majans

POLIHRONO

5263 poruke u ovoj temi

Ćao svetski putnici,

Ako imate bilo kakvih zanimljivih informacija o vili Galini lux, nestrpljiva sam da ih čujem. Da li u Polihronu ima dobra pekara i poslastičarnica? Gde se kupuje voće i povrće, da li ima neka pijaca? Planiramo da ponesemo nešto hrane od kuće, ali moramo na nešto i pare da potrošimo :rolleyes: Da li ima neka dobra picerija?

B)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh kada niko neće Majo da komunicira sa Tobom evo mene :D ! Poslednje dve godine letujem uPolihronu i mogu ti reći da je mestašce mirno i dosta čisto ! ja sam bio u vili Nikos koja je odmah iznad Galini beach i pored Galini lux a čujem da je ove godine izgrađen(još se gradi) Galini nova! :blink: ma tvoja vila je OK imaš i kamin :P a blizu je obale odnosno na 10 metara ! Ispred nje je mala taverna gde ima živa muzika -blues subotom a ostalim danima kara-oke gde možeš čuti vrisku,ciku i arlaukanje preplanulih Mađarica, sSovakinja, Litvanki itd. :angry: Inače postoji jedna pizzerija koju drži naš čovek-Beograđanin i gde porodična pizza košta 8 EUR-a ! Nije baš jeftin ali i kod Grka je cena od 9-10 EUR-a i to su velike pizze za 4 osobe. Pivo je od 1-2,5 EUR-a kako gde. Giros je od 1,5 do 2 EUR-a mada ima i popust u stilu 4 Giros-pite=5 EUR-a ! Inače najveći Express giros restoran drži opet naš čovek - Doktor (tako se i zove restoran) inače bio je muzičar u Beogradu po splavovima ! Uveče nema bog zna šta da se vidi- obrneš krug i to je ali ako hoćeš malo da se provedeš tu su Hanioti-4 km i diskoteke u Kalitei - 8 km koje primaju i po 2.000 ljudi . Eto ako te još nešto zanim ja sam tu <_< B)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e malo i ja da se uključim . Prošle godine letovao sam u Polihronu i imao mogućnosti da obiđem i zavirim u mnoge apartmane jer to činim svake godine da vidim za narednu  . U galini imao sam nameru da letujem još prošle godine ali je u martu već bio rasprodat tako da ove godine moram da požurim  kao i ti ako imaš namere da se smestiš u njemu. Polihrono je malo porodično mesto i veoma mirno što meni jako odgovara za zabavu ideš na stranu a uveče vraćeš se u topli apartman da na miru dočekaš svitanje nove zore i zabave sa klincima na plaži. Pod mirom podrazumevam mir, tišinu bez skutera i automobila . Bio sam smešten u apartmene Panajotis preko Perle i bio zadovoljan smeštajem i položajem istih , zavučeno a u blizini plaže. Imaš neke moje sličice na MFT pa baci pogled  i te sličice pokazuju malte ne sve što možeš da prođeš u Polihronu .

  Cene su malo više ali to je Halkidiki ako si za jeftinije onda nemoj to tražiti na pomenutoj lokaciji već negde tamo po Stavrosu ili Paraliji . A sdruge strane pak dobijaš predivno more čiste palaže itd... Želim ti lep provod i miran odmor u Polihronu nećeš pogrešiti ako želiš d

a pobegneš od gradske vreve 

Izmenjeno (tantal71)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

evo kratko o tom mestu i vili naime prosle godine bila sam preko Tim travela u vili Mina koja je na samo obali i bila sam prezadovoljna da sam ove godine vec uplatila za isto mesto ali Galina beach koja joj je u neposrednoj blizini. Mesto je malo ali mozes se informisati preko drugih koji su o njemu vise pisali ali najvaznije je da si blizu plaze a za nocni izlazak tu su Hanioti i Pefkohori ali i Kalitea i ostala mesta. Ako ti budu trebale slike mogu ti poslati. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na informacijama :) Zadovoljna sam opisima, jer smo baš to tražili za odmor - mirno, tiho mesto, sa lepom plažom. Idemo sa kumovima, što znači četvoro odraslih i petoro dece (sada je jasno zašto nam sigurno neće biti dosadno) :)

Tantal 71, ne mogu da nađem tvoje fotke na MFT, pomoć!

