majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Da li ima nekih izleta iz Polihrona i gde? Koje cu cene?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :)

Videla sam spoljasnji izgled vile na Perlinom sajtu, ali to je sve. Nema ni jedna fotografija unutrasnjosti apartmana, niti bilo kakav opis istog...

U principu, sve to nije preterano bitno za zenski deo ekipe, nego za muski jer su mLogo visoki... Spremni smo na to da ce im noge visiti sa kreveta i da ce kolenima udarati u suprotni zid toaleta dok obavljaju svakodnevne fizioloske duznosti. Sta da im radim ;)

Rekli su mi u agencji da je vila malo uvucena od puta. Ima dvoriste ispred. A obzirom na to da letujemo od 30.08., nadamo se da tada nece biti previse buke... Zeljni smo "mirnog mesta za odmor", ali ne bas onog iz istoimenog crtanog filma ;) ko razume - shvatice :D

Ne bih hteo da ti kvarim nade, ali sam prosle godine doziveo da je super bilo do 01.09, a posle toga kao da je neko presekao vreme.Nadam se da necete biti iste srece ove godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aiiii :( a valjda nece biti tako i ove godine.....

To je jedini termin koji svima odgovara, a osim toga ostao je slab izbor u Perlinoj ponudi. Razgrabishe sve...

Citajuci forum ovih dana i vracajuci se na prethodne godine, vise se brinem da ne bude pozara i ovo leto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima nekih izleta iz Polihrona i gde? Koje cu cene?

Suki, ako se ne varam ti za izlete iz Polihrona pitas za svoje roditelje. Nece im biti lose ako im ti organizujes gde da odu ako ih uhvati neki kisni dan.

Prvo ih ubedi da uzmu na jedan dan rent-a-kar kako bi obisli celo ostrvo, a negde dole kod Lutre neka docekaju zalazak sunca (ima jedna klupica na kojoj pomislis da si na kraju svetu) - bice im fantasticno. Posle toga, na povratku vecera preko puta crkve, na trgu u Paljuriju.

Ima organizovanih izleta do Atosa i mislim da kosta 35E. Polazi se ujutru, ide do Uranopolisa, zatim se vozi do Atosa i nazad (ne ide se oko ostrva nego samo do kraja, znaci do same planine i nazad). Na povratku posecuju Aristotelovo rodno mesto gde ima svih onih cuda koje je on napravio.

Krstarenje izmedju dva prsta je isto super, stajanje je u Neos Marmarasu, a u medjuvremenu kupanje na plazama Sitonije. U zavisnosti od toga ko ih vozi i da li je sa hranom ili ne, mogu da upecaju izlet za 20E.

Treci stvar je ponovo brodic, pa obilazak onih cuvenih plaza na jugu Kasandre. Bez hrane, taj izlet je maksimum 20E.

Odlazak u Solun je mislim oko 35E, medjutim, cini mi se da je povratak negde popodne sto je premalo vremena da se vidi bilo sta. Medjutim, ujutru ima nekoliko buseva do Soluna i karta je bila negde oko 7E. To je bolja kombinacija jer mogu mnogo vise da vide. Ne pustaj ih da idu kolima do Soluna jer ce poludeti od parkinga, skutera, guzve...

Bilo bi super kada bi uleteli u termin kada Grci imaju neke svoje proslave, folklore i razne druge svecanosti. To obicno traje nekih nedelju dana i odrzava se svakog leta. Medjutim, ja nikada nisam video da se neka od tih "predstava" odrzava u Polihronu.

Takodje, mislim da na krstarenja polaze sa keja u Pefkohoriju a da za izlet oko Atosa i odlazak u Solun hvataju bus gore na putu.

Nauzivace se oni u Polihronu. Samo im ti daj savete i uputi ih sta da rade. Ako ne vole preteranu buku i guzvu, Polihrono je super mestasce. Doduse, nema ni nekog provoda, ali je taksi do Haniotija u sezoni nekih 5E tako da mogu da uzivaju u svakom trenutku provedenom tamo. Nadam se da sam malo pomogao. Poz.

Izmenjeno (mister_no1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, u pravu si, pitam za roditelje. Hvala na iscrpnom odgovoru.

Najvise me zanimalo jel ima nekih krstarenja brodicima, jer to obozavaju. Samo ne znam da li sam te dobro razumela, jel iz Polihrona toga nema, moraju u Pefkohori?

Inace, puno puta su bili u Solunu, jer smo dugo letovali u Paraliji i Kavali, a i isli smo svojim kolima, tako da smo se dosta i svrckali po tim regijama. Na Halkidikiju nikad nisu bili, i i sada su za neku mirniju varijantu, ali vole da odu na neki izlet. Prosle godine su sa Evije isli na Skijatos i mnogo im se doplalo. A za taxi i Hanioti sam ih vec obavestila, ali to racunam kao nesto sto moze da im dune svaki dan, pa i ne racunam u izlet.

Mislim da bi se njima najvise dopala ta krstarenja zalivom.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i brodica u Pefkohoriju.Mislim da se njimo obilazi Sitonija svakodnrvno. s3700221fe5.th.jpg

s3700217zt5.th.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, za izlete brodom moraju u Pefkohori, a to su te barke i kej sa koga ce morati da idu. Nije ni to daleko, ima jedno 3,4km od Haniotija. Ono moje "mislim" vise se odnosilo na izlete busom kojim idu u obilazak oko Atosa ili do Soluna. Samo, ako nece preko agencija na te izlete opet ce morati do Pefkohorija jer je tamo pocetna stanica. Kada ugovore sve, ujutru ne moraju do Pefkohorija nego mogu da se ukrcaju i u Polihronu. Samo dogovore satnicu i bus ih pokupi u prolazu. Nekada je bilo predstavnistvo neke nase agencije u centralnoj ulici u Pefkohoriju (preko puta picerije Roma) koje organizuje izlete ali ne znam kako se zove i da li jos uvek radi. Mozda neko ko je bio prosle ili ove godine ima neku bolju informaciju o toj agenciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas mi je to cudno zasto nema izleta bas iz Polihrona? Jel neki nezgodan polozaj mesta u pitanju ili ima malo ljudi, ili sta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije u pitanju nezgodan polozaj,jer gde god da krenu na izlet moraju da prodju prakticno kroz Polihrono zapravo put vodi neposredno iznad samog mesta.Ja bih reko da je pre u pitanju sam polozaj ta tri mesta(Pefkohori,Hanioti pa Polihrono)bas tim redosledom kako sam naveo gledano od juga ka severu.Tako da tim redosledom i prikupljaju turiste.A sto se brodica tice iz Polihrona tesko da moze da krene jer nema onog keja za pristajanje.Generalno gledano ne bi trebalo da bude problema za izlete jer u Polihronu ima agencija preko kojih se moze organizovati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Talija je odlicno opisao kako izgleda Polihrono. Samo bih dodao da gotovo sve agencije smestaju u isti bus ljude koji letuju u jednom od ta 3 mesta. Polihrono je najbolji zato sto se pri dolasku ljudi koji tamo letuju prvi iskrcavaju. Znaci, nema cekanja, obilaska mesta i...(u zavisnosti od agencije). Na povratku ih poslednje pokupe i pravac Srbija. Znaci, ponovo nemaju ni malo maltretiranja. Neka obidju vise agencija jer su cene izleta razlicite a najvise zavisi da li ima klope (koja dobro dodje ako se ne ponese nista) ili ne.

Izmenjeno (mister_no1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! :D

Prosle godine sam letovala u Polihronu sa deckom i mogu da vam kazem da se odavno nisam tako lepo provela i opustila. Kao sto ste vise puta do sada culi mesto je veoma malo i mozete da ga obidjete za sat-dva. Prodavnica ima na svakom cosku, ali vam toplo preporucujem supermarkete gde su cene znatno jeftinije. Ukoliko ste dosli kolima imate na pocetku prstena supermarket LIDL gde su stvari duplo jeftinije. More je izuzetno cisto, toplo i lepo. Nema kamenja, jezeva, meduza ili bilo cega sto moze da vam pokvari letovanje. Plaze su, za razliku od Pefkohorija i Haniotija prostranije, manja je guzva i nisu prenatrpane lezaljkama. Mi smo bili smesteni u Kuci Zorbas koji je bio na dve-tri minute od mora. Kuca je jednospratna i u okviru apartmana imate lepu terasu, kupatilo sa ne bas najboljim odvodom, malu ali opremljenu kuhinju i sobe koje su uglavnom sa tri kreveta. Nije bilo nikakvih kradja i mogli smo da ostavimo sobe otvorene niko nam ne bi upao. Za vreme boravka dobila sam alergiju na sunce :smorilo: , sto mi se inace redovno desava, ali sam odlicno prosla zahvaljujuci jednoj doktorki koja mi je prepisala neku kremu i dala par tableta i time mi omogucila da nastavim da se kupam i suncam bez problema. Zahtevala je da dodjem na kontrole i resila je sve probleme sa osiguranjem koje inace ne pokriva ovakve slucajeve. Preporucujem odlazak do Aqua park-a, posebno ako vidite da se vreme menja. Putuje se nekih sat vremena i malo se ceka da se otvori posto se stize nekih pola sata pre pocetka radnog vremena. Cene su u svakom slucaju vise nego li u Srbiji i uvek ima nesto sto zelite da kupite. Voce i povrce je znatno skuplje kao i mlecni proizvodi. Autobus saobraca na svakih 20tak minuta tako da mozete da obidjete i gorepomenuta mesta. Mi smo isli preko ARGUS tursa i ove godine idemo sa njima jer su stvarno profesionalno odradili svoj deo posla. Sve je bilo kao sto su nam rekli da ce biti i bez neprijatnih iznenadjenja. Jedino smo malo duze cekali da se soba ocisti ali nije ni to smak sveta. Poslednjeg dana napustaju se sobe rano ujutru. Mozete da se istusirate u dvoristu gde su postavljeni tusevi. Granicu smo presli bez vecih zadrzavanja a autobusi su bili extra. Ko zeli odmor od svega, mir, lepo more i divnu klimu nece pogresiti ako se odluci za ovo mesto. :srce: Ne mora smestaj da bude najskuplji jer su svi, barem se tako nama cinilo, bili slicni i dobri. U svakom slucaju prijatan odmor i ove godine od srca vam zelim i nadam se da ce vam ovaj moj komentar pomoci da se odlucite za ovo divno malo primorsko mesto. :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! :D

Prosle godine sam letovala u Polihronu sa deckom i mogu da vam kazem da se odavno nisam tako lepo provela i opustila. Kao sto ste vise puta do sada culi mesto je veoma malo i mozete da ga obidjete za sat-dva. Prodavnica ima na svakom cosku, ali vam toplo preporucujem supermarkete gde su cene znatno jeftinije. Ukoliko ste dosli kolima imate na pocetku prstena supermarket LIDL gde su stvari duplo jeftinije. More je izuzetno cisto, toplo i lepo. Nema kamenja, jezeva, meduza ili bilo cega sto moze da vam pokvari letovanje. Plaze su, za razliku od Pefkohorija i Haniotija prostranije, manja je guzva i nisu prenatrpane lezaljkama. Mi smo bili smesteni u Kuci Zorbas koji je bio na dve-tri minute od mora. Kuca je jednospratna i u okviru apartmana imate lepu terasu, kupatilo sa ne bas najboljim odvodom, malu ali opremljenu kuhinju i sobe koje su uglavnom sa tri kreveta. Nije bilo nikakvih kradja i mogli smo da ostavimo sobe otvorene niko nam ne bi upao. Za vreme boravka dobila sam alergiju na sunce :smorilo: , sto mi se inace redovno desava, ali sam odlicno prosla zahvaljujuci jednoj doktorki koja mi je prepisala neku kremu i dala par tableta i time mi omogucila da nastavim da se kupam i suncam bez problema. Zahtevala je da dodjem na kontrole i resila je sve probleme sa osiguranjem koje inace ne pokriva ovakve slucajeve. Preporucujem odlazak do Aqua park-a, posebno ako vidite da se vreme menja. Putuje se nekih sat vremena i malo se ceka da se otvori posto se stize nekih pola sata pre pocetka radnog vremena. Cene su u svakom slucaju vise nego li u Srbiji i uvek ima nesto sto zelite da kupite. Voce i povrce je znatno skuplje kao i mlecni proizvodi. Autobus saobraca na svakih 20tak minuta tako da mozete da obidjete i gorepomenuta mesta. Mi smo isli preko ARGUS tursa i ove godine idemo sa njima jer su stvarno profesionalno odradili svoj deo posla. Sve je bilo kao sto su nam rekli da ce biti i bez neprijatnih iznenadjenja. Jedino smo malo duze cekali da se soba ocisti ali nije ni to smak sveta. Poslednjeg dana napustaju se sobe rano ujutru. Mozete da se istusirate u dvoristu gde su postavljeni tusevi. Granicu smo presli bez vecih zadrzavanja a autobusi su bili extra. Ko zeli odmor od svega, mir, lepo more i divnu klimu nece pogresiti ako se odluci za ovo mesto. :srce: Ne mora smestaj da bude najskuplji jer su svi, barem se tako nama cinilo, bili slicni i dobri. U svakom slucaju prijatan odmor i ove godine od srca vam zelim i nadam se da ce vam ovaj moj komentar pomoci da se odlucite za ovo divno malo primorsko mesto. :P

Jedna mala pomoć Natalica. Znate li možda nešto o vili Victorija isto je radi Argus turs.Unapred hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ste bili u apartmanima Galini beach molim vas da mi napisete svoje utiske i komentare o smestaju i samom mestu.Hvala vam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kuća VICTORIA je jednospratna kuća sa prizemljem, koja se nalazi kod glavnog puta, na oko 450 m od mora. U sklopu kuće nalazi se dvorište. Iz dvorišta vodi prolaz ka plaži, koji prolazi ispod glavnog puta. Svaki studio i apartman ima kompletno opremljenu čajnu kuhinju,TV, klimu (uključena u cenu) i balkon ili terasu. Nasi prijatelji su bili tamo preko Argus-a i bili su prezadovoljni.

Izmenjeno (natalica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka