Vlada

VRASNA

4853 poruke u ovoj temi

Rado, sve zapisuj :) cim nesto kupis, ti u tefterce..platicemo..

Izmenjeno (Lili)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vazi Lili, pisacu i ono sto mozda i netreba, malo sale nesmeta?

Malo me je ovo sunce ovih dana ohrabrilo , inace sam bila u depresiji.

Nadam se lepom vremenu.

Ako iko zna nesto o iznajmljivanju skutera, inace nikada ih nisam vozila, koliko kosta iznajmljivanje, koji benzin se sipa (negde sam procitala da se i neko ulje sipa kada se sipa benzin) i mogu li dete od osam godina da vozim? Jel dovoljna B dozvola za to?

pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se neko vratio iz Nea Vrasne i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine smo 5 dana bili u ovom"letovalistu",na zalost.Plaza je velika i nema guzve i to je dobro.A lose:ako niste kolima,mozete da se slikate.U mestu imate cele 2 prodavnice i to velicine trafike i 1 pekaru i ako se uspavate uglavnom ostanete bez hleba.A uvece!Uzas!Nigde nista,pustara!A na plazi sam jela najbolji giros na svetu za 2 e.

Inace,mi smo smestaj nasli sami u jeku sezone.

A da!Celo mesto se gradi pa ce vas ujutru buditi nesnosna buka sa nekog od obliznjih gradilista.Cisto da ne ostanete bez hleba! :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine smo 5 dana bili u ovom"letovalistu",na zalost.Plaza je velika i nema guzve i to je dobro.A lose:ako niste kolima,mozete da se slikate.U mestu imate cele 2 prodavnice i to velicine trafike i 1 pekaru i ako se uspavate uglavnom ostanete bez hleba.A uvece!Uzas!Nigde nista,pustara!A na plazi sam jela najbolji giros na svetu za 2 e.

Inace,mi smo smestaj nasli sami u jeku sezone.

A da!Celo mesto se gradi pa ce vas ujutru buditi nesnosna buka sa nekog od obliznjih gradilista.Cisto da ne ostanete bez hleba! :kez:

Sao bih dodao da je jos dobro sto ste blizu Asprovalte, pa cim vas probude mesalice za beton i buka kamiona mozete odmah da zbrisete do nje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svim forumasima koji su cekali da se vratim iz Nea Vrasne!

Pre par dana sam se vratila i obzirom da sam prvi put bila u Grckoj, mogu reci da nije onakav utisak kao sto sam ocekivala, ali je dovoljno dobar da i sledece godine planiram Grcku.

Bila sam u vili Angelika, koja je 50m od obale, sa bocnim pogledom na more.Studio , kako svi inace kazu jako mali, ali jako cist i novoizgradjen.

Neznam sta bih dodala na sve one prethodne komentare, ali evo pokusacu da dam sveziju sliku!

Boravila sam sa detetom od 7-17 Juna, na pocetku je bilo kisovito u predvecerje, ali je voda bila kristalno cista i topla.Za ulazak u vodu je trebalo pripremiti se, jer je spoljna temperatura bila oko 26-28, posle par dana malo se popela dnevna temperatura i nije bilo kise, ali se i voda pomalo zamutila od nekih brodskih otpada (verovatno iz daljine, jer u Stavros je za tih desetak dana samo jedan brod uplovio). Par dana pred kraj, voda je ponovo bila kristalno cista i toliko topla, da nije trebalo kvasiti se pred ulazak, vec kao u napunjenu kadu usetati, a i vreme je bivalo sve toplije, pa i nakon osmog dana, kada meni vec postaje dosadno, coveku mora da bude ao sto mu se blizi kraj odmora.Meduza nije bilo, kao ni onog cuvenog jata delfina.Sve u svemu sto se tih detalja tice, ocena je visoka.

Plaza je prostrana i ima mogucnosti za zabavu dece, postepen je ulazak u vodu, ali plitko je do nekih 3,4,5 ili6 m u zavisnosti od uzrasta deteta.Talasa ima skoro uvek, ali kako moje dete pliva vec trecu sezonu, to mu je bio samo jos veci izazov.Inace, mala deca i onako koriste razne gume za plivanje pa mislim da ni to nije problem.

Mesto jeste malo i pravi je raj za odmor.Kako ja imam ravno 35 godina, nisam jos zastarela za provod, a obzirom da mi je odmor zaista trebao, u asprovaltu sam dva-tri puta prosetala, tako da ako hocete da se odmarate izvolite u Nea Vrasnu.

Do Asprovalte se stize odmah, jer je spojena sa Nea Vrasnom.

Do Stavrosa se nemoze peske sa decom, jer se obilazi oko neke vojne baze.

CENE su vece, cokoladno mleko 0.5l -(1.2-1.5)e, tost hleb 1.95e, hleb u pekari oko 0.6kg - 0.85e, sladoledi u kornetu (1-1.5)e, giros 2e, skuter 1h-18e,auto 25e,grickalice preskupe, voda oko 1e 6x1.5l,palacinke 2e i nezaobilazno pivo u limenci 1e.

Na plazi je dovoljno naruciti jedno pice za dve lezaljke i suncobran za ceo dan, npr.najjevtinija grcka kafa, koja iskreno je meni jako prijala je 2.5e.

I da , istina je da se grci vikendom sjate u Nea Vrasnu i razgalame kao da je NJIHOVA.Grci i nisu losi, ali grkinje su pricalice i vristalice!

Sve u svemu treba probati, nemoze se mnogo pogresiti.

Uzivajte svi koji otputujete, i lep odmor!

Nadam se da sam malo doprinela ovoj stranici!

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima neko koje informacije o vili Afrodita (Afrodite Rooms), koja se nalazi u Vrasni; čini mi se da je u Vrasna Paralii...

Ako je neko več bio tamo i ima neka iskustva neka kaže...

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima neko koje informacije o vili Afrodita (Afrodite Rooms), koja se nalazi u Vrasni; čini mi se da je u Vrasna Paralii...

Ako je neko več bio tamo i ima neka iskustva neka kaže...

Hvala

Ja sam bila prosle godine i na nekoj od tema sam postavila i sliku. Meni se dopalo. Pitaj sve sta te interesuje?

Objekat je na samoj obali, cist, sobe su komforne i najbolji je smestaj u tom mestu. Moja pretpostavka je da ste ih pronasli preko interneta kao i ja, ali ako gresim njihov site je www.afroditerooms.gr, u stvarnosti je mozda za nijansu bolje od onog sto vidite na internetu.

Izmenjeno (biljana s)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila prosle godine i na nekoj od tema sam postavila i sliku. Meni se dopalo. Pitaj sve sta te interesuje?

Objekat je na samoj obali, cist, sobe su komforne i najbolji je smestaj u tom mestu. Moja pretpostavka je da ste ih pronasli preko interneta kao i ja, ali ako gresim njihov site je www.afroditerooms.gr, u stvarnosti je mozda za nijansu bolje od onog sto vidite na internetu.

Biljana s; puno hvala na odgovoru.

Da ovaj site www.afroditerooms.gr sam pronasla i imam več rezervisano; samo me sada malo brine kupatilo- nigdje ni slike pa neznam kako izgledaju wc i tuš u sobama...

I kakva je plaža pored apartmanov, koliko ima ljudi... I dali postoje dosta nekih marketa, kafiča,...

Znaš možda koliko je do Asprovalte (oko 4 km?) ?

Još bilo koja informacija bila bi dobrodošla.

Nadam se, da se razumemo, jer mi srpski ne ide baš toliko dobro :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biljana s; puno hvala na odgovoru.

Da ovaj site www.afroditerooms.gr sam pronasla i imam več rezervisano; samo me sada malo brine kupatilo- nigdje ni slike pa neznam kako izgledaju wc i tuš u sobama...

I kakva je plaža pored apartmanov, koliko ima ljudi... I dali postoje dosta nekih marketa, kafiča,...

Znaš možda koliko je do Asprovalte (oko 4 km?) ?

Još bilo koja informacija bila bi dobrodošla.

Nadam se, da se razumemo, jer mi srpski ne ide baš toliko dobro :)

Sobe su klasicno namestene, bile su ciste, kupatilo je tus sa wc-om, vrlo cisto bar kad sam ja bila. Terase su super, dok pijes kafu na njima, imas utisak kao da si na plazi. Objekat je veliki, ima i svoj restoran, koji nije radio kad sam ja bila,

ne rade sa srpskim agencijama vec samo sa nemackim i ceskim i dolaze i Grci, sto govori bar da je za klasu bolji od drugih.

Izgleda vise kao hotel.

Sto se tice mesta, ono je prilicno malo, bolje receno selo. Ja sam zbog klinca bila(njegovo prvo letovanje) koji nije nekoliko dana hteo da udje u auto u periodu od 27. septembra do 2. oktobra. Tu je bilo par Ceha i mi, a za vikend dolaze Solunjani. Sve je uglavnom bilo zatvoreno i sve ozivi tek za vikend kad Solunjani dodju. Svi kafici i prodavnice (dve-tri prodavnice) su tu, u stvari to je i glavna ulica. Plaza je tu i najbolja, pescana ali nema postepen ulaz u more ako imate decu. Cene u prodavnici , mislim da se zove Tasos ,su vrlo pristojne i imaju dobru ponudu.Lidl je blizu ali ja nisam bila.

Asprovalta je udaljena oko pet kilometra, sto znaci da ti treba auto. Menadzer objekta je mladi Grk od oko tridesetak godina i vrlo je ljubazan. Pozdravite ga od Nislija Biljane i Ljubise i malog Danila i pitajte za bebu koju je trebao da dobije onda za par meseci. Sve u svemu necete se objektom razocarati, dobar je, a sto se mestsa tice sve zavisi kakva su vam interesovanja.

Ono sto ne valja to su komarci, mi smo obrali sav bosiljak ispred objekta i to stavili ispod jastuka klincu pa nam je to pomoglo.(ponesite nesto za svaki slucaj). Pogledacu na kojoj temi sam postavila sliku terase i pogleda, pa cu da javim jer sada mi ne uspeva da postavim sliku.

Zelim vam lep provod, kada idete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sobe su klasicno namestene, bile su ciste, kupatilo je tus sa wc-om, vrlo cisto bar kad sam ja bila. Terase su super, dok pijes kafu na njima, imas utisak kao da si na plazi. Objekat je veliki, ima i svoj restoran, koji nije radio kad sam ja bila,

ne rade sa srpskim agencijama vec samo sa nemackim i ceskim i dolaze i Grci, sto govori bar da je za klasu bolji od drugih.

Izgleda vise kao hotel.

Sto se tice mesta, ono je prilicno malo, bolje receno selo. Ja sam zbog klinca bila(njegovo prvo letovanje) koji nije nekoliko dana hteo da udje u auto u periodu od 27. septembra do 2. oktobra. Tu je bilo par Ceha i mi, a za vikend dolaze Solunjani. Sve je uglavnom bilo zatvoreno i sve ozivi tek za vikend kad Solunjani dodju. Svi kafici i prodavnice (dve-tri prodavnice) su tu, u stvari to je i glavna ulica. Plaza je tu i najbolja, pescana ali nema postepen ulaz u more ako imate decu. Cene u prodavnici , mislim da se zove Tasos ,su vrlo pristojne i imaju dobru ponudu.Lidl je blizu ali ja nisam bila.

Asprovalta je udaljena oko pet kilometra, sto znaci da ti treba auto. Menadzer objekta je mladi Grk od oko tridesetak godina i vrlo je ljubazan. Pozdravite ga od Nislija Biljane i Ljubise i malog Danila i pitajte za bebu koju je trebao da dobije onda za par meseci. Sve u svemu necete se objektom razocarati, dobar je, a sto se mestsa tice sve zavisi kakva su vam interesovanja.

Ono sto ne valja to su komarci, mi smo obrali sav bosiljak ispred objekta i to stavili ispod jastuka klincu pa nam je to pomoglo.(ponesite nesto za svaki slucaj). Pogledacu na kojoj temi sam postavila sliku terase i pogleda, pa cu da javim jer sada mi ne uspeva da postavim sliku.

Zelim vam lep provod, kada idete?

Biljana puno ti hvala; sad sam mnogo mirnija. Mi dolazimo u početku avgusta u Srbiju i onda 17.08. u Vrasno. Deca još nimamo, pa če nam verovatno plaža odgovarati pa idemo i avtom tako da nam neče biti problem do Asprovalte.

Ja sam se dogovarala sa g.Sakis Katsanis-om; neznam dali je to ista osoba ali mislim da on nije Menadzer?

Sam pogledala slike u temi "apartmani na plazi". Na slikama stvarno izgleda super...

Jedino što me još brine su meduze :) Nadam se, da jih neče biti...

I vama želim lep odmor...

Srdacan pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biljana puno ti hvala; sad sam mnogo mirnija. Mi dolazimo u početku avgusta u Srbiju i onda 17.08. u Vrasno. Deca još nimamo, pa če nam verovatno plaža odgovarati pa idemo i avtom tako da nam neče biti problem do Asprovalte.

Ja sam se dogovarala sa g.Sakis Katsanis-om; neznam dali je to ista osoba ali mislim da on nije Menadzer?

Sam pogledala slike u temi "apartmani na plazi". Na slikama stvarno izgleda super...

Jedino što me još brine su meduze :) Nadam se, da jih neče biti...

I vama želim lep odmor...

Srdacan pozdrav

Nije ih bilo prosle godine, a za ovu znam da ih je bilo u Paralijama mnogo, i da ljudi nisu mogli da se kupaju. Da on je menadzer, svi papiri koje je poslao su na njegovo ime i sa njegovom fotokopijom licne karte. Posto ste kolima obidjite svakako Olimpijadu kazu da je jako lepa plaza, mi nismo bili ali kad smo se vracali videli smo putokaz i jako je blizu. Zaboravila sam da dodam da svaki studio ima klimu i ne naplacije se posebno,.

Izmenjeno (biljana s)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biljana;

Nešto sam još htela da pitam- ste išli u lastnoj režiji (ne preko agencije)?

Jer mi smo se dogovorili direktno sa njimi i mi je možda malo čudno što nismo trebali ništa platiti unapred (nikakve akontacije); on je samo rezervisao sobu i platimo kad dodjemo...

Ste vi nešto platili pre dolaska?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima

Evo vratih se jutros iz Nea Vrasne i utisci su veoma povoljni.Bili smo smesteni u vili Maria&Spiros na samom setalistu, u dosta velikom i lepo sredjenom trokrevetnom studiju sa pogledom na more.Mesto je malo i mirno ali opet ima sve sto je potrebno za porodican odmor.Sto se tice nocnog provoda to bas i neznam ali Nea Vrasna je spojena sa Asprovaltom (tamo je ludilo).Komaraca nema a ni muva nesto puno mada na prozorima postoje komarnici.Guzve na plazi nema osim vikendom kada dolaze grci ali ni tada nije prevelika.Voda je cista bez meduza.Sto se tice talasa bilo ih je u poslepodnevnim satima ali nisu bili takvi da se nemoze kupati.Plicaka nema puno ali posto nema guzve to je sasvim dovoljno.Plaza je od sitnog sljunka ili krupnog peska (neznam kako da definisem) a tako je i u vodi. Na plazi su svuda postavljene lezaljke i suncobrani.Postoji i prostor za peskire ukoliko ne koristite lezaljke.Inace lezaljka na dan je pice (bilo koje).

kafe 2-3e

pivo 2,5e

sok 1,5-3e

Mesto ima par marketa i pekara a cene su sarolike.

peciva 1,2-1,8e

hleb 0,85e

mleko 1l 1,40e

voda 6x1,5l  1,5e

pivo limenka 0,33  0,32e

cips veliki 1,5e

sladoled na tocenje od 1,7e pa ...

kugla 1e

giros od 1,7-2,3e

krofne na plazi 1,9e

kukuruz 1,5e

U svakom slucaju Nea Vrasnu vredi posetiti.

Pozdrav

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

svaki put smo išli preko jedne novosadske agencije , apartmani su uvek bili uz samu plažu, tako da što se tiče smeštaja mogu da kažem da je bio sasvim ok, čak i više n

Interesuje me preko koje novosadaske agencije ste išli?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka