klubva

Čarobna Ligurija, putopis

47 poruka u ovoj temi

Sjajno Klubva, iako ja glasam za Costiera Amalfitana, mozda zato sto je nedostupnija, a u Liguriju ponekad odemo i na jedan dan. Ipak, prelepa je i ona, a ima i divnuklimu, pa cesto  i u oktobru moze da se kupa.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala jelenait. Ligurija ima divnu klimu, iako su krajem juna temperature bile preko 35 C u vazduhu je bilo svežine, valjda zbog Alpa. I ja bih malu prednost dala Amalfitanskoj obali, tamo su nam se obratili na srpskom jeziku(na Kapriju i u Napulju) a dobismo  i popust u restoranu (u Sorentu) što je za mene bilo prijatno iznenađenje. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlican putopis, svaka cast! :klap:Bas sam uzivala i u opisima i u fotografijama koje ostavljaju bez daha. Zaista vrlo poseban i carobno lep deo Italije koji jedva cekam da obidjem. :)

Izmenjeno (Comica)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Comica. Želim ti da što pre odputuješ u ovaj predivni deo sveta i uživajš u nesvakidašnjim pejzažima.

Izmenjeno (klubva)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

S velikim zadovoljstvom sam sve procitala.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala jelenait.:rolleyes: Ako imaš, nešto da dodaš, slobodno napiši. Postaviću ovih dana i putopis o Đenovi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hajde da stavim tacku na i, sto bi rekli Italijani, i da dodam da je djenovski svetionik najpoznatiji pod imenom Lanterna. I hvala ti sto si pomenula De Andrèa, koga zaista obozavam, moze da se kaze da je on italijanski Leonard Cohen, njegov divan barsunasti glas i jos lepsi stihovi su jedinstven spoj!

https://www.youtube.com/watch?v=EEH7bSeSL84

Izmenjeno (jelenait)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26504
    Ukupno tema
    887655
    Ukupno poruka