Još jedno pitanje, poslednji dan treba da napustimo apartman u 9h, tako da smo mislili da ga iskoristimo za posetu waterland-u. Planiramo da ceo dan provedemo tamo, a predveče da krenemo prema Makedoniji. Ideja je da prespavamo negde, pa ujutru nastavimo put kući. Imate li neka mesta da preporučite za noćenje (u Grčkoj, blizu granice ili u Makedoniji?)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Otvori MFT Evropa-Grčka- Polihrono Željko tamo su sigurno proveravao sam :blink: . E da idi i na destinacije otvori Polihrono i tamo ćeš naći utiske ljudi koji su

 bili tamo a ne nalaze se na forumu . Sagledaj i njihove komentare  i videćeš da ne možeš pogrešiti , ja planiram i ove godine u isto mesto .

Izmenjeno (tantal71)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Našla sam ih, hvala! Super stvar je ova rezervacija letovanja u januaru, što se mene tiče ja sam već na moru B)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prelistaj malo proslogodisnje teme i naci ces preporuke za usputni odmor u Makedoniji. Koliko se secam mislim da je Dojran u pitanju i motel Park. Mozes da ozivis temu i da ljudi daju neke nove preporuke. Malo je napor da se spakujes, odes u Waterland, provedes ceo dan i nazad za Srbiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej pa i ja sam sa decom :tuzni: i ženom :angry: bio u vili Mina od 06. jula 2007. :cool: Super je bilo ! Ma ja sam hteo i ove godine ali deca kažu da im je malo dosadno :ljutko::angry: ! Galini je OK ali kažu da ima puno komančerosa :o . Ove godine odoh malo u Pefkohori :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zato ta varijanta sa odlaskom u waterland poslednji dan i dolazi u obzir samo uz prenoćište. Ipak na taj način ćemo iskoristiti i taj dan u Grčkoj. Inače, gledala sam sa sajta waterland-a filmiće o svim bazenima i meni to izgleda skroz OK. S obzirom da nikada ranije nismo bili na sličnim mestima i da se deca već unapred raduju tome (10, 8 i 4 godine), to je obavezni deo godišnjeg. :rolleyes:

Što se tiče prenoćišta više me interesuje samo soba (ne mora biti hotel i doručak) i naravno da je čisto. Čini mi se po opisima da je Polikastro zanimljivo mesto za prenoćište, ali nisam našla nikakve konkretne kontakte. Volela bih da unapred dogovorim to noćenje, a ne da idem na sreću.

Pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da svi hvalite ovo mestace i bas mi je drago, da li je neko video apartmane Atanasios i moze li nesto vise da mi kaze o ovom kompleksu? Hvala unapred! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hteo bih da pitam da li iz Polihrona postoji redovna linija autobusom do Soluna i da li postoji povratak istog dana uveče za Polihrono i koliko košta povratna karta ili bar u jednom pravcu.Mislim da je individualni odlazak u Solun bolja kombinacija nego što nude u agenciji za grupne izlete.Kakva su vaša iskustva sa ovim predlogom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Autobusa ima stalno (mislim svakih pola sata) i nije skup. Lično sam bio kolima koja možeš i da iznajmiš a ne da se guraš po autobusima :plesko: Galini je OK mada kažu da ima komaraca

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moze neko da mi kaze sta znaci to kada je u Polihronu, vila u prvom redu kuca? Da li je tu mnogo bucno, posto koliko sam shvatila, tu je setaliste i svi kafici i restorani?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Vile u prvom redu pored šetališta? nije mnogo bučno , možda malo Naravno ljudi šetaju dečija graja se čuje ali ne i preterano preglasna muzika (to je za uveče) i u neko doba oko 24.00 sve utihne. preko dana je malo buka koja dolazi sa plaže .

Iskreno ja volim malo zavučene smeštaje ali ne daleke već da je na plaži a da nije odmah na udaru zbog mira celog dana. To se nalazi mnogo lako .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka