majans

POLIHRONO

5263 poruke u ovoj temi

Hvala na odgovorima, moji su se odlucili za Despinu, preko Planumtoursa. Jabadabadu mi je vec sve objasnila u vezi vile, nego jel ima neko neke slicice Polihrona da okaci? Nesto slabo ima u MFT.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li neko slucajno zna koja agencija iz Beograda je uzela Vilu Kostas u Polichronu za Leto 2008?

Prosle godine je to bio Argus ali je nemaju u ponudi za predstojecu sezonu!

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam jednu molbu...da li neko od Vas može da mi malo približi uslove u Polihronu (ko je bio -naravno...) Gde se dobro jede,shopinguje itd...

Hvala unapred...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da svi hvalite ovo mestace i bas mi je drago, da li je neko video apartmane Atanasios i moze li nesto vise da mi kaze o ovom kompleksu? Hvala unapred! :)

Slažem se sa tobom da svi hvale ovo mesto. I mi smo uplatili letovanje u Polihronu preko Argus-a pa me zanima zna li neko nešto o vili Victoria i da li može neka informacija ili slike iz te vile pošto je Argus slab po tom pitanju. Može i slike grada :) . Ko pošalje neću mu ništa :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine putujem sa porodicom u polihrono drugi put.imam samo reci hvale za mestasce.odsedamo u vili Kostas u kojoj smo bili i prosli put i toplo je preporucujem svima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Zoki, ja sam MAJKA tj. la... izvinjavam se što nisam ranije odgovorila-ja uplatih letovanje pa ne mislim na ostale sapatnike...

I da smo hteli ranije (a nismo) - očigledno ne bi bilo mesta, tako da smo uplatili avgust (od 10.-20.). Hteli smo Galini beach ali smo zakasnili,te nam je ljubazni gospodin iz agencije ponudio vilu "Mina" za koju kažu da je kompletno renovirana krajem prošle godine ( i stvarno izgleda DOBRO)-na slikama...

Inače , mi prvi put idemo u Polihrono, pa ako ste VI već bili tamo možete malo da nam "približite" šta,kako,zašto...

Hvala unapred

Ćao...

Matakata i mi idemo u Polihrono ove godine prvi put a preko ovog foruma smo culi samo reci hvale.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko za vilu Viktorija u Polihronu? Kakav je smeštaj i ako ima neke slike unutrašnjosti te vile. Inače uplatio sam i idemo sa suprugom i sinom od 2.5 godina pa me zanima da nisam pogrešio vilu i lokaciju nije zbog nas već zbog deteta, znate na šta mislim na lokaciju, buku i ludih vozača. Unapred hvala za svaki odgovor :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MA GDE DA STE SMESTENI U POLIHRONU OSIM NA SAMOJ MAGISTRALI BUKE JEDNOSTAVNO NEMA.MESTO JE MIRNO IZUZEV PAR PABOVA PORED OBALE GDE SE ORGANIYUJU KARAOKE.MADA NI TO NE STVARA NEKU BUKU.BAR NAMA NIJE SMETALO A TAKODJE SMO VODILI KLINCA OD 3 GODINE.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Talija hvala na odgovoru ali me još zanima pošto ste već bili tamo da li ste slučajno videli, čuli, za vilu Viktorija. Idemo preko Argusa i po njihovom opisu nalazi se ispod glavnog puta(možete pogledati na njihovom sajtu) na 450m od plaže.Sa slikama su jako slabi pa me je strah da nije neka nedaj bože rupa.Gledao sam i nisam našao da neka druga agencija radi tu vilu. Na slici izgleda ko nova (možda i jeste) ali sve je znak ? O Argusu ima raznih priča jedni hvale drugi nisu zadovoljni, a mi se izleteli pošto se brzo zauzimaju termini pa smo jedva uhvatili 22.06. Ako išta znaš ili saznaš odgovori da bar približno znam šta nas čeka. Hvala unapred!!! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam isla preko Argusa u Pargu i nije bio neki zez za smestaj. Odprilike, sta platis to i dobijes.

Naravno, uvek moze da se desi ono sto ti nikad nece reci u agenciji, bilo kojoj, da je kuca na losem mestu, da nema prodavnice u blizini, da je buka i sl. ali zato i sluze forumi i internet, da se informises ;)

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Talija hvala na odgovoru ali me još zanima pošto ste već bili tamo da li ste slučajno videli, čuli, za vilu Viktorija. Idemo preko Argusa i po njihovom opisu nalazi se ispod glavnog puta(možete pogledati na njihovom sajtu) na 450m od plaže.Sa slikama su jako slabi pa me je strah da nije neka nedaj bože rupa.Gledao sam i nisam našao da neka druga agencija radi tu vilu. Na slici izgleda ko nova (možda i jeste) ali sve je znak ? O Argusu ima raznih priča jedni hvale drugi nisu zadovoljni, a mi se izleteli pošto se brzo zauzimaju termini pa smo jedva uhvatili 22.06. Ako išta znaš ili saznaš odgovori da bar približno znam šta nas čeka. Hvala unapred!!! :)

Zaista neznam nista o vili Viktorija.ako je verovati slici smestaj ce vam biti ok.generalno gledano vecina vila tamo su novijeg datuma tako da po tom pitanju problema verovatno nece biti.ja sam licno malo vise skeptik zbog same lokacije jer taj deo iznad magistrale je nekako druga celina odvojen od Polihrona.Mozda vas ceka malo vise tabananja ali to je vec stvar izbora.U svakom slucaju vas ocekuje kristalno cista voda tokom celog dana i lepa plaza sa sitnim peskom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Talija nema mnogo tabananja u Polihronu to je relativno malo mestašce poput Rafailovića tako da se strepiš od pešačenja . Uplatih i ove godine  Polihrono preko Perle nekako sam naviko na njih i znam da nema zeza . Doduše uplatio sam isti smeštaj kao i prošle godine jer mi je blizu plaže i malo je zavučeno tako da ima mira non stop . Postavio neke slike na MFT pre mesec dana a možda i jače . Ako neko u periodu od 26.07.do 05.08. u Polihronu otvoren sam za druženje .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se da je mesto malo ali onaj deo preko magistrale moze da bude malo dalji od plaze.Ja sam takodje letovao godinama preko Perle i ove sam godine posle pet godina promenio agenciju.Ali ne zbog nekih losih iskustava sa Perlom (o toj agenciji zaista imam samo reci hvale)vec zbog vile u kojoj sam letovao prdprosle godine (vila Kostas)a koju je ove godine zakupio Grand tt.A razlozi su identicni tvojim 30 metara od plaze a malo skrajnuta sa setalista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Talija, u Argusu kažu da se vila Viktorija nalazi PORED glavnog puta. U sklopu kuće nalazi se dvorište. Iz dvorišta vodi prolaz ka plaži, koji prolazi ispod glavnog puta. Po meni to znači da je ipak ispod puta prema moru a ne prema brdima :rolleyes: .Zanima me na osnovu ovoga tvoje razmišljanje pošto niko nije čuo za tu vilu a izgleda da je Argus prvi radi. U katalogu od prošle godine nemaju je u ponudi.Ako imaš neke slike postavi ih i još, postoje li neke ekskurzije brodićima do susednih mesta na primer do Neos Marmarisa itd.... :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ovako ako gledamo rezonski i ako prolaz ide ISPOD glavnog puta to znaci da je vila IZNAD istog.Ja iskreno nisam preterano obracao paznju na taj deo Polihrona jer sam uvek privrzen varijanti blizu plaze tako da ne mogu da vam kazem nista o samoj vili.Sto se ekskurzija tice iz Polihrona ih nije bilo u vreme kad sam ja tamo letovao(2006),ali ima ih iz Pefkohorija.To znam sigurno.Evo par slika poslacu kasnije jos nekoliko. s3700231nb4.jpg

s3700202nc1.jpg

s3700202nc1.301ea5b62c.jpg s3700122zq5.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka