majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Cao Zoki agencija nam je ista {TIM TRAVEL }idemo kolima a vize bi trebale biti gotove u ponedeljak

Nama agencija vadi grupnu vizu i saznaćemo da li smo je dobili tek krajem maja tako da ima vremena da se dogovorimo kako ćemo se prepoznati :)

Bićemo u kontakti do puta,pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima,ja nameravam da u Julu idem sa mamom,njenom prijateljicom,njenim sinom i mojom drugaricom u Polihrono....zanima me da li je otvoreno more tamo?da li je neko isao u Vilu Mariu?i sve o toj vili,kako je tamo itd....isto tako me zanima kakav je centar gradA?pozzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao Zoki agencija nam je ista {TIM TRAVEL }idemo kolima a vize bi trebale biti gotove u ponedeljak

Andreja da li si dobio vize?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:zaljubiska:

Andreja da li si dobio vize?

[/q

Cao Zoki dobio sam vize u petak polazimo sa bozijom pomoci

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i nas prvi put na forumu!

Citala sam i citala o Polihronu na ovom sajtu i tako smo se ( vecim delom ) i odlucili da to bude nasa destinacija za odmor, isto tako cula sam dosta reci hvale i za Perla tours pa smo se i za njih odlucili.Ali, jedino nisam bas mogla naci vise informacija o Vili Vasilis, tacnije o njenom unutrasnjem izgledu.Idemo sa bebom 2,5 god. pa me jaaaako interesuje sta sve ima od posudja u kuhinji i kakva je higijena.Ako je neko u medjuvremenu bio ili cuo nesto o toj vili, volela bi da nam javite.Inace putujemo 11.07.-21.07. pa ako neko ide u tom terminu i jos u vilu Vasilis :):D , SUPER!

P.S. E, da, evo suprug mi dobacuje...ovako.....posto idemo sopstvenim prevozom, tj. autom, a gepek nam nije veliki i definitivno cemo morati staviti na krov onaj krovni nosac (ali ne oni fensi nosac, onaj plasticni sto izgleda kao veliki kofer nego obicni-dva nosaca sa strane), pa nas interesuje da li je neko imao istu situaciju i da li na carini prave problem zbog stvari na nosacu i uposte da li je to problem???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i nas prvi put na forumu!

Citala sam i citala o Polihronu na ovom sajtu i tako smo se ( vecim delom ) i odlucili da to bude nasa destinacija za odmor, isto tako cula sam dosta reci hvale i za Perla tours pa smo se i za njih odlucili.Ali, jedino nisam bas mogla naci vise informacija o Vili Vasilis, tacnije o njenom unutrasnjem izgledu.Idemo sa bebom 2,5 god. pa me jaaaako interesuje sta sve ima od posudja u kuhinji i kakva je higijena.Ako je neko u medjuvremenu bio ili cuo nesto o toj vili, volela bi da nam javite.Inace putujemo 11.07.-21.07. pa ako neko ide u tom terminu i jos u vilu Vasilis :):D , SUPER!

P.S. E, da, evo suprug mi dobacuje...ovako.....posto idemo sopstvenim prevozom, tj. autom, a gepek nam nije veliki i definitivno cemo morati staviti na krov onaj krovni nosac (ali ne oni fensi nosac, onaj plasticni sto izgleda kao veliki kofer nego obicni-dva nosaca sa strane), pa nas interesuje da li je neko imao istu situaciju i da li na carini prave problem zbog stvari na nosacu i uposte da li je to problem???

Ja sam o Polihronu pisao poprilicno tako da necu da se ponavljm.SUPER JE.o Perli sam takodje pisao dosta(letovao preko putem te agencije pet puta) i stvarno nemam nikakve primedbe.Ovili Vasilis ne bih mogao da kazem nesto vise jer nisam bio u njoj ali iz iskustva iz drugih Perlinih vila mogu reci da sto se konkretno posudja tice opremljene su standardno(plitki i duboki tanjiri za onoliko osoba koliko apartman ima kreveta,pribor za jelo,case,solje za kafu,jedna serpa,jedan tiganj)negde je samo reso a negde reso sa rernom.Higijena je uvek bila ok.relativno nov namestaj,uredni wc,... Sto se nosaca tice necete imati nikakvih problema jer vecina ljudi sa manjim autima ima nosace i to uglavnom tog tipa kao sto je vas.Niko vas ne gleda uz put.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram sa porodicom u septembru u Polihrono - apart. Atanasios Village.

Da li je neko od Vas bio u ovim apartmanima? Svaki opis bi nam bio od koristi. Unapred hvala !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li neko zna nesto o vili tanasis bilo sta treba mi za kuma ,dosadan je ko ......pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li neko nešto zna o vili Beti u POLIHRONU koja se nalazi u prvom redu vila pored obale, s tim da je novije gradnje, pa je prve goste primila 2006. ili 2007. godine. U pitanju je agencija "Planumturs" iz Beograda!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li neko nešto zna o vili Beti u POLIHRONU koja se nalazi u prvom redu vila pored obale, s tim da je novije gradnje, pa je prve goste primila 2006. ili 2007. godine. U pitanju je agencija "Planumturs" iz Beograda!

Mi smo prosle godine letovali u Polihronu u drugoj vili , ali smo upoznali par koji je bio smesten u vili Beti. Bili smo u njihovom apartmanu , to stvarno izgleda super . Jedina mana je to sto se ispod same vile na setalistu nalazi kafic pa je prilicno bucno za moj ukus . Tacno je da se nalazi u prvom redu kuca , tj plaza ti je na 10 metara.Stvarno je super sredjeno ali kazem opet prilicno bucno .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao cao

Mi smo bili u apartmanima ZORBAS, a mislim da sam spomenula da svi imaju malu lepu terasu sa stolom, stolicama i susilicom za ves. Videces dopasce ti se!

p.s. u prilogu sam poslala slike, valjda ces uspeti da vidis kuhinju, kupatilo i pogled sa terase

post-3838-1212606498_thumb.jpg

post-3838-1212606516_thumb.jpg

post-3838-1212606529_thumb.jpg

Izmenjeno (natalica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine letovali u Polihronu u drugoj vili , ali smo upoznali par koji je bio smesten u vili Beti. Bili smo u njihovom apartmanu , to stvarno izgleda super . Jedina mana je to sto se ispod same vile na setalistu nalazi kafic pa je prilicno bucno za moj ukus . Tacno je da se nalazi u prvom redu kuca , tj plaza ti je na 10 metara.Stvarno je super sredjeno ali kazem opet prilicno bucno .

Ako nije neki veliki problem zamolio bih malo više informacija o ovj vili, kao i samu lokaciju pri ulasku u Polihrono, mesta za parkiranje, pošto idemo kolima - 2 četvoročlane porodice sa decom, zatim blizina važnijih objekata, picerija, pekara, prodavnica i sl. pošto po prvi put idemo u Polihrono. Takođe bi mi značila i informacija o blizini većih supermarketa "LIDL" ili nešto slično, zatim prostor na plaži, ili još bolje ako imate neku fotku tog dela, prosledite na mail!

Unapred zahvalan!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se vratili iz Polihrona. Mnogo lepo bese. Ako nekog nesto zanima, tu sam. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se vratili iz Polihrona. Mnogo lepo bese. Ako nekog nesto zanima, tu sam. Pozdrav

Zanima me da li znaš nešto o vili Viktorija pošto imamo tamo uplaćeno.Kažu da se nalazi blizu glavnog puta jel to daleko od plaže. Jeste bili u market Lidl i koliko je udaljen od Polihrona. Ako imaš neke slike pošalji na mail ignjam@gmail.com. Hvala unapred

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ancika

pa da cujemo :) prvo, kakve su cene sada tamo? da li je more toplo? jel guzva?

da li si slucajno videla vilu Janis i kakvi su ti utisci?

hvala :)

pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka