Vlada

VRASNA

4853 poruke u ovoj temi

 

Vidim da ovde, uglavnom, niko ništa ne čita, već samo šibne pitanje, očekujući da će dobiti ''instant''odgovore. Bedak. 

Vile Jota i Panajota su odlične vile.U Panajoti sam letovala.Gazda vila je komunikativan i priča srpski.

Ja sam sa njim proverila cene zakupa direktno....više su nego preko agencije.Sabra. To Vam je sigurna informacija. Uplatila preko Sabre.

Jota je novija vila, mada ni Panajota nije stara.Polozaj vila je odličan.

Odlučite sami.......!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je jeftinije je preko Sabre...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva su iskustva sa vilom Milonidis u Vrasna Paraliji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam proverila cene na sajtu Sabre i daleko je skuplje preko njih. Cena za četvorokrevatni app je 205 evra po osobi, a ja sam sa vlasnikom dogovorila za 450 evra apartman. Isti period, tj. kraj jula. Sabra, takođe uzima i dinarski deo.

Dakle, daleko je povoljnije rezervisati direktno od gazde.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda vama meni ne...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,ove godine je spletom okolnosti izbor pao na Nea Vrasnu.Bio sam pre 7-8 godina i nosim lepa secanja sa ovog mesta.Zanima me nesto o vili Paris 1/3 studio?Svidja mi se lokacija,tj.ono sto se da videti.Osim Olimpijada ima li jos nekih zanimljivosti koje treba videti u okolini vrasne?Jedan dan planiram za Jerisos i opet ga obidjem,par dana za plaze oko Olimpijade i moze jos neki predlog slobodno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ofrinio, zbog lepe plaže na istočnoj strani zaliva, Platani u Stavrosu sa zapadne strane zaliva, pećina Alistrati za kišni dan. Ima o svemu tome dosta na prethodnim stranama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo me zanima Žućo kako preko Sabre može da bude jeftinije....?

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Svake godine idem preko njih. Uplatim u novembru, i dobijem odličan popust. Tako da...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ponovo pozdrav svima i pitanje jel neko mozda bio u vili Sofia na izlazu iz Nea Vrasne prema vrasni paraliji?Samo u toj vili smo uspeli da nadjemo dve sobe jer idemo sa prijateljima.Verovatno nije nesto ali sta je tu je i jel moze da se koristi taj deo plaze za kupanje?Do vile su odmah Ermeni apartmani ili tako nesto,video sam na google maps.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili George u Vrasna beach?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da se ubacim u temu :D

 

Roditelji su uplatili smestaj u vili Angel od 20.05-30.05. Naravno tada nije sezna za kupanje ali nadamo se da ce moci da se prosetaju  

 

Sta je bitno za taj period u Nea Vrasni da se zna?

I jos jedno pitanje. Primetila sam da kad se na google map ukuca "nea vrasna" izbaci neko mesto duboko na kopnu a da ovo mesto pored Asprovalte zove "New Vrasna", sto mi je malo konfuzno :razmislja:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nea=new. 

Mozda se i okupaju. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

maleckaNS

To mesto koje Gugl naziva Nea Vrasna je mesto Vrasna, tradicionalno seoce par kilometara iznad vode. Dole na obali je izgrađena nova (Nea) Vrasna, kao i Paralia Vrasnon (Vrasna Beach, grč. Paralia = plaža).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka