mirkoni

NEA PLAGIA

145 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u vili Bellisima u Nea plagiji i kakvi su vam utisci?

Ja sam u Nea Plagiji bila pre dve godine i mesto mi se svidelo. Skromno, ali za odmor sa decom je sasvim OK. A ako si svojim autom sve ti je blizu. Nea Moudaniju obavezno posetiti! Tada smo bili smesteni u vili Jorgos preko Astre a sada smo malo promenili agenciju, zato sto je Astra preskupa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svi preko Astre u Jorgos.

:don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Bellisima u Nea plagiji i kakvi su vam utisci?

Ja sam u Nea Plagiji bila pre dve godine i mesto mi se svidelo. Skromno, ali za odmor sa decom je sasvim OK. A ako si svojim autom sve ti je blizu. Nea Moudaniju obavezno posetiti! Tada smo bili smesteni u vili Jorgos preko Astre a sada smo malo promenili agenciju, zato sto je Astra preskupa.

Draga Jelena,jeste da je tema Nea Plagia, i da mi ove godine idemo prvi put u to mesto. Recite mi molim Vas utiske iz Nea Moudanije, sta vredi videti, da li znate kada im je pijaca, sve sto Vam padne napamet, posto teme o ovom mestu i nema. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nea Moudanija je grad, za razliku od svih okolnih "Nea" koje su turistička naselja sa jako malo meštana koji žive u priobalnom delu. Svi koji tu žive su u brdu, malo dalje od mora. Na more silaze samu u sezoni.

Pijaca u Nea Moudaniji,..., ne znam ni da li je ima, u smislu buvljaka, vašara i sl. To je pravo primorsko mesto, sa rivom, šetalištem pored mora, sa mnogo, mnogo butika, raznih radnjica sa svim i svačim, restoranima, brzom hranom, sa prelepom crkvom, velikim mermernim trgom u centru...Pomalo me podseća na mesta u Dalmaciji...

To je grad koji živi čitave godine. Ja sam bila i u junu, i u avgustu, i u oktobru...tamo je uvek živo.

Ne znam koliko Vas interesuju hipermarketi, imate i Lidl, i Galaksijas, i Masutis...Ako imate decu, preko puta Lidla je velika prodavnica za decu Kou-Kou, nesto kao Turbolimac. Odmah pored nje je prodavnica za kuhinje, kupatila i ugostiteljstvo. Tu ima pregršt zanimljivih stvari. Normalno, većina je suviše kabasta za nositi za Srbiju, ali treba videti, čisto ideja radi, a možda i kupiti neke sitne stvari. Ja uvek nešto pronadjem...

Sad nešto razmišljam, čini mi se da su mi pominjali neku pijacu u Dionisiosu, to je na pola puta od Nea Plagije do Nea Moudanije, i mislim da je ona svake subote, ali nemojte me držati za reč, tamo nikad nisam bila.

Toliko za sada, ako Vas nešto posebno interesuje vezano za taj deo Grčke, pitajte...sve što znam tu sam da podelim sa Vama...

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ako je u pitanju zelena pijaca...takva postoji u flogiti, na samoj obali i uz setaliste. nekoliko tezgi je otvoreno preko celog dana, ali je bas zivahno posle podne i nocu. izbor voca i povrca je odlican, bas kao i cene, nize nego u beogradu.

pogledajte moje proslogodisnje slike ovde: http://www.putovanja...a/galerija/6290

slika br 18 je pijaca nesto pred ponoc osmeh1.gif

Izmenjeno (mungosava)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bila prosle sa Astrom. OK smestaj, pogubljen vodic koji ne zna gde je levo. Ali mesto je slatko ako zelite da odmorite ili idete porodicno. A blizu je Soluna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili prosle godine u kuci Jorgos. Smestaj je skroz ok. Ves sam pisala moje utiske o Nea Plaji. Mesto je malo i lepo za odmor. Skroz slatko, a za setanje super jer je povezano sa Flogitom.

U Nea Moudaniji postoji nesto kao pijaca-bazar. Prosle godine kada smo mi bili taj bazar je bio sredom. Nalazio se kod autobuske stanice (kad se skrene levo kod supermarketa na putu ka Sitoniji). Cene su bile sarolike. Bilo je voca i povrca i jos svasta, i naravno odece. E, tu su tek cene bile svakakve. Po meni je kvalitet te odece slican onom koji je kod nas na buvljaku u Pancevu. Nesto je bilo kvalitetnije, a nesto ne. To je moje misljenje, ne mora da znaci da i drugi tako misle.

Uglavnom, preporucujem da ga posetite a i Nea Moudanija je lep gradic.

"cujelena" je lepo opisala gradic!!!!

preporuka!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Да ли је неко био у вили Јоргос преко Астре и какви су утисци?

Bili i nikada vise! Tzv. apartmani skuceni maximalno. Narocito br.10 za izbegavanje. Kuca nema dvoriste. Zajednicki prostor nema ni reso za kafu ali je zato max kiceraj. Cene u samom mestu su vise od ostalih mesta u kojima smo bili. Snabdevanje oskudno. Mozda potraziti neki bolji smestaj a jos bolje- izbegnuti Nea Plaju.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svi preko Astre u Jorgos.

don-t_mention.gif

Ma kako da ne!? Ljudi promislite dvaput pre nego odlucite da se ne zeznete kao mi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jorgos ne vredi ni upola od cene koju traze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine letovao sam u Nea Plagiji. Moji utisci su vrlo, vrlo skromni jer mesto nije ostavilo nikakav utisak na mene. Nema zivosti, nije za pohvalu higijena u mestu niti broj marketa gde bi se snabdevali. Mesto je vrlo mrtvo uvece a preko dana autobusima dolazi veci broj starijih ljudi na plazu. U sali smo mesto nazvali Nea Gerijatrija.

Spojeno mesto sa Nea Plagijom je Nea Flogita koje je takodje malo.

Ukoliko idete sopstvenim prevozom mozete posetiti Nea Kalikratiju koja je na 15 km od Nea Plagije. Ako planirate soping u Solunu stizete za nepunih 45 min.

Ukoliko vas jos nesto interesuje pitajte.

Sasvim se slazemo sa onim sto je receno. Ne znam u kojoj kuci ste bili smesteni. Mi smo bili u kuci Jorgos (Magdalena) i jako smo razocarani.

Apartmani jako mali i sve jako skromno sem cene koju traze. Ne zalecite se sa donosenjem odluke o letovanju kada je ovo mesto u pitanju.

Ovi koji pisu sve najbolje o Nea Plaji i kuci Jorgos kao da su zaposleni u agenciji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Igore nisi razumeo sta sam napisala. Nisam rekla da SVI idu u Jorgos vec da svi uglavnom idu tamo jer ne vidim druge ponude za ovo mesto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sasvim se slazemo sa onim sto je receno. Ne znam u kojoj kuci ste bili smesteni. Mi smo bili u kuci Jorgos (Magdalena) i jako smo razocarani.

Apartmani jako mali i sve jako skromno sem cene koju traze. Ne zalecite se sa donosenjem odluke o letovanju kada je ovo mesto u pitanju.

Ovi koji pisu sve najbolje o Nea Plaji i kuci Jorgos kao da su zaposleni u agenciji.

'igori641" stvarno je u redu da imas svoje misljenje, naravno, al' da ne preterujes malcice????? samo malcice?!

Kao sto ti kudis Nea Plaju tako je skroz u redu da je hvale oni kojima se dopala. A meni i mojoj porodici se bas dopala (ono BAS,BAS!!!)Naravno da postoji mnogo drugih destinacija za letovanje i kuca koje su mnogo lepse, ali....Jeste im cena za sezonu veca, ali sto se smestaja tice ja sam ocekivala sve kao sto je i na slikama Astre i na filmu. Vidi se da namestaj nije nov. Mi smo imali cetvorokrevetni apartman i dve terase, kuhinja ok (manjak posudja, ali sve je bilo cisto). Ja imam zamerku na mali toalet, jer kad udjes sa decom da ih istusiras ne mozes da se okrenes,ali jb ga ...

I da, bas bih volela da radim u agenciji, moze Astra. Svidjaju mi se!!! :zvizduk: Bar bih letovala besplatno!!!!!Ipak, dragi ili draga 'igori641| ja u Astru nisam ni usla vec sve zavrsavam preko agencije u Pancevu koja je njihov subagent.

Veliki pozdrav tebi !!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Igore nisi razumeo sta sam napisala. Nisam rekla da SVI idu u Jorgos vec da svi uglavnom idu tamo jer ne vidim druge ponude za ovo mesto.

Sorry! Shvatio!

Vidim da radi Tomas, Vucic !? travel...

Vidim ponudu za hotel Hriso Pagoni. Jeftinije, bolja lokacija, bolji smestaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26375
    Ukupno tema
    881372
    Ukupno poruka