Vlada

VRASNA

4853 poruke u ovoj temi

 

Pozdrav, da li je neko bio u vili Thomai?? Utisci? gde je dobra klopa u Nea Vrasni? Giros, pizza??

Odličan giros je u Poseidonu, kad ides od magistrale prema moru ulicom u kojoj je jet oil pumpa, pa cetvrta ulica desno. Dobar je i restoran Nostos na obali imaju odlicnu musaku, bar je tako bilo kad sam ja poslednji put bio u N.Vrasni a to je bilo 2014-te...

Izmenjeno (cane)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna koliko kosta taksi od Vrasne Paralije do Stavrosa i Asprovalte? I da li neko slucajno zna gde je taksi stajaliste u Vrasni?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Odličan giros je u Poseidonu, kad ides od magistrale prema moru ulicom u kojoj je jet oil pumpa, pa cetvrta ulica desno. Dobar je i restoran Nostos na obali imaju odlicnu musaku, bar je tako bilo kad sam ja poslednji put bio u N.Vrasni a to je bilo 2014-te...

Hvala..potražićemo ?

 

Jel krece neko uskoro u prelepu Nea Vrasnu?Mi cemo morati jos malo da sacekamo:D

mi krećemo u četvrtak ???

 

Giros je najbolji u Asprovalti, u NV ništa posebno...

Hvala

 

Ovog momenta bi trebalo da se prvi gosti ove vile preko Elnosa ukrcavaju u autobus ka Srbiji. Verovatno će uskoro biti prvih iskustava Elnosovih gostiju. Inače na Bookingu su recenzije odlične.

Hvala

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

BLESICAKV  jedva cekamo vase utiske. Posto krecete za koji dan zelimo vam srecan put i prijatan odmor:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna moze li se u rent a car-u u Vrasni  iznajmiti motor i koliko kosta?

Hvala :rolleyes:

Izmenjeno (tetovo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da se javim kratko...vreme je extra, sunce prži..voda je topla...i puno kupača...:rolleyes::D

Izmenjeno (blesicakv)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D:D:DJedva cekamo i miiii....Kakva je voda posto se svasta pisalo ?Nadam se da je lepa ,bistra i topla bas kako ste i rekli i da nema meduza:plez:.U kojoj ste vili? Ako je ova vila Thomai za koju ste pitali ,bas me zanima kakva je za neko sledece letovanje,a mi cemo ove god u Andonis,pa ako je neko sada tamo ili ce uskoro ici voleli bi da procitamo i te nove utiske.UZIVAJTEEEE

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krajem jula smo u jednom studio u prizemlju vile Relax.

Vila se nalazi na kraju sela, prema Vrasni i koliko vidim to je nov objekat - nisu ga do sada izdavali.

Moželi nam neko ko boravi u toj vili ove godine podeliti svoja iskustva i dati preporuke šta za poneti.

Takođe, ako neko može da nas upozna sa "stanjem komaraca" u i oko Neo Vrasne i da li se može sa nekim od restorandžija dogovoriti obedovanje za sve dane boravka!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U NV nema komaraca.  Ima ih kao i u Bg...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malopre sam pricao sa predstavnikom agencije Grand turs za putovanje 10 jula u Vrasnu. Kaze da autobus krece od sajma u 23h. Da li je sad takva politika da se krece ovako kasno i u drugim agencijama ili je to samo ovde slucaj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve zavisi od agencije do agencije...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Je l ok cena za četvrokrevetni app, za 12 noći, u avgustu 600 evra?

Prvi red vila, do mora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobra cena...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog u Vrasni, pisite

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka