonije za nazad. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala za informacije! :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ovo su lose strane vile Janis: pricam  o apartmani 1/5 na drugom spratu.

Prokisnjavalo nam kada je padala kisa, u kupatilu na spratu nije radilo kazance pa smo vodu zatvarali na ventil ( kada se napuni kazance). u kuhinji je bilo malo posudja, jedna serpa od 4L i jedanj tiganj. i kada uzmes da spremas nesto za jelo pravis plan gde i sta prvo. kuhinska napa izvlaci dobro ali do viseceg dela posto iz nje ide ona folija sto sprovodi vazduh od 110fi a u zid za napolje je stavljena 80fi. tako da pola vazduha ostaje u visecem delu. vesko na terasi je sklepan i pola prostires a pola ga poravljas da ne padne. i nema zevese u kupatili a posto je mala kada za stajanje posle kupanja je poplava. tako da odma planirate i dzogiranje kupatilu da skupljate vodu.i krevet o gornjoj sobi krcks i skripi ko lud da se ne pomeris, ispod posteljine stavljaju neku prostirku koja suska na svaki pokret, a ispod duseka su sirove letve koje skripe ko lude. tako da mislim kada se okrecem nocu i komsije iz susednih soba me cuju.

sve ovo nije strasno sem prokisnjavanja, ali sam napisao cisto da se zna. mozda bi neko naso jos nesto.

20150622_080011.jpg

20150622_080018.jpg

20150622_080036.jpg

20150622_080046.jpg

20150622_080055.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo i lepote prirode 

20150630_153756_Richtone(HDR).jpg

20150630_153934_Richtone(HDR).jpg

20150630_154109_Richtone(HDR).jpg

20150630_154122_Richtone(HDR).jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vi ste bili u 1/5, odnosno na spratu ste imali jos jednu spavacu sobu?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vi ste bili u 1/5, odnosno na spratu ste imali jos jednu spavacu sobu?

 

da

na spratu jednu sobu sa francuskim i pomocnim lezajem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se nadam da ce sve biti kako treba, obzirom da i mi idemo krajem avgusta, nadam se lepom vremenu i jedva cekam... Bitno da ste zadovoljni plazom, morem, da su decica uzivala. Za roditelje svakako nema puno odmora...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

iščitah ovu temu već nekoliko puta pa imam utisak da sam već bila u Polihronu :D

Nego, ima li nekog sa novijim informacijama/utiscima vezano za vilu Vasilis? Neko bio tokom juna?  :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

VILA TASULA (VILLA TASOULA)

Odličan smeštaj!!! :rolleyes:

Vila je u prvom redu do mora, tj 4 objekta, u prvom koji gleda na plažu živi gazdarica (na slici u sredini, a ostali se nalaze iza nje), a tri objekta iza su za izdavanje (Tasula 1, Tasula 2 i Tasula 3).

Mi smo bili smešteni u Tasula 1, APP br. 1. Francuski ležaj i još jedan krevet u trpezariji.

Prostrano i čisto. Moderno uređeno. Nov nameštaj. Klima. TV (grčki kanali i još par stranih, ima RTS Satelit :)  )

Kupatilo: tuš kabina nema zavesu, pa sve bude mokro, ali brzo otekne voda u slivnik. Imate i mali lavor da operete kupaće kostime. Uvek ima tople vode.

Kuhinja: od posuđa na raspolaganju imate veću šerpu od 5l, manju šerpu od 2,5l, veliki tiganj, veću plastičnu činiju i cediljku za testenine. Tanjira i čaša, šolja ima dovoljno. Escajg smo nosili naš, iako ima i to. U kuhinji je onaj mali šporet sa dve ringle i malom rernom (ima i tepsija). Frižider ima i veći friz. Tu je sto sa dve stolice i još jedna plastična stolica (ukoliko treba).

U spavaćoj sobi pored francukog ležaja imate dva noćna stočića sa lampama, veliki klizni ormar, stočić za šminkanje sa velikim ogledalom, TV, odličan fen za kosu. Kreveti su novi, novi dušeci ali zamerka je da su tvrdi.

Iz sobe se izlazi na terasu, ni mala ni velika: stočić sa dve stolice i sušilo za veš sa štipaljama. Gazdaricina vila zaklanja pogled na more, ali je dvorište lepo uređeno i noću se pale zelene lampe istod palmica pa je lep prizor. Čuju se talasi!!!

Ova vila nema parking, tako da ako dolazite sa autom, parkirate ispred vile dok se ne smestite u apartman, a onda odvezete auto na parking, cca 400-500m. Nama auto nije ni trebao (jedan dan otišli na plažu Xenia, ali nije nam se svidelo, nismo ljubitelji preeeeedugog plićaka). Od izlaska iz apartmana do nameštanja peškira na plaži, hodom deteta od 3 godine, bilo nam je potrebano čitav MINUT !!!! Bila šta nam zatreba ili smo zaboravili, nikakav problem :)

Ispred vile je plaža odlična, bez velikog kamenja. Kad dolazite sa plaže, u dvorištu je tuš i česma gde možete oprati noge da ne unosite pesak u apartman. Inače, svaki apartman dobije kofu i brisko, metlu i lopaticu. Posteljina se menja na 5 dana.

Nas je oduševilo kad smo upoznali par porodica koje već godinama letuju baš u Polihronu, a jedna porodica već četiri godine u istom mestu, ali već drugu godinu dolazi baš u Tasulu. I mi planiramo i sledeće godine, ista vila, isto mesto.

E da, mi smo letovali od 16.06.-26.06. - od 10 dana, jedan dan je padala kiša i nismo išli na plažu, već samo u šetnje. Ostalih devet dana fantastično vreme, voda je bila topla, prozirna .... 

Idealan odmor (ukoliko ste za budjenje-plaža-ručak-odmor-plaža-večera i šetnja) !!!!

Ostale detalje o mestu, već su svi napisali ... 

IMG_20150617_103749.jpg

IMG_20150621_141401.jpg

IMG_20150621_141407.jpg

IMG_20150621_220918.jpg

IMG_20150625_203159.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